Weet niet of ze ook 's avonds bezorgen maar die van mij ging heel de nacht door rijden leek het wel op de tracking site! Importkosten worden gelijk aan de deur afgehandeld!quote:Op woensdag 11 mei 2005 20:58 schreef Kremers het volgende:
Nog even iets anders, bezorgt DHL ook s' avonds? En hoe worden de import kosten afgehandeld? Denk dat die van DVDBO belast gaat worden.
Morgenquote:Op woensdag 11 mei 2005 21:51 schreef de_bananenman het volgende:
Wanneer zou ik mijn psp mogen verwachten?
Ik zou m'n schouders ophalen...quote:Op woensdag 11 mei 2005 22:30 schreef Nembrionic het volgende:
Heb ik mijn PSP binnen via UPS, geen import belasting....ging gisteren de bel. Die UPS dude.
'Ey, ja sorry, maar dat pakje van vorige keer, daar zat een briefje bij. ff lappen!'
GRRRRR
Volgens mij heeft liksang zequote:Op woensdag 11 mei 2005 22:47 schreef H.Flick het volgende:
Zijn er eigenlijk wel losse accu's te koop voor de PSP? Bij Videogamesplus zie ik alleen die powerbrick, maar het liefst heb ik eigenlijk gewoon een paar extra accu's. Als het niet anders kan bestel ik die powerbrick wel.
60 dollar, dat is best prijzigquote:Op woensdag 11 mei 2005 22:49 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Volgens mij heeft liksang ze
-edit-
Die maxpower is maar 40 dollarquote:Op woensdag 11 mei 2005 22:53 schreef H.Flick het volgende:
[..]
60 dollar, dat is best prijzig. Daar heb die meer dan 2 van die powerbricks voor en dat is volgens mij evenveel als 4 accu's... toch nog maar eens goed over nadenken dan.
Dan scheelt het nog behoorlijk. En als ik met die powerbrick een accu ongeveer 2 keer kan opladen ben ik daar misschien beter mee uit.quote:
LOLquote:Op woensdag 11 mei 2005 23:02 schreef H.Flick het volgende:
Ik heb zojuist maar 2 powerbricks en mercury besteld bij VG+... ik doe altijd dit soort impulsaankopen
Huh? Moet je bij het spelen van dat spel je PSP verticaal houden ofzo?!quote:Op woensdag 11 mei 2005 23:02 schreef mikando18 het volgende:
Star Soldier pics
[afbeelding]
[afbeelding]
Jaquote:Op woensdag 11 mei 2005 23:10 schreef P-Style het volgende:
[..]
Huh? Moet je bij het spelen van dat spel je PSP verticaal houden ofzo?!
Haha! Wat de hel?!quote:Op woensdag 11 mei 2005 23:15 schreef H.Flick het volgende:
Ja![]()
![]()
http://psp.ign.com/articles/611/611847p1.html
Heb je wel een wifi router en je PSP op infrastructure ingesteld.quote:Op donderdag 12 mei 2005 10:13 schreef de_bananenman het volgende:
Ik heb hem ook net binnen, maar het online spelen lukt niet. (fifa en nba).
Het groon wifi lichtje flikkert wel, maar kan niet connecten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |