volgens mij kan je daarvoor wel in [KEL] terecht.quote:Op maandag 9 mei 2005 01:01 schreef WeirdMicky het volgende:
[..]
Vergeet mij dan niet, ik wil ook vertrapt worden![]()
Geen toegang helaas.quote:Op maandag 9 mei 2005 01:04 schreef Ruis het volgende:
[..]
volgens mij kan je daarvoor wel in [KEL] terecht.
Het eeuwige alleen zijn. Nooit eens iemand om even lekker te knuffelen als je daar behoefte aan hebt (zoals ik nu heb). Alles alleen _moeten_ doen, bij gebrek aan beter.quote:Op maandag 9 mei 2005 01:20 schreef WeirdMicky het volgende:
Ik weet wel wat ik het allerergste vind aan single zijn. Het continue alleen slapen, nooit ff van die momenten die zalig zijn terwijl je echt niks meer doet dan naast elkaar liggen en in slaap dompelen. *zucht, kutnachten.
Kon dat niet bij Christine vanavond? Die kende je toch al? Knuffelde dr danquote:Op maandag 9 mei 2005 01:21 schreef QyRoZ het volgende:
[..]
Het eeuwige alleen zijn. Nooit eens iemand om even lekker te knuffelen als je daar behoefte aan hebt (zoals ik nu heb). Alles alleen _moeten_ doen, bij gebrek aan beter.
Die is hier niet hè?quote:Op maandag 9 mei 2005 01:23 schreef WeirdMicky het volgende:
[..]
Kon dat niet bij Christine vanavond? Die kende je toch al? Knuffelde dr dan
Die tijden zijn hier nooit echt geweest, dat is het probleem.quote:Op maandag 9 mei 2005 01:25 schreef WeirdMicky het volgende:
Kan ook wel een knuffel gebruiken, al ben ik aanstellerig bezig. Boeie, kan ook wel zonderLiever met, maar die tijden komen wel weer terug.
Dan komen ze nog wel, heb serieus goede verhalen over je gehoord van Christine. (ik roddel niet hoor, haar schuld)quote:Op maandag 9 mei 2005 01:25 schreef QyRoZ het volgende:
[..]
Die tijden zijn hier nooit echt geweest, dat is het probleem.
Voetbal kijken, computeren, playstationen, andere shit op tv kijken, biertje drinken met me vrienden.quote:Op zaterdag 7 mei 2005 20:59 schreef WeirdMicky het volgende:
Wat doe je als single nu veel meer dan tijdens je relatie?
Ja, maar ik ben inmiddels 27, dat gaat toch snel richting de 30, en ik begin het geloof een beetje te verliezen.quote:Op maandag 9 mei 2005 01:27 schreef WeirdMicky het volgende:
[..]
Dan komen ze nog wel, heb serieus goede verhalen over je gehoord van Christine. (ik roddel niet hoor, haar schuld)Het komt wel goed.
Zullen we zaterdag een groepsknuffel doen dan?quote:Op maandag 9 mei 2005 01:25 schreef WeirdMicky het volgende:
Kan ook wel een knuffel gebruiken, al ben ik aanstellerig bezig. Boeie, kan ook wel zonderLiever met, maar die tijden komen wel weer terug.
Go singles go
Ik zou zeggen ja maar als ik erover nadenk weet ik het zo net nog niet.quote:Op zondag 8 mei 2005 23:27 schreef Teringjakkie het volgende:
[..]
Op zoek gaan naar een vrouw/man die veel dezelfde eigenschappen heeft als je ex, is dat slim?
Dat denk ik ook, en ik denk (laat ik dit er maar weer bijzetten voor ik weer een aantal mensen over me heen krijg die vinden dat ik altijd alles beter weet) dat dat komt doordat vrouwen pas op latere leeftijd dingen als betrouwbaarheid ed weten te waarderen.quote:Op maandag 9 mei 2005 07:39 schreef EviL_AleX het volgende:
Het leek me wel leuk om hier een cliché als stelling erin te gooien:
Nice people finish last
Ik heb sterk de indruk van wel...
quote:Op maandag 9 mei 2005 08:31 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Dat denk ik ook, en ik denk (laat ik dit er maar weer bijzetten voor ik weer een aantal mensen over me heen krijg die vinden dat ik altijd alles beter weet) dat dat komt doordat vrouwen pas op latere leeftijd dingen als betrouwbaarheid ed weten te waarderen.
Dat hoop ik dan maar, ik heb geen zin om altijd als laatste te eindigen.quote:Op maandag 9 mei 2005 08:31 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Dat denk ik ook, en ik denk (laat ik dit er maar weer bijzetten voor ik weer een aantal mensen over me heen krijg die vinden dat ik altijd alles beter weet) dat dat komt doordat vrouwen pas op latere leeftijd dingen als betrouwbaarheid ed weten te waarderen.
Dat is denk ik ook de reden dat ik zo laat begonnen ben met relatiesquote:Op maandag 9 mei 2005 10:08 schreef QyRoZ het volgende:
[..]
Dat hoop ik dan maar, ik heb geen zin om altijd als laatste te eindigen.
Achossie, wat een frustraties toch.quote:Op maandag 9 mei 2005 10:26 schreef AudreyHepburn het volgende:
Ik ben erachter wat mijn probleem is: mijn huisgenote pikt alle leuke jongens in. Die heeft op dit moment niet minder dan drie (3 !!) jongens die allemaal tegelijk verliefd op haar zijn en zij vindt hen ook allemaal leuk, en gaat met alle 3 tegelijk om. En ze weten ook alle drie van elkaars bestaan, maar blijven om haar heen orbitten.
En wat is mijn rol in het hele verhaal ? Ik mag het luisterende oor spelen als zij er geestelijk even niet meer uitkomt met haar harem.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |