Ik heb er de hele wedstrijd eigenlijk niet op gelet.quote:Op donderdag 28 april 2005 22:43 schreef WebForce het volgende:
Ik heb het geluid inmiddels afgezet!
Ik erger me er zooo aan![]()
Que?quote:Op donderdag 28 april 2005 22:39 schreef Mork_Van_Ork het volgende:
[..]
Ik denk dat de UEFA aan Sporting een flinke boete zal gaan geven.
Nou was het hier maar zo pfffquote:
Die heeft volgens mij het omroepsysteem van het stadion gehacktquote:Op donderdag 28 april 2005 22:44 schreef BB-King het volgende:
[..]
Ik heb er de hele wedstrijd eigenlijk niet op gelet.
Ik begrijp dat er dus een schreeuwlelijk in het stadion zit?
Hij stak z'n hand uit... Bij jou is het hands als je die bal oppakt en rondjes gaat rennen?quote:Op donderdag 28 april 2005 22:45 schreef Dr_Flash het volgende:
jezus wat een gezeikWas AANGESCHOTEN hands
Wat een ouwehoer he? Wie is die klootzak eigenlijk?quote:Op donderdag 28 april 2005 22:46 schreef Xante het volgende:
Wat een vergelijking, alsof je automatisch spiekt op school.
Dat ze ik ook altijd toen ik 12 was!quote:Op donderdag 28 april 2005 22:45 schreef Dr_Flash het volgende:
jezus wat een gezeikWas AANGESCHOTEN hands
Op de middelbare school met z'n tweeën aan zo'n klein tafeltje was dat af en toe best verleidelijk hoor (zeker met multiple choice ging het dan bijna automatischquote:Op donderdag 28 april 2005 22:46 schreef Xante het volgende:
Wat een vergelijking, alsof je automatisch spiekt op school.
Hey, mijn idee is opgepiktquote:Op donderdag 28 april 2005 22:49 schreef VoreG het volgende:
Die mongool met die megafoon bij sporting-az
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |