EDIT:quote:Op donderdag 5 mei 2005 17:21 schreef Migwi het volgende:
[..]
Gewoon een speler die ook leuke drops wilt hebben. Ik vermaak me kostelijk (meestal) maar voor de loot hoef ik 't niet te doen.
Gister zaten ze in de Azuregos raid weer te beweren dat Hunters Typhoon niet nodig hebben want er was ergens anders een wapen met +% crit chance.
Wordt je moe van hoor.
En misschien wel voornamer: ook auto-shotquote:Op donderdag 5 mei 2005 18:00 schreef Max_Dark het volgende:
Migwi, Hunters krijgen een buff next patch. Scatter Shot en Multi-Shot nu ook rennend te gebruiken.
Goed nieuws, waar heb je dat vandaan?quote:Op donderdag 5 mei 2005 18:00 schreef Max_Dark het volgende:
Migwi, Hunters krijgen een buff next patch. Scatter Shot en Multi-Shot nu ook rennend te gebruiken.
Er zijn blijkbaar weer ergens patch notes uitgelektquote:Op donderdag 5 mei 2005 18:24 schreef Georges het volgende:
[..]
Goed nieuws, waar heb je dat vandaan?
Dat is het ultieme wapen voor iedereenquote:Op donderdag 5 mei 2005 18:41 schreef Ferdii het volgende:
het ultieme wapen voor mijn shaman![]()
![]()
![]()
the hand of ragnaros
http://homepages.ihug.co.nz/~jacknife/sulfuras2cb.jpg
errug vette text, die GM word helemaal gek gemaakt, ff helemaal doorlezen, zijn een stelletje players die als piraat een GM vervelen
http://spaceghost.salug.org/~shawn/pirates.jpg![]()
![]()
Melee wapens gaan sowieso per voorkeur naar Warriors & Paladins. Zeker iets als Typhoonquote:Op donderdag 5 mei 2005 17:21 schreef Migwi het volgende:
Gister zaten ze in de Azuregos raid weer te beweren dat Hunters Typhoon niet nodig hebben want er was ergens anders een wapen met +% crit chance.
Wrong.quote:Op vrijdag 6 mei 2005 00:15 schreef Leshy het volgende:
[..]
Melee wapens gaan sowieso per voorkeur naar Warriors & Paladins. Zeker iets als Typhoon
En wrong.quote:Op donderdag 5 mei 2005 18:00 schreef Max_Dark het volgende:
Migwi, Hunters krijgen een buff next patch. Scatter Shot en Multi-Shot nu ook rennend te gebruiken.
Precies. Want een ranged dps-class heeft minstens net zoveel belang bij een melee weapon als een class die volledig afhankelijk is van haar melee weapons! Ik denk dat ik de volgende keer ook maar op een Dwarven Hand Cannon roll om beter te kunnen pullenquote:Op vrijdag 6 mei 2005 01:15 schreef Migwi het volgende:
Aan 't eind werd 't toch geaccepteerd dat de Hunters konden rollen voor Typhoon. En terecht.
je bedoelt dat alliance hrode aanvalt in tirisfal?quote:Op vrijdag 6 mei 2005 01:21 schreef Migwi het volgende:
[..]
En wrong.
Jij zit nog bij de oude patch notes.
Maar het is dus alleen Scatter Shot dat gebruikt kan worden tijdens het lopen, multi shot dus niet. En denk ook niet dat dat er komt.
En dat was idd een buff en waren we allemaal ook echt onwijs blij mee, maar een 30 sec cooldoown op Scatter Shot still doesn't quite do the trick.
Het is trouwens een heerlijke skill om runners tegen te houden
Je wilt niet weten hoe vaak ik Hordies al hiermee van hun mount heb gehaald
Hey, Hordie op mount
Conc shot
Scater shot
wing clip
bombs away
dead Hordie
Het is trouwens ontzettend leuk om met Horde te duellen in Tirisfal
Volgens mij weet 90% van de server trouwens niet dat dat kan.
Nee, hij bedoelt een duel, je weet wel, eervol, een tegen een, stoppen net voordat de ander dood is.... Oh wacht... Je bent Hordequote:Op vrijdag 6 mei 2005 03:38 schreef Ferdii het volgende:
[..]
je bedoelt dat alliance hrode aanvalt in tirisfal?![]()
ik duel en finish ze daarna off.... (was wel een paar patches terug, dode horde...)quote:Op vrijdag 6 mei 2005 08:14 schreef Chevalric het volgende:
[..]
Nee, hij bedoelt een duel, je weet wel, eervol, een tegen een, stoppen net voordat de ander dood is.... Oh wacht... Je bent Horde
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |