Hee, bedankt man!quote:
quote:Op zondag 8 mei 2005 12:40 schreef Gert het volgende:
[..]
Hee, bedankt man!
Je bent, niet overdreven, de viérde die dit bericht in dit topic plaatst.
Natuurlijk niet helemaal te vergelijkenquote:Op zondag 8 mei 2005 13:35 schreef Nookl het volgende:
Ik ga ook naar Marmaris van de zomer, ook met Onur Air (als het goed is). Het maakt mij allemaal niks uit; heb toch ook wel eens in een oude auto gezeten*O*
Het is wachten tot het een keer echt mis gaat met deze prutsers en dan is heel Nederland opeens weer "geschokt" en "verontwaardigd over hoe dit kon gebeuren". Nou, dit zie je gewoon aankomen dat het een keer grandioos misgaat.quote:Op zondag 8 mei 2005 14:01 schreef forumpie het volgende:
Niet te hopen zeg!!
ja of het gebeurd ergens anders.quote:Op zondag 8 mei 2005 14:02 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Het is wachten tot het een keer echt mis gaat met deze prutsers en dan is heel Nederland opeens weer "geschokt" en "verontwaardigd over hoe dit kon gebeuren". Nou, dit zie je gewoon aankomen dat het een keer grandioos misgaat.
Waar lees jij dat ik het woord "neerstorten" gebruik?quote:Op zaterdag 7 mei 2005 17:08 schreef thaduck het volgende:
[..]
Beter start afbreken dan neerstoren toch?
En daarom boek ik dus altijd bij mijn vaste reisbureauquote:Op zondag 8 mei 2005 16:47 schreef Jaguarized het volgende:
Ja dat is ook heel normaal bij bijvoorbeeld een maatschappij als Arke, HI, Sunweb of een andere vergelijkbare touroperator. Voor de zonvakanties worden namelijk massaal stoeltjes ingekocht bij de goedkoopste maatschappij. Het zou wel heel mooi zijn als meneer Jansen een reis boekt en zou kunnen kiezen voor Transavia en meneer de Vries die exact dezelfde reis boekt en kiest voor Martinair. Op zo'n manier krijg je een vliegtuig natuurlijk nooit vol en is het ook niet zinvol...
En volgens mij is dat nog 1 van de dingen die het minst belangrijk is. Motoren die uitvallenquote:Op zondag 8 mei 2005 13:39 schreef Porto het volgende:
[..]
Natuurlijk niet helemaal te vergelijkenof je motor op de weg uitvalt of een aantal KM boven in de lucht
onlangs dat het mij ook totaal niets uitmaakt met welke maatschappij ik vlieg.
Ze mogen landen, nu is vraag 2 of ze dat ook nog doenquote:Op zondag 8 mei 2005 18:00 schreef E- het volgende:
Mag Onur nou wel landen of niet in Nederland? Mijn vriendin zou vandaag terugkomen....
Ja, dan kan men elders massaal geschokt zijn en verontwaardigd doen.quote:
Bedoel je niet dat je bij dat reisbureau de keuze hebt tussen verschillende organisaties (die dan weer met verschillende vliegmaatschappijen vliegen)? en niet zoals TS denkt dat je als je bij Arke boekt vervolgens kan kiezen tussen verschillende vliegmaatschappijen.quote:Op zondag 8 mei 2005 17:22 schreef thaduck het volgende:
[..]
En daarom boek ik dus altijd bij mijn vaste reisbureauHet is soms een paar tientjes duurder (en wat is 20 euro nou op 1600 totaal?) en dan heb ik gewoon de keuze waarmee ik wil vliegen
Stuk prettiger hoor whehe
Ligt aan de reis. Afgelopen jaar had ik de keuze tussen 2 organisaties met daarbij verschillende vluchten en het jaar ervoor gingen we via OAD en konden we kiezen tussen Martinair en Onur Air. Aangezien Onur toen net beetje moeite had met opstijgen hebben we gekozen voor Martinair.quote:Op zondag 8 mei 2005 18:11 schreef _Boo_ het volgende:
[..]
Bedoel je niet dat je bij dat reisbureau de keuze hebt tussen verschillende organisaties (die dan weer met verschillende vliegmaatschappijen vliegen)? en niet zoals TS denkt dat je als je bij Arke boekt vervolgens kan kiezen tussen verschillende vliegmaatschappijen.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |