Gewoon doen, 413 is standaard met mannetje of 30 en je kan zonder problemen overlopen van 412 naar 413, niemand die het erg vindt. En met 20 man is 413 dus lekker stukkie groter!!quote:
Misschien kunnen ze nog 30 man voor 415 regelenquote:Op maandag 9 mei 2005 19:18 schreef Bananenman het volgende:
[..]
Gewoon doen, 413 is standaard met mannetje of 30 en je kan zonder problemen overlopen van 412 naar 413, niemand die het erg vindt. En met 20 man is 413 dus lekker stukkie groter!!
Noem je dat het verre oostenquote:Op maandag 9 mei 2005 17:44 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
V.d.Vaart gaat echt niet naar Zwolle hoor![]()
en naar psv ook niet dus
Opgezwolle - Verre Oosten (muziekquote:Op maandag 9 mei 2005 19:22 schreef Dos37 het volgende:
[..]
Noem je dat het verre oosten
man dan kom je ook nergens
jij snapt hetquote:
Via de laatste optie had ik het eerst geprobeerd, maar hij is groter dan ie mag zijn...quote:Op maandag 9 mei 2005 18:22 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Opslaan op je PC, ergens op een webserver zetten en vanuit je profiel er naar verwijzen.
Of via de optie 'Naar Usericon Manager' in je profiel op de Fok-server uploaden en dan moet 'ie 't ook doen.
Voila!!
ik herken je zo helemaal nietquote:Op maandag 9 mei 2005 19:30 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Via de laatste optie had ik het eerst geprobeerd, maar hij is groter dan ie mag zijn...
Dus ik zie wel als ie weg is
Mailenquote:Op maandag 9 mei 2005 17:13 schreef Bananenman het volgende:
[..]
Ik heb nog foto's ergens van de 410 girls met 410 string in Auxerre. Maar die zal ik maar niet posten
quote:Op maandag 9 mei 2005 17:13 schreef Bananenman het volgende:
[..]
Ik heb nog foto's ergens van de 410 girls met 410 string in Auxerre. Maar die zal ik maar niet posten
1 april is toch allang geweestquote:Op maandag 9 mei 2005 19:45 schreef keeper het volgende:
Ik noem Utrecht al het verre oosten.
Ik hoorde trouwens uit betrouwbare bron dat Raffie volgend seizoen aan de zijde van Paultje Bosvelt op het middenveld in het Friese Haagje te bewonderen is.
SCH had het er net ook al overquote:Op maandag 9 mei 2005 19:45 schreef keeper het volgende:
Ik noem Utrecht al het verre oosten.
Ik hoorde trouwens uit betrouwbare bron dat Raffie volgend seizoen aan de zijde van Paultje Bosvelt op het middenveld in het Friese Haagje te bewonderen is.
Ik zie hem vanavond in de nachtsauna, dan lach ik hem wel uit.quote:Op maandag 9 mei 2005 19:59 schreef Suijk het volgende:
Dan zou ik naar zijn huis gaan en hem 3 weken uitlachen.
Dat jij de grootste Nederlandse voetballer ooit verruilt voor zo'n halfzachte prutser uit Pesaro...quote:Op maandag 9 mei 2005 20:05 schreef keeper het volgende:
[..]
Ik zie hem vanavond in de nachtsauna, dan lach ik hem wel uit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |