Ik heb wel humor, maar kan deze soort humor niet op Fok! laten zien omdat ik dan als fascist wordt uitgemaaktquote:
Tot de allerlaatste ronde, voordat het programma echt begonquote:Op donderdag 19 mei 2005 20:58 schreef Sanne het volgende:
[..]
Tot welke ronde ben je vorige keer gekomen?
Oh, dat is goéd.quote:Op donderdag 19 mei 2005 21:08 schreef FormerlyKnownAs het volgende:
[..]
Ik heb wel humor, maar kan deze soort humor niet op Fok! laten zien omdat ik dan als fascist wordt uitgemaakt
Laat die CREEP aub. met zn Hitlersnor niet gaan snorren als MOD, fokking idiot. Ik zal hem es belachelijk maken met zijn weinig tot geen perceptievermogen.quote:Op dinsdag 10 mei 2005 18:36 schreef tong80 het volgende:
Cynix ga je wel weer modden ? De laatste keer was niet zo'n succes.
Hey Sanne!! Jij ook xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx -jes terug!quote:
quote:Op vrijdag 20 mei 2005 18:48 schreef Priscella het volgende:
Zit je weer om aandacht verlegen, gespleten leguaan TONG.
Sssssst!
En wat nou aan de Bootz? Heb net Babi PangAng gehad en zit nu aan deen kijk naar de meest geweldige trash tv (lees: verstand op nul en kijkuh maar). RTL boulevard.
Behalve die x dat Henkie Schift binnenkwam met die joint, zat te kwijlen bij het hek man helaas werd die vette joint geconfisqueerd door Oppermeister Hummie --->quote:Op vrijdag 20 mei 2005 21:22 schreef tong80 het volgende:
Voor de onwetenden.
Ja, geen WEED te vinden in dat huis natuurlijk.
BLABLABLABLABLABLAquote:Op vrijdag 20 mei 2005 21:22 schreef tong80 het volgende:
Voor de onwetenden.
Haar grote mond werd gesnoerd en ze verlangde al snel terug naar de buitenwereld.
quote:Op vrijdag 20 mei 2005 21:22 schreef tong80 het volgende:
één briljante opmerking over de lul van Kelly
Kep de bann'n vol met wind!quote:Op vrijdag 20 mei 2005 23:43 schreef Priscella het volgende:
Zeg, wie dut mie wat wie dut me wat vandaoge (SKIK-->krek, verrek dat is het!)
Hij was alleen niet zo briljant dat ik hem nog weet. Al kan dat ook aan de drank liggen. Hoe ging die ook alweer?quote:Op vrijdag 20 mei 2005 21:22 schreef tong80 het volgende:
Ze zou het wel even maken maar buiten één briljante opmerking over de lul van Kelly hebben we haar niet gezien.
quote:
O ja. En? Nee zeker.quote:
quote:Koos gecast als verliezer
Marijke Schonewille en Martijn Raadgever, redacteurs bij vorige edities van Big Brother, vertellen hoe er bij castings gezocht werd naar de ‘soapfamilie’. Bij de eerste series werd niet gezocht naar extremen, maar bij BB 3 en 4 lag dat anders. Het moest wild en hectisch worden, naakt was geen probleem. Alles om de kijker te behouden. Bij de casting werkte men met een zogenaamde ‘soapladder’, waarna de standaard karakters (de sportman, het mooie meisje, de benjamin, de clown, etc..) overbleven. Hiermee werd een bepaalde verhaallijn voorgekookt. De kijkers gooiden daarna echter wel eens roet in het eten. Juist de personages die zorgden voor actie, de geplande winnaars, werden resoluut weggestemd. Hoewel je zou kunnen denken dat de redactie met de juiste montage de nodige macht in handen heeft, weerlegt Schonewille die stelling door te melden dat gebrek aan tijd de makers daarvoor parten speelde. Aan de andere kant wil zij wel toegeven dat, toen 50-plusser Koos op de finale-avond van BB 2 dreigde te winnen, Yorin - zich identificerend met de ‘jongere’ - besloot er een stokje voor te steken door hem met een (kleinere) zak met geld naar huis te sturen. Schonewille vertelt hoe erg ze dat gevonden heeft en hoe reality-tv daarmee niet meer echt als zodanig te benoemen is. Als maker werd ze totaal verrast door deze gebeurtenis.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |