Misschien kan ie in de FAQ gepost, of sticky ofzoquote:Op woensdag 13 juli 2005 14:44 schreef BrunoD het volgende:
Dit topic is te goed om weg te laten zakken.
Da's knap toevallig iddquote:Op woensdag 28 november 2007 14:15 schreef MissyMirjaM het volgende:
ik heb 'm toevallig net sticky gemaakt![]()
GMTA
bronquote:Adidas start webshop in Nederland
Het Duitse sportconcern Adidas gaat in Nederland een webshop openen. De nieuwe shop gaat volgend jaar zomer online. Adidas heeft ervoor gekozen om in Nederland te beginnen omdat het “niet te groot is, maar ook niet te klein” zegt Corporate PR Manager Kirsten Keck. Volgens Frank Basters, PR Manager van Adidas Benelux heeft bij de keuze voor Nederland meegespeeld dat online shoppen zeer populair is in ons land en de hoge penetratiegraad van internet hier.
Adidas gaat zowel de Adidas Originals als de Adidas Performance collecties online aanbieden, maar het aanbod in de webshop is wel minder uitgebreid. Ook zullen producten van Reebok, het sportmerk dat Adidas in 2006 overnam, op termijn online worden aangeboden, maar via een eigen website. Basters: “Adidas en Reebok opereren gescheiden en dat zal zo blijven.”
De twee merken worden wel al online verkocht. Zo hebben beiden eigen webshops in Groot Brittannië en in de Verenigde Staten. In Nederland zijn Adidas en Reebok onder meer verkrijgbaar via Wehkamp, Otto en de webshop van Aktiesport.
Herbert Heiner, CEO van de Adidas Group, heeft de komst van de Nederlandse webshop vrijdag bevestigd tijdens een persconferentie in München, maar details zoals de url of wanneer de website precies live gaat, zijn nog niet bekend. Volgens Basters is het de bedoeling dat, na een eerste testfase in Nederland, in rap tempo ook webshops in andere Europese landen zullen komen. Het bedrijf zal grotendeels zelf zorg dragen voor de exploitatie van de website en bijvoorbeeld
bronquote:Webwinkel voor Amerikaanse merken
Stel: tijdens een tripje in het buitenland kocht je kleren waar je erg blij van werd. Fijne stoffen en nog mooi afgewerkt ook: met aparte stiksels, pailletten of bijzondere prints. Terug in Nederland ontdek je dat de merken hier niet verkrijgbaar zijn, terwijl je ervan overtuigd bent dat de kleding aan zou slaan bij Nederlandse consumenten. Wat doe je dan?
Het antwoord van Jasmijn van Melick uit Roermond luidt: contact opnemen met de leveranciers, de distributierechten verwerven, inkopen en een winkel openen. Geen gewone winkel, maar een webshop: "Want daar kan ik tenminste heel Nederland mee bedienen, in plaats van alleen de stad waarin ik woon." De meeste merken waarmee ze contact opnam waren nog niet eerder benaderd voor de Nederlandse markt, vertelt Van Melick: "Sommigen zijn zelfs nog niet eens verkrijgbaar in Europa."
In december legt ze de laatste hand aan de presentatie van de collectie, door de ontwerpen te fotograferen. Op 4 januari moet alles rond zijn: Dan opent ze haar webwinkel Fashion Manor.com. In de webshop gaat ze kleding verkopen van Amerikaanse ontwerpers Rebecca Taylor, Karen Zambos Vintage Couture en Trina Turk. Ook bevat haar assortiment sieraden van Citrines by the Stones, Kenneth Jay Lane en Gorjana en tassen van Felix Rey. De enige Nederlandse producten die Fashion Manor verkoopt zijn de tassen van Cavalier Design.
"De grootste uitdaging is exclusief te zijn," zegt Van Melick. Om ook in de toekomst te kunnen blijven verrassen, blijft ze op zoek naar nieuwe designers en merken om de collecties maandelijks aan te vullen. De prijzen vallen in het middensegment. Foto: Jurk, Karen Zambos Vintage Couture. Armbanden, Kenneth Jay Lane. Tas, Felix Rey.
caliroots.comquote:Op zaterdag 5 januari 2008 22:56 schreef roburt het volgende:
weet iemand een online shop voor cheap monday broeken?
bronquote:In deze webshop, die een "online department store" genoemd wordt, vind je kleding & accessoires van toonaangevende designers en merken. Vooralsnog is er alleen een herencollectie, maar het damesgedeelte van TheCorner.com wordt ergens dit jaar gelanceerd. Ik kan niet wachten!
Zeker omdat de mannencollectie zéér veelbelovend is. Je vindt er designers als Marc Jacobs, Viktor & Rolf, Sonia Rykiel, Bernhard Willhelm, Etro en Veronique Branquinho. Ik hoop dat het vrouwelijke gedeelte van de webshop straks net zo vol ligt met goede labels!
Wil je nu alvast iets moois uitzoeken voor je lover/beste vriend/vader, dan zou ik nog voor 10 maart bestellen. Dan geldt er namelijk een kortingscode voor gratis verzending. Je hoeft alleen maar "nowopen@thecorner" bij je shoppingbag in te vullen.
bronquote:Mode-Petillante
mode-petillante.com is een Nederlandse webshop met héél lekkere labels. Zo vind je er onder andere American Vintage, Antik Batik, French Connection en Mimic-Copenhagen.
Ook mogen ze binnenkort de merken Designers Remix Collection (mijn ultieme favoriet!), Margit Brand en Naja Lauf verwelkomen. I can hardly wait!
De webshop is ook makkelijk in 't gebruik - vind ik altijd wel een pré -, zo is er bijvoorbeeld een Wishlist waar je je favoriete items in kunt opslaan. Superhandig, want dan hoef je niets te onthouden of, mijn normale werkwijze, al je lievelingsspulletjes op te slaan in je Favorieten van Iinternet Explorer. Ook hechten ze bij Mode-Petillante veel waarde aan luxe, zo wordt je pakketje heel mooi ingepakt en kun je het thuis als een cadeautje openen!
Betaling kan via pre payment (i-DEAL) of met je creditcard. De verzendkosten binnen Nederland bedragen ¤4,95, maar tot en met 17 maart geldt er gratis verzending! Het enige wat je daarvoor hoeft te doen is, na je bestelling, je ordernummer te mailen naar freeship@mode-petillante.com.
bronquote:Warenhuis LaFayette online
Galeries Lafayette komt op 21 april met een eigen webwinkel. De Franse warenhuisketen zal via internet een assortiment aanbieden van zo’n drieduizend producten, waaronder luxe accessoires en kleding van eersteklas merken. Dat heeft directeur Paul Delaoutre laten weten.
Lafayette verwacht met de webshop veel buitenlandse consumenten te trekken. Daarom verschijnt de site in zowel een Franse als een Engelse versie. Het warenhuis wil zich van de concurrentie onderscheiden door zeer snelle levertijd: bestellingen binnen Europa moeten binnen 24 uur worden bezorgd, binnen Parijs moet de klant niet langer dan drie uur op zijn online aankoop wachten.
ik lees op het net op zich wel goeie ervaringenquote:Op maandag 14 april 2008 11:47 schreef bladibladibla het volgende:
Heeft iemand ervaring met www.trendoz.nl?
Ben namelijk al eeuwen op zoek naar Alan Red t-shirts, en daar hebben ze ze, maar weet niet zo goed wat ik van de site moet denken
Weet je de link toevallig ivm cadeau? Ik zie niks op de site staan.quote:
bronquote:Vintage, vintage, vintage!
Vintagezaakjes zijn niet moeilijk te vinden. Toch blijft het een hele kunst om iets moois te vinden tussen al die versleten rommel. Gelukkig ontdekte ik de online shop Doortje. Je kunt er in alle rust winkelen…
Het vintagezaakje Doortje Originals zit sinds 14 maart in Eindhoven aan de Smalle Haven. Maar als je niet in de buurt woont, kom je er waarschijnlijk niet zo snel langs. Gelukkig zijn de producten van Doortje ook via de site te koop. Je vindt er niet alleen kleding, accessoires, schoenen en tassen, maar ook spulletjes voor je huis. Zoals schilderijtjes, theemutsen, vaasjes en tafelkleedjes.
Mijn favoriet is dit Casio schakelhorloge. Superkitsch, maar dan heb je wel een echte klassieker. Kun je niet kiezen? Via de site zijn ook kant-en-klare setjes te koop. Leuk als cadeautje! Tip: voor ¤1,50 kun je het in laten pakken. (Juliette)
Misschien mode-petillante.com, verkopen American Vintage. Ik weet alleen niet of het voor een goede prijs is.quote:Op zondag 22 juni 2008 18:42 schreef Manono het volgende:
weet iemand toevallig waar je tunieken en leggings van American Vintage voor een goede prijs online kunt bestellen?
bronquote:Betsy Palmer online shop
Nice! Betsy Palmer heeft een online shop. Ballerina’s, slofjes, pumps, laarzen, slipper én tassen bestel je nu gewoon vanuit je luie stoel…
Een Top 10 van de mooiste schoenen, een koopjeshoek en een afdeling tassen. Met de online shop van Betsy Palmer is alles gedaan om je het shoppen makkelijk te maken. Hoewel makkelijk… je moet nog wel kunnen kiezen.
Je schoenen worden binnen drie dagen verstuurd. Ben je toch niet helemaal tevreden, om welke reden dan ook. Je kunt de schoenen gewoon kosteloos terug sturen.
quote:
klik hierquote:Op zaterdag 19 juli 2008 23:30 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Nice maar kom die shop niet in/op de site
quote:
Mooi!quote:Op zondag 20 juli 2008 14:47 schreef cinnamongirl het volgende:
www.pepitabonita.nl
Heb ik laatst gave laarzen gekocht, helemaal van leer (ook zool). De prijzen liggen lager omdat ze in Spanje worden gemaakt.
Al behoorlijk lang al hoor, geloof dat 't eind 2007 geopend wasquote:Op dinsdag 1 juli 2008 18:13 schreef poohy het volgende:
En Siebel heeft ook een online shop.
Dit weet ik omdat mijn vriend mijn vanmorgen voorstelde om verlovingsringen te kopen![]()
![]()
Wel verdommequote:Op donderdag 21 augustus 2008 23:00 schreef schatje het volgende:
Omdat het LIF georiënteerd is, multimedia is meer DIG.
Toch wilde ik het linkje in de lijst plaatsen, onder cadeau, design en huis & interieur. Alleen staat er op die site dat ze ermee gestopt zijn.
bronquote:Toonbeeld van klasse
Steeds meer mensen bestellen producten via internet. Daar kunnen heel veel redenen voor zijn. Tweeverdieners gunnen zich geen tijd om naar een gewone winkel te gaan en de benzine wordt almaar duurder. Het assortiment op internet is enorm uitgebreid en je kunt tegenwoordig echt alles op de elektronische snelweg kopen. Bovendien kun je tal van producten helemaal naar eigen wens samenstellen.
Een half jaar geleden kocht ik voor mijn beide dochters een laptop via internet. Uiteraard in ’t roze, daar zijn het meiden voor. Via een eenvoudige muisklik bepaal je welke accessoires je al dan niet wilt.
Een ander voordeel van internet is het feit dat je tal van spullen kunt kopen die in een gewone winkel niet te koop zijn. Als u zich als middenstander ergens in Nederland wil specialiseren in opblaasbare kledinghangers, zult u onmiddellijk failliet gaan, want niemand gaat veel kilometers rijden om die dingen te kopen. Als u het via internet aanbiedt, kun je het gewoon bestellen en wordt het via de post thuis bezorgd.
Ik moest daaraan denken toen ik de catalogus 2008 van het Duitse warenhuis Manufactum ontving. Manufactum heeft zeven warenhuizen in Duitsland, maar is vooral bekend door verkoop via internet. De catalogus (zie manufactum.com) is een toonbeeld van klasse en Duitse degelijkheid en met een zweem naar vroeger. Daar hangt ook een prijskaartje aan.
De bijna 400 pagina’s dikke catalogus biedt enkele uurtjes leesplezier, ook al omdat er zoveel hebbedingetjes in staan waar je waarschijnlijk niets aan hebt.
Bij Manufactum kunt u nog een typemachine en linten kopen, maar ook zegellak en monogrammen. Een ouderwetse telefoon voor aan de muur, een lessenaar, olielampen met accessoires, een stormlantaarn en zelfs het geparfumeerde papier d’arménie, wat overigens een verfrissende geur in huis geeft als je het verbrandt. Wordt in Frankrijk gemaakt.
Ouderwetse scheermesjes en houders, een degelijke kruik, alle messen van Herder, maar ook de fantastische en peperdure met de hand gemaakte keukenmessen van meester Shiro Kamp uit Takefu. Het Kenyo Warikomimes kost ¤469.
En als u zelf van graan meel wil maken, koopt u de handbediende Deense diamantmolen voor 750 euro. U kunt er ook kruiden en koffiebonen mee malen.
Opvallend genoeg kun je bij Manufactum ook het koffiezetapparaat van Technivorm kopen. In de jaren zestig begon dit bedrijfje in Amerongen met de fabricage van het toen nog revolutionaire apparaat. Later werden uitsluitend koffiezetapparaten voor Douwe Egberts gemaakt, via de zegeltjes.
Ik weet dat zo goed omdat ik toen in Amerongen woonde en mijn oudere broer heeft er wel eens in de zomer gewerkt. Het bedrijf is nog steeds in Amerongen gevestigd, maar is wel een beetje groter geworden.
Ik krijg regelmatig brieven met de vraag waar je een goede borstel kunt kopen.
Bij Manufactum is er een enorme keuze voor allerlei doeleinden. Ook diverse plumeaus waar oudere mensen nog wel eens naar zoeken.
In de catalogus vond ik ook het zakje blauw oftewel Waschblau van Schneeberg. Als het stiksel van uw leren portefeuille kapot is, kunt u er een apparaatje bestellen om het zelf te repareren. Ze hebben er echt de duvel en zijn ouwe moer.
Nu denkt u misschien dat ik aandelen in dit bedrijf heb, maar dat is helaas niet waar. Ik heb helemaal geen aandelen, alleen een hypotheek. Bovendien was ik bijna van plan om er niet over te schrijven omdat die tut van de consumentenvoorlichting tot twee keer toe mijn e-mails niet beantwoordde.
Eerlijk gezegd heb ik er nog nooit iets besteld, want ik denk altijd: ach, laat maar. Maar even stond ik in dubio, want mijn hart ging sneller kloppen van het op hout gestookte fornuis van ¤6736, exclusief installatie en schoorsteen. Wat zou die mooi staan in onze boerenkeuken… Maar ja, als ik die koop, gaat mijn andere droom, de jukebox Seeburg VL 200 uit 1957, helemaal niet door.
Het is trouwens de eerste maandag van de maand, tegelijk met het grote alarmquote:Op donderdag 4 september 2008 09:07 schreef Skaai het volgende:
Ik las van de week in een van die gratis SpitsMetroDagDePers krantjes iets leuks over een online winkel. Hardtroze.nl heeft elke eerste dag van de maand een hele nieuwe collectie tassen en organizers (and more) te koop, maar op = op! Je moet er dus snel bij zijn wil je een van de puike items in je bezit hebben.
Haha, daarom postte ik hem ook. Dacht dat er vast nog wel meer geïnteresseerden waren hier. Zeker voor die prijsquote:Op donderdag 8 januari 2009 19:20 schreef Skaai het volgende:
Oeh ivetje, ik heb n.a.v je post die tas ook besteld![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |