Er mag heel wat meer geld naar justitie.quote:Op zondag 8 mei 2005 14:07 schreef raptorix het volgende:
Ja dat zal ook moeten veranderen, maar in dezelfde lijn zou je dus bijvoorbeeld ook juristen kunnen opleiden tijdens sociale dienstplicht om dit soort mensen te verdedigen dan wel te veroordelen, kortom deze mensen kunnen prima opgeleid worden tot rechters die bevoegt zijn om lagere straffen (bijvoorbeeld als politierechter) op te leggen.
Kortom het leger gebruiken voor binnenlandse kwesties en de Amerikanen lief blijven aankijken voor het buitenlandse gedoe.quote:Op zondag 8 mei 2005 14:09 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Er mag heel wat meer geld naar justitie.
En bij het politie-kader mogen wel eens wat banen geschrapt worden.
'k Vind niet dat dat tot de taken van het leger behoort.quote:Op zondag 8 mei 2005 14:14 schreef raptorix het volgende:
Kortom het leger gebruiken voor binnenlandse kwesties en de Amerikanen lief blijven aankijken voor het buitenlandse gedoe.
Ik ben daar niet de aangewezen persoon voor. Hier word ik al te pas en te onpas onjuist bejegend, laat staan door hitsige Marokkanen in real lifequote:Op zondag 8 mei 2005 13:51 schreef DennisMoore het volgende:
'k Ben benieuwd wat BSB's oplossing zou zijn om zijn cultuurgenoten te overtuigen van zijn houding: niet slaan, niet schelden, niet vies aankijken, maar slechts denken.
Nee nooit. Ik heb geen X-Boxquote:Ga je wel eens met je cultuurgenoten in discussie om ze te overtuigen van de juistheid van jouw houding, BSB?
Wat zou de oplossing zijn om hen te overtuigen van jouw houding?quote:Op zondag 8 mei 2005 14:16 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik ben daar niet de aangewezen persoon voor. Hier word ik al te pas en te onpas onjuist bejegend, laat staan door hitsige Marokkanen in real life
Potenrammen was een sport dat typisch was voor blanke homos die het licht nog niet hadden gezien.quote:Op zondag 8 mei 2005 14:22 schreef Soul79 het volgende:
Nederland is een raar land geworden. Tot voor kort was potenrammen nog iets typisch rechts, van blanke conservatieven die het licht nog niet hadden gezien.
Ook een ban (opsluiten)?quote:Op zondag 8 mei 2005 14:39 schreef DennisMoore het volgende:
Wat zou volgens jou een oplossing IRL zijn, Lemmeb?
En cameratoezicht in moskees, net als in metrostations.quote:Op zondag 8 mei 2005 14:43 schreef DennisMoore het volgende:
En wél boekjes verbieden die oproepen om homo's van flatgebouwen te gooien.
Ik heb het zo gehad met al dat softe gedoe waar het de aanpak van deze figuren betreft. Het schiet allemaal voor geen meter op. Stop met al die nonsens van 10 hulpverleners per kut-Marokkaan, integratietrajecten, gesubsidieerde taal- en versiercursussen, het subsidiëren en regelen van VMBO-stageplaatsen voor dit tuig dat vanwege een te grote bek toch geen stageplek kan vasthouden, de zogenaamde 'buddy's' voor individuele kut-Marokkaantjes (politieagenten met tijd teveel, blijkbaar), tolereren van al die achterlijke nonsens zoals hoofddoeken en burka's in publieke functies, thee in de moskee, en al die andere flauwekul die de belastingbetaler alleen maar veel geld kost, maar helemaal nul komma niks oplevert.quote:Op zondag 8 mei 2005 14:39 schreef DennisMoore het volgende:
Wat zou volgens jou een oplossing IRL zijn, Lemmeb?
quote:Op zondag 8 mei 2005 14:59 schreef Lemmeb het volgende:
Ik heb het zo gehad met al dat softe gedoe waar het de aanpak van deze figuren betreft. Het schiet allemaal voor geen meter op. Stop met al die nonsens van 10 hulpverleners per kut-Marokkaan, integratietrajecten, gesubsidieerde taal- en versiercursussen, het subsidiëren en regelen van VMBO-stageplaatsen voor dit tuig dat vanwege een te grote bek toch geen stageplek kan vasthouden, de zogenaamde 'buddy's' voor individuele kut-Marokkaantjes (politieagenten met tijd teveel, blijkbaar), tolereren van al die achterlijke nonsens zoals hoofddoeken en burka's in publieke functies, thee in de moskee, en al die andere flauwekul die de belastingbetaler alleen maar veel geld kost, maar helemaal nul komma niks oplevert.
In plaats daarvan moeten we dit soort klootzakjes daadwerkelijk hard aanpakken, oppakken, 'van de trap af laten vallen', en oplsuiten in een isoleercel. Ja, knak die opgeblazen egootjes maar eens flink in tweeën. Laat ze voor mijn part een maandje of drie verpieteren op water en brood, en geef ze vervolgens de keus: verplichte tewerkstelling als aspergesteker (met bewapende opzichters, zodat er geen één kan ontsnappen), of ontneming van de Nederlandse nationaliteit en een door de ouders betaald ticket naar de Westelijke Sahara.
En we moeten die hele Marokkaanse gemeenschap duidelijk maken dat de maat vol is wat dit soort zaken betreft. Dat men zich heel rap moet gaan aanpassen, of dat er anders veel ergere dingen gaan gebeuren. Dat er dan Marokkaanse moskeeën worden afgebroken, Marokkaans-islamtisiche schooltjes worden opgeheven, uitkeringen worden ingetrokken en mensen worden uitgezet met voor mijn part onbekende bestemming. Maw dat deze hele gemeenschap dan massaal uitgekotst gaat worden.
Die kut-Marokkanen zijn bovenal een produkt van de Marokkaanse gemeenschap. Maar die hele Marokkaanse gemeenschap blijft net doen of het hun probleem niet is. Alsof het niet zou liggen aan belabberde opvoeding, aan het achterlijke geloof dat mannen boven vrouwen plaatst, en aan de algemene onbereidheid de handen uit de mouwen te steken. Men kan alleen maar verongelijkt zitten janken dat men 'gediscrimineerd' wordt door al die 'racisten'.
Gisteren was er ook weer zo'n kereltje op televisie bij de NMO. De manier waarop hij de Marokkaanse loverboys openlijk verdedigde, en de bijval die hij daarin kreeg van sommigen, doet mij vermoeden dat er veel meer mis is binnen die hele Marokkaanse gemeenschap, dan wij ooit kunnen vermoeden. We hebben een gigantisch Paard van Troje binnengehaald.
In Bayern, daar weet men wel raad met tuigquote:Op zondag 8 mei 2005 15:13 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Mag ik de Beierse aanpak suggereren? Een soort two-strikes-out die geldt voor het hele gezin. Eerste keer, waarschuwing, plus vervolging, uiteraard. Tweede keer, uitzetting van de hele familie. In Beieren gedraagt men zich.
Ik vind het met 16 miljoen sowieso een beetje te gezellig aan het worden. Mag best in geselecteerd worden.quote:Op zondag 8 mei 2005 15:21 schreef Lemmeb het volgende:
In Bayern, daar weet men wel raad met tuig.
Het is jammer dat het zo moet. We hadden het immers ooit zo gezellig met elkaar in ons links-liberale kikkerlandje, het meest vrije land ter wereld, waar alles mocht en alles kon, elke freak welkom was en gerespecteerd werd, en waar iedereen min of meer tevreden was. Maar bepaalde figuren weten deze vrijheid niet te waarderen, en leven blijkbaar liever in een door angst en onderdrukking geregeerde islamitische heilstaat. Laten we deze heilstaat dan op kleine schaal creëren voor diegenen die zich daardoor aangesproken voelen, als intrument om hen buiten onze vrije maatschappij te plaatsen en toch nog van enig nut te laten zijn.
Wat mij betreft selectie achteraf. Jij crimineel en dubbele nationaliteit? Jij oprottenquote:Op zondag 8 mei 2005 15:24 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Ik vind het met 16 miljoen sowieso een beetje te gezellig aan het worden. Mag best in geselecteerd worden.
Bedoel je nu gezin of familie? Dat zijn twee verschillend dingen. Ik ben het overigens wel met de Beierse aanpak eens en ik snap niet dat het wel zo kan in Beieren en niet bij ons.quote:Op zondag 8 mei 2005 15:13 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Mag ik de Beierse aanpak suggereren? Een soort two-strikes-out die geldt voor het hele gezin. Eerste keer, waarschuwing, plus vervolging, uiteraard. Tweede keer, uitzetting van de hele familie. In Beieren gedraagt men zich.
Beieren, Denemarken, Oostenrijk, Zwitserland, Lapland, Bloemendaal en Drenthe. Dat zijn een beetje de plekken in Europa waar je als blanke nog prettig kunt vertoeven.quote:Op zondag 8 mei 2005 15:26 schreef 2drunk2horny het volgende:
doen ze dat echt in beieren? heb je nog een bron.
ziet er uit als een mooie plek om later te gaan wonen als ze hier in nederland zo blijven doorknoeien
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |