quote:
Ik doe mijn best maar ik heb het zo druk op mijn werk dat de inspiratie niet echt wil komenquote:Op dinsdag 3 mei 2005 13:50 schreef Ymke het volgende:
Denk niet dat er iemand bezwaar zal maken. Hup puckzzz verzin wat leuks
Dat dusquote:Op dinsdag 3 mei 2005 13:50 schreef Ymke het volgende:
Denk niet dat er iemand bezwaar zal maken. Hup puckzzz verzin wat leuks
Dat is simpel gezegt een donker voorwerp in een donkere omgeving fotograferen met zo weinig mogelijk licht zodat je goed de contouren ziet.quote:
Ik denk het tegenovergestelde van 'high-key'. Soort van onderbelicht, te donker :quote:
Ik ben ooit bij wijze van foutje op een high-key gekomen, maar dat was ook niet veel soeps. Toch een apart ding, ik vind high-key erg mooi vaak, maar je moet er ook het beeld voor hebben.quote:Op dinsdag 3 mei 2005 16:40 schreef Ymke het volgende:
Het is iig veels te moeilijk voor mij
Je hebt ook prachtige portretten in low keyquote:Op dinsdag 3 mei 2005 16:44 schreef elcastel het volgende:
[..]
Ik ben ooit bij wijze van foutje op een high-key gekomen, maar dat was ook niet veel soeps. Toch een apart ding, ik vind high-key erg mooi vaak, maar je moet er ook het beeld voor hebben.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |