Het was heel erg.quote:Op zondag 29 mei 2005 17:15 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Een heel verhaal vertelt ie nu. Ik kon het na de tweede zin al niet meer volgen en grappig klinkt het ook niet
Jan Jaap was wel heel cynisch trouwens. Eerst dacht ik dat die Jacobs een typetje was maar er kwamen maar geen leuke grappen. Er viel ook steeds een stilte als hij klaar was. Leuk geprobeerd maar een kale, dikke ex wielrenner met een hele ijzerwinkel in zijn oren spreekt al om te beginnen niet echt tot de verbeelding.quote:Op zondag 29 mei 2005 17:13 schreef tong80 het volgende:
Gert Jacobs die is nog erger dan Hulzebosch. Neem zulke mensen toch in bescherming. Zaterdag was het al tenenkrommend in Spijkers met Koppen. Hij overtreft zichzelf.
Ik gaf hem het voordeel van de twijfel.quote:Op zondag 29 mei 2005 17:54 schreef MeneerTim het volgende:
[..]
Jan Jaap was wel heel cynisch trouwens. Eerst dacht ik dat die Jacobs een typetje was maar er kwamen maar geen leuke grappen. Er viel ook steeds een stilte als hij klaar was. Leuk geprobeerd maar een kale, dikke ex wielrenner met een hele ijzerwinkel in zijn oren spreekt al om te beginnen niet echt tot de verbeelding.
.
Ik heb, nu diep in de nacht de video bekeken: prachtige einde-seizoensafsluiting.quote:Op zondag 29 mei 2005 17:51 schreef Bonobo11 het volgende:
Moet ik de herhaling ergens diep in de nacht gaan kijken![]()
zekers, maar HS is altijd genieten, vind het eigenlijk wel jammer dat t naar de avond gaatquote:
Holland Sport idd.quote:
golfer je hebt mail !quote:Op woensdag 31 augustus 2005 14:04 schreef golfer het volgende:
Nieuwe serie uitzendingen begint volgende week weer.
De uitzendingen zijn verplaatst naar de maandagavond om 20:25
Thanx.quote:Op woensdag 31 augustus 2005 14:57 schreef Bjoro het volgende:
golfer je hebt mail !
(wel handig die nieuwsbrief !)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |