abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_26661324
Biocat classic, top spul
Ik heb ook heel wat kattengrind geprobeert, zelf vindt ik de klontvormende varianten het beste en het meest hygienische.
Met geurtjes aan het grind zou ik uitkijken, niet iedere kat is daar van gedient.
Calm down, your nervous state
I'll sing you a lullaby.
Calm down, cause no mistake
Should keep you up all night
pi_26661440
Houtkorrels, dat geeft geen stof. Bovendien zit er geen chemisch geurtje aan, dat vind ik vreselijk.
Verder vind ik het een voordeel dat het in de biobak kan. Tenslotte hoeft er geen grond voor afgegraven te worden.
Am I evil? Yes I am!
Am I evil? I am man!
  † In Memoriam † maandag 2 mei 2005 @ 11:32:26 #28
37843 lady-wrb
kortaf
pi_26661553
sivoton. dat is klontvormend en er zit geen raar geurtje aan.
we halen het altijd bij dirk van de broek. maar toen die 2,5 week dicht was, moesten we wat anders. vriendje had toen van die geperste papierkorrels gekocht met een geurtje.
zowel doerak als ik vonden het niets. ik vond de pleelucht die erafkwam smerig en doerak vertikte het om er iets in te doen, dus ik heb wat afgedweild.
snel weer sivoton gehaald en nu hebben we weer een tevreden op de bak plassende dame.
  maandag 2 mei 2005 @ 13:52:51 #29
53255 BadGirly
Sweetheart
pi_26666011
Biokats classic. Zeer zuinig en makkelijk tijdens het verschonen.
pi_26668681
hm ik heb nu 2 verschillende
iets met dat ik cat country had.. (samengeperst stro) en dat toe ik laatst bij een adnere dierenwinkel was.. ze dat daar dus niet verkochten
toen biokat fresh gehaald
en beide katten keutelen er vrolijkj op los op beide soorten

persoonlijk.. tja bij biocat worden de klontjes wat harder.. dus dat is makkelijker opruimen
maarja.. 20kg zakken kan ik dus alleen met de auto halen.. en biocat is 7kg.. dus een stuk draagbaarder.
beetje jammer dat ze nie tgewoon beide verkopen in normale verpakkingen.
jobensaskia.nl
Oi to the punks! Oi to the skins! Oi to the world and everybody wins!
  maandag 2 mei 2005 @ 17:07:12 #31
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_26669723
O'Lacy's (Jumbo) klompvormende kattenbakvulling ultra (paars met groene zak).
The love you take is equal to the love you make.
  maandag 2 mei 2005 @ 17:42:35 #32
38396 mazaru
Geloof niet alles wat je denkt
pi_26670794
Hier gebruiken we altijd Javame.
Dat is ook van dat klontergrit.
Nadeel is ook dat het alleen in zakken van 20 kilo wordt verkocht.
Voordeel is dat je er heel lang mee doet, en altijd een schone kattenbak hebt.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een uitdaging 💖
pi_26670848
mja logisch dat je lang doet met 20kg
maar als ik dat lopend naar huis moet slepen heb ik die tijd ook wel nodig om te herstellen van de pijn in mn rug
jobensaskia.nl
Oi to the punks! Oi to the skins! Oi to the world and everybody wins!
  maandag 2 mei 2005 @ 17:46:56 #34
77418 Tha_Flash
bijna 2020 !!!
pi_26670907
Wij hebben de blauwe zak ( 20 kg ) van Linda Spaans
  maandag 2 mei 2005 @ 18:21:55 #35
38396 mazaru
Geloof niet alles wat je denkt
pi_26671809
quote:
Op maandag 2 mei 2005 17:44 schreef Uhmmie het volgende:
mja logisch dat je lang doet met 20kg
maar als ik dat lopend naar huis moet slepen heb ik die tijd ook wel nodig om te herstellen van de pijn in mn rug
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een uitdaging 💖
pi_26672266
Biokat fresh de beste
I may be wrong, but it's highly unlikely.
  zaterdag 7 mei 2005 @ 14:49:20 #37
41684 wadgem
Vvvbwleargh.
pi_26801945
quote:
Op maandag 2 mei 2005 11:32 schreef lady-wrb het volgende:
sivoton. dat is klontvormend en er zit geen raar geurtje aan.
we halen het altijd bij dirk van de broek. maar toen die 2,5 week dicht was, moesten we wat anders. vriendje had toen van die geperste papierkorrels gekocht met een geurtje.
zowel doerak als ik vonden het niets. ik vond de pleelucht die erafkwam smerig en doerak vertikte het om er iets in te doen, dus ik heb wat afgedweild.
snel weer sivoton gehaald en nu hebben we weer een tevreden op de bak plassende dame.
Dat gebruik ik ook af en toe, en dat wordt bij mij een soort klei-achtige pasta die zich aan de bodem van de kattebak hecht en die ik er dan af moet borstelen met een schuurspons.
Anatidaephobia
The fear that somewhere, somehow, a duck is watching you.
  zaterdag 7 mei 2005 @ 15:50:13 #38
47809 ikookhier
>hijdiehieris<
pi_26803384
Schep en Schoon werkt ook wel oke.(AH)
Fok vrienden top 50###Powered by Akrapovic
*Battlefield3*KZ3*NFShp*BFBC2*MoH*PSN ID:Arijanonline
GoW/Fable III 360 tag:Arijanonline
Pax & Pry Free download
pi_26821535
sivoton hebben wij de afgelopen 2 weken gebruikt (hadden we nog liggen). Op zich zijn we daar ook tevreden over...
pi_26833767
Klontvormend grit bevalt mij het beste, ik gebruik momenteel Multifit bio fresh. Vind de merken onderling wel vergelijkbaar, hoewel fijner grit betere klontjes maakt dan de grovere variant.
dus...
pi_27193329
afgelopen week als test catsan higiene gehaald, wat is dat ideaal spul zeg. Haast reukloos, ziet er door de witte kleur fris uit en de katten vinden het heerlijk om er op te zitten. Het is wel een stuk duurder, maar heb het er voor over
pi_27201020
hmm nieuwe ontwikkelingen in het kattegritleven hier
inmiddels hebben beide katten een eigen bak... en dus ook het eigen grit
en vertikken het op de andere bak no gte doen

ik vrees dat ik maar over een tijdje weer iemand moet vangen om zo'n 20kg zak te halen voor me
jobensaskia.nl
Oi to the punks! Oi to the skins! Oi to the world and everybody wins!
pi_27203301
Kattegrid van de dierenwinkelketen zelf,nl discus amerikaans grit.

Is echt supergrid,helaas heb ik alleen 1 kat(van de drie) die weigert haar poten een beetje te spreiden,zodat ze altijd een heel spoor achterlaat.
We dachten dat te ondervangen door een speciaal matje van opstaande plastic haren te kopen zodat ze daar op ging staan en haar kussentjes zouden spreiden.
Jammer,maar mislukt,ze stapt er gewoon overheen,ze is nogal eigewijs
pi_47809311
Even een super topic kick, het was het enige dat ik kon vinden over dit onderwerp. Ik wil mijn ervaring delen, en daar is dit topic voor bedoeld toch?

Sinds we Moby in huis hebben, ruikt het af en toe wat minder aangenaam op het moment dat je van de centrale hal bij ons binnenloopt. Moby kan daar op zich niks aan doen, maar zijn toilet staat in de gang en vooral de urine van een kat ruikt nu eenmaal sterk omdat die behoorlijk geconcentreerd is. Absorberende en klontvormende kattenbakkorrels zoals we die hadden (Biokat's Fresh van de Boerenbond) helpen dan wel enigszins, maar dat moet minstens eens in de 2 dagen leeggeschept worden en zeker eens in de week helemaal verschoond. Niet zo'n heel leuk klusje, vooral niet wanneer de klontvorming niet helemaal is voltooid (als je begrijpt wat ik bedoel ) Nog los van het feit dat het in zakken van 30 liter komt, dus je sjouwt je eens in de maand helemaal een breuk

Tot voor kort! Want dankzij internet (Google is your friend!) kwamen we uit bij Litter Pearls. Volgens de fabrikant:
quote:
een revolutie op het gebied van kattenbakvulling, het begin van een dynamische en totale ommekeer in de kattenbakverzorging. Door speciale productiewijze en gebruik van topkwaliteit silicagel van de beste fabrikant die uitsluitend voor Litter Pearls produceert, ontstaat een product met revolutionaire eigenschappen.
Het zal wel, denk je dan, maar ook de dierenspeciaalzaak waar ik het haalde (Dobey) was er enthousiast over en dan besluit je het toch eens te proberen. Een zak van 3,8 liter Litter Pearls zou voor een kat met een gewicht tot 4 kilo genoeg moeten zijn voor een maand (!) waarbij je dan 1x per dag de hoopjes uit de bak moet scheppen en even krachtig omroeren.

En inderdaad: Moby doet het nu een goede week op deze doorzichtige wonderkorrels en je ruikt helemaal NIETS meer! Geen klonten, geen geurtjes, alleen een lichte verkleuring (maar dat hoort zo); alles wordt erdoor geabsorbeerd. I-de-aal!



Het is wel aan de prijzige kant (ik heb geloof ik ¤6,95 voor een zak van ± 4 liter betaald) maar het ziet er naar uit dat het echt werkt! En Moby heeft er geen probleem mee
Verjaardagen zijn gezond -
hoe meer je er hebt, des te langer je leeft
pi_47811783
Aangezien Xena steeds tussen de 2 delen van de oude kattenbak pieste, hebben we een Tommy John gekocht.
En het bevalt prima
Een week lang geen omkijken naar, de avond voor de vuilnisman komt pak ik de kartonnen tas/houder met vuil grit, kiept in zijn geheel in de vuilnisbak en zet een nieuwe kartonnen tas in de tommy john.
  vrijdag 30 maart 2007 @ 00:21:33 #46
93499 Nonneke
-= People Are Strange =-
pi_47814854
Hier zweren we bij 'Schep en Schoon' van de AH, en dan de 6x hygienischer (oid) versie. Geen luchtjes, geen gekleurde voetafdrukjes, ideaal
-= Een ongeluk zit in een klein hoekje... =-
;)
Lekker motor rijjuuuuhh
pi_47815555
gekleurde voetafdrukjes
  vrijdag 30 maart 2007 @ 00:38:06 #48
93499 Nonneke
-= People Are Strange =-
pi_47815635
quote:
Op vrijdag 30 maart 2007 00:35 schreef Bluezz het volgende:
gekleurde voetafdrukjes
we hebben ze wel op de trap, in de verf Even vergeten de deuren dicht te doen voor de katten toen de trap geverft werd Nouja het staat leuk !
-= Een ongeluk zit in een klein hoekje... =-
;)
Lekker motor rijjuuuuhh
  vrijdag 30 maart 2007 @ 06:45:59 #49
19242 yavanna
Results may vary.
pi_47818765
Mij bevalt het huismerk van de Vomar goed, het klont goed, houd de geur goed vast en ook al zijn de meeste van mijn katten langharig, er blijft niets achter/tussen de voetjes zitten.
Op een discussielijst van katten fokkers las ik laatst dat het huismerk v.d Lidl ook werd aangeprezen.
~Cheer up, the worst is yet to come.~
pi_48089574
Eerst had ik meestal die van AH eigen merk. Werkte prima. Maar toen had ik mijn katten net (2) en toen wilden ze amper naar buiten...met als gevolg dat het ERG snel stonk. 1kamerappartementje he..

Ik heb toen een dichte kattenbak aangeschaft en sindsdien gebruik ik gewoon Euroshopper korrels. Geen stink meer!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')