quote:Op zondag 1 mei 2005 23:21 schreef Duderinnetje het volgende:
- boren in tegels: Een spiegel ophangen in de badkamer? Maak met gewoon plakband een kruis op de plek waar je de schroef hebben wilt. Boor door het plakbandje heen, zo breekt je tegel niet!
Er eentje kopen.. Het is altijd handig natuurlijkquote:Op donderdag 23 maart 2006 13:32 schreef Magic-IRC het volgende:
[..]
En als je die nou net niet hebt, ik vind het wel een goed idee.
Persoonlijk vind ik het mooier als je een kwast gebruikt. Een roller moet wel werken en is makkelijker/sneller.quote:Op maandag 15 mei 2006 09:06 schreef Maerycke het volgende:
Mag ik ook vragen om tips?
Ik moet deurposten enzo gaan verven en ik vroeg me af wat nu het gladste werd.. met een roller of met een goede kwast. Ik kan op zich best leuk verven, maar een professional ben ik natuurlijk niet.
Tweede vraag gaat over latex. Ik wil ook de douche voorzien van een leuk kleurtje. Kan ik hier de gewone latex voor gebruiken of mag dat in natte ruimtes niet?
Ook een truc:quote:Op maandag 27 maart 2006 09:08 schreef Vonkenboer het volgende:
Als het gaat om draadtrekken in en om het huis van diverse soorten kabels en draad dan heb ik nog wel enige tips !
1. Lange leidingen waar draad in moet ( +/- meer dan 20 meter) moet je een trekveerpomp bij gebruiken voor het invoeren van de trekveer.
Dit omdat door de lengte van de veer ondervindt deze vrij veel wrijvingsweerstand. Als er dan nog een paar bochten vlak achter elkaar er in zitten dan dat zonder pomp net te veel worden.
2. In de nieuwbouw zitten in de loze aansluitingen in de muur een zwarte 1,5 mm² trekdraad.
Deze draad moet je NOOITt trekdraad gebuiken hij dient alleen om makkelijk een trekveer in de buis te kunnen krijgen.
De draden worden door het trekken warm en gaan daardoor plakken en gaat het trekken steeds zwaarder.
3. Bij vastzittende leidingen waar je geen draad in krijgt op de normale manier kun je het altijd eerst proberen met siliconenspray
Spuit wat siliconenspray in de leiding en op de draden en houd de draden met gewoon water nat (laat ze door een spons lopen) je zult zien dat het trekken nu een stuk eenvoudiger gaat.
Gebruik GEEN afwasmiddel o.i.d. als je ooit de draden er weer uit zou willen halen levert dit problemen op. Het gaat namelijk plakken.
4. Tenslotte gebruik bij al het ander als VD draad iets van een glijmiddel. Water, Silliconen spray of talkpoeder, glijmiddel.
Liever geen zeep dit kan in de toekomst als ze er ooit weer uitmoeten problemen geven.
Ah thanks.. ik was er niet zeker van of er ook speciale latex was voor natte ruimtes. Straks maar even vragen of ik die ook in zeegroen kan krijgen dan.quote:Op maandag 15 mei 2006 09:13 schreef assepoes het volgende:
Als je gewone latex gebruikt in natte ruimtes, is de kans groot dat het gaat bladeren en schimmelen. Ik zou dus die voor natte ruimtes gebruiken.
Voor de posten maakt het niet zoveel uit of je een roller of een kwast gebruikt. Je moet gewoon niet teveel verf in een keer gebruiken, zodat je geen druipers of oneffenheden krijgt.
Ook daar hebben we een topic voor, mocht het foutgaan!quote:Op maandag 15 mei 2006 13:09 schreef Maerycke het volgende:
Klustips van een Brokkenmaker trouwens.. als dat maar goed afloopt..
Aanvulling op 1: een klein moertje aan het einde van het casettebandje, zeker als je van boven naar beneden werkt.quote:Op maandag 15 mei 2006 10:54 schreef BrokKenmaker het volgende:
[..]
Ook een truc:
gebruik het 'bandje' uit een oud cassettebandje.
1. Zet een stofzuiger op de ene kant van de buis en voer het bandje langszaam aan de andere kant de buis in. De stofzuiger zal het bandje door de buis heen trekken.
2. Bind aan het 'bandje' een stevig touw (b.v. vliegertouw) en trek voorzichtig het bandje terug.
3. Bind nu aan het touw de trekveer en trek weer terug en de veer zit door de buis.
Vooral handig in buizen met veel bochten.
Zou het niet slimmer zijn het blad goed te plaatsen i.pv de zaagbeugel verkeerd om te houden.quote:Op zaterdag 27 mei 2006 19:36 schreef unartic het volgende:
Wel eens een ronde metalen buis gezaagd met een ijzerzaag? Gaat altijd erg lastig.
De oplossing: draai je ijzerzaag om: het handvat naar voren en de achterkant in je hand. Zaagt stukken beter!!!
Met een verfroller kun je niet hard slaan lijkt me(uiteraard zonder roller),een hamer heeft iedereen toch wel?quote:Op donderdag 25 mei 2006 09:44 schreef DrXLTrouble het volgende:
Pennen uit de schanieren tikken gaat heel eenvoudig met een hamer (natuurlijk) en de houder van een verfroller.
Waar kun je die slaolie kopen-quote:Op maandag 2 mei 2005 17:04 schreef Kanjer het volgende:
Gebruik ipv WD40 liever slaolie.
Werkt echt perfect! Piepende deuren? beetje slaolie en de deur valt geruisloos dicht, deursloten cylindersloten werkt altijd.
Zelfs een draaistoel die niet meer zo goed wilde ingesmeerd met slaolie, draait alweer jaren als een tierelier.
Je kunt ook zelf gaan beschadigen,als er niets is wat beschadigd is,zeer slim als je 2 halve platen nodig heb,2 hele mee te nemen met 50% korting tel uit je winst.quote:Op donderdag 19 mei 2005 18:42 schreef Marsepein het volgende:
Als je bijvoorbeeld maar een halve gipsplaat nodig hebt, pak dan een beschadigde (het deel wat je nodig hebt is onbeschadigd) en vraag korting aan een medewerker of aan de info balie. Gister 2 x 50% korting op 2 badkamerplaten.
Dit kan je natuurlijk op veel meer producten toepassen om zo meer voordeel te hebben.
Hret was zelfs zo, ik had 1 badkamerplaat met het optillen zelf gebroken en wilde daar absoluut geen korting op, maar (terwijl ik eerlijk was) is er toch korting gegeven
Je mept op de verfroller met de hamer.quote:Op zondag 28 mei 2006 00:08 schreef fokkieslim het volgende:
[..]
Met een verfroller kun je niet hard slaan lijkt me(uiteraard zonder roller),een hamer heeft iedereen toch wel?
je kunt er ook stroom opzetten)gloeidraadje',quote:Op dinsdag 3 mei 2005 21:58 schreef Dirkh het volgende:
Nog een makkelijke tip.
Moet je een pvc pijp op een lastige plek zagen, of juist tot aan de grond toe afgezaagd hebben? Dat gaat je dus niet lukken met een ijzerzaagje.
Pak dan een stuk koperdraad (elektriciteit draad) en strip die zover, zodat je twee handvaten houdt en de rest kaal is. En begin maar snel een en weer te bewegen rondom de pijp. Zet niet al te veel druk, laat het draad zijn werk doen. Door de hitte (denk aan het ouderwest vuurtje maken) glijdt het koperdraad op een gegeven moment door de pijp heen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |