Hema verf schijnt als beste uit de test zijn te gekomen,en het is nog redelijk betaalbaarquote:Op zondag 1 mei 2005 23:23 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
Welke verf dekt 't beste.
Iedereen roept Histor, maar wat zegt men hier?
Ik knal geen nieuwe, dure vloer in een huurappartementje. Roeien met de riemen die ik heb en dat betreft in dit geval donkerbruin, stof.quote:Op zondag 1 mei 2005 23:38 schreef MaRySe het volgende:
Nieuwe vloer
Eikenhout en dan alles wit met rode accenten.
Of donker houten meubels met licht/knalgroene muurEn ijzer
Bij bruin kun je ook best aardig knallen, als je dat durft. Knalrood, limoen inderdaad of bijvoorbeeld oranje (als je van zeventies houdt). Ook leuk: metallic-latex (veel bouwmarkten hebben het ook al als huismerk, dus dan valt de prijs mee). Bij bruin zou een gouden muur wel mooi staan, als je een beetje barok niet schuwtquote:Op zondag 1 mei 2005 23:23 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
Ik heb als basis een chocoladebruine, stoffen vloer.
Wie heeft tips voor wanden, gordijnen, meubels etc?
Groen aardt goed bij bruin, dus daar gaat voorlopig de voorkeur van uit. Maar moet ik voor granny-groen kiezen, limoen-groen? Wat een kleuze ook tegenwoordig.
Bruin en goud geeft iets chics, maar op een ouderwetse manier. Bijvoorbeeld: deel van je muur goud (bijvoorbeeld boven de schouw, ik noem maar wat, weet niet of je die hebt natuurlijk, of één van de korte muren) en dan inderdaad mooie lange gordijnen zoals Be zei. Bij de Hema hebben ze prachtige zware gordijnen met een glanzend 'geborduurd' motief. Meen dat het champagne-kleurig was. erg mooi!quote:Op zondag 1 mei 2005 23:47 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
Hoe staat goud er dan bij?
uit LIF: Huis inrichten (hoe kies ik de kleuren)quote:Op maandag 18 april 2005 19:27 schreef Kluupkluup het volgende:
Trendy = tricky
Vooral als je niet erg handig bent en je van jezelf weet dat je niet iedere paar maand wil veranderen van interieur.
Ik zou beginnen met een goede basis.
Voor mij zou dat inhouden een houten vloer (woonkamer) en grijs tapijt op de slaapkamers. Verder alles wit verven (wit = licht, licht = ruimte).
Vanuit daar kan je verder werken met kleuren.
Zo heb ik mijn slaapkamer bijvoorbeeld aangepakt:
Grijze vloerbedekking erin, alles wit verven en dan met spulletjes (dezelfde kleuren óf juist allemaalk verschillende kleuren) richt je het in naar je eigen smaak.
Zo ben ik bij mijn 'groene' kamer uitgekomen. Als men binnenkomt is dat het eerste wat men zegt tenminste 'GROEN!'. Terwijl, als ik mijn (groene) accessoires vervang door rode, dan heb ik ineens een 'rode kamer'. Dat is dus heel makkelijk
Pas dus op met kleuren te gebruiken die zéér bepalend zijn voor de look van je kamer. Ga uit van hout, wit, zwart of grijstinten en werk vanuit daar verder.
Daar was ik al geweest, Carmen Sandiego.quote:Op maandag 2 mei 2005 00:39 schreef Kluupkluup het volgende:
[..]
uit LIF: Huis inrichten (hoe kies ik de kleuren)
* Muur in halletje checkt *quote:Op maandag 2 mei 2005 00:32 schreef Tinkerbell het volgende:
Ik ben altijd bang met goud dat het iets geligs krijgt, alsof er jaren gerookt is of zo in huis.
Misschien is dat wel niet zo hoor
Wij hebben de hal groen geverfd. Racing green.quote:Op zondag 1 mei 2005 23:56 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
Gordijnen tot aan de vloer ja. Liefst een dikke, solide stof. Kleur is nog niet bekend. Tips welkom!
Ik zit nog steeds aan een groene wand te denken. Ben gek op groen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |