Pepermuntquote:Op maandag 2 mei 2005 19:44 schreef BB-King het volgende:
Mijn beste compliment was dat ze het naar pepermunt vond smaken.
Als ze ooit haar kauwgom vergeten is, duiken we snel het toilet in.
quote:Op dinsdag 3 mei 2005 00:54 schreef Thisbe het volgende:
Wat is dat toch dat vrouwen pijpen "vernederend" en slikken "vies" vinden? Jemig je bent lekker aan het seksen met je vent, je doet hem er een groot plezier mee. Ik vind het best wel lekker eigenlijk
quote:Op dinsdag 3 mei 2005 00:48 schreef Thisbe het volgende:
Ik wil bananensmaak! Hoe kan ik dit regelen?
Witte chocola eten!quote:Op maandag 2 mei 2005 18:54 schreef DeHeldjes het volgende:
Als je een kilo chocola eet word het bruin![]()
[afbeelding]
Waarom is het nog je vriendin?quote:Op donderdag 28 april 2005 11:25 schreef stribe het volgende:
waarom wil mijn vriendin gvd niet slikken!!!!
zelfs dat hoeft niet inderdaadquote:Op dinsdag 3 mei 2005 12:02 schreef lycnix het volgende:
van mij hoeft er helemaal niet geslikt worden, van mij hoeft er uberhaut niet gepijpt te worden!
Gaat 't dan naar drop smaken?quote:Op woensdag 15 maart 2006 13:03 schreef Rokossovski het volgende:
Er is maar één ding wat dat echt helpt (volgens ondezoek) en dat is de dag ervoor een flinke zak drop eten...
![]()
![]()
![]()
![]()
Wel wat meer dan dat kwakje van een man ookquote:Op donderdag 28 april 2005 12:30 schreef stribe het volgende:
[..]
Over beffen doe ik ook niet moeilijk en dan krijg je ook heus wel wat binnen.
Je wilt wel dat je dame het slikt maar zelf wil je het niet proberenquote:Op dinsdag 3 mei 2005 10:59 schreef lycnix het volgende:
vraagje aan de dames, wil het namelijk niet zelf proberen, maar waar smaakt sperma nou ongeveer naar. ik vind de substantie al te smerig zeker in je mond waarschijnlijk.
Gewoon een flinke zoen geven als je gekomen bent, deel je het samenquote:Op donderdag 16 maart 2006 08:54 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Je wilt wel dat je dame het slikt maar zelf wil je het niet proberen![]()
Gewoon zelf proeven en niet zulke domme vragen stellen
quote:Op donderdag 16 maart 2006 09:34 schreef Whizkid_RaiLmAn het volgende:
[..]
Gewoon een flinke zoen geven als je gekomen bent, deel je het samen![]()
Hier schatje, heb je een <prfllrrrblub!!!> DROPSHOT!!quote:Op woensdag 15 maart 2006 13:03 schreef Rokossovski het volgende:
Er is maar één ding wat echt helpt (volgens ondezoek) en dat is de dag ervoor een flinke zak drop eten...
![]()
![]()
![]()
![]()
hmmm..zoutig..ik vind het wel lekker eigenlijk..als het maar wel vers is en niet "een week oud" ..quote:Op dinsdag 3 mei 2005 10:59 schreef lycnix het volgende:
vraagje aan de dames, wil het namelijk niet zelf proberen, maar waar smaakt sperma nou ongeveer naar. ik vind de substantie al te smerig zeker in je mond waarschijnlijk.
quote:Op vrijdag 17 maart 2006 13:51 schreef pvv1967 het volgende:
[..]
hmmm..zoutig..ik vind het wel lekker eigenlijk..als het maar wel vers is en niet "een week oud" ..
Nou hou ik zowiezo van pijpen...dat scheelt waarschijnlijk
Waar heb je dit vandaan?quote:Op woensdag 15 maart 2006 13:03 schreef Rokossovski het volgende:
Er is maar één ding wat echt helpt (volgens ondezoek) en dat is de dag ervoor een flinke zak drop eten...
![]()
![]()
![]()
![]()
ha, ik zei dat ik van pijpen hou...niet dat ik het uit een kopje wil drinken..ok..ander kopjequote:
quote:Op donderdag 28 april 2005 12:51 schreef stribe het volgende:
[..]
We zijn nu al bijna 3 jaar samen en ik forceer ook niets, ik weet dat het dan alleen maar averrechts werkt. Maar ik hoop ook maar dat ze het ooit eens vrijwillig doet, ze pijpt me wel af en toe vrijwillig.
\quote:Op donderdag 28 april 2005 09:31 schreef SicSicSics het volgende:
Geen bier en koffie drinken en geen mosselen eten, daar wordt het bitter van! Maar mijn vrouw kan lekker de tring krijgen! Ik stop niet met bierdrinken!
Ik zat het mezelf ook al een poosje af te vragen maar nou weet ik het weer...het stond in de Cosmo...quote:Op vrijdag 17 maart 2006 15:44 schreef Duiveltja het volgende:
Ik heb het ook wel eens in het heetst van de strijd binnengekregen. Het is minder goor dan je in eerste instantie zou denken.
[..]
Waar heb je dit vandaan?
Als ik mag kiezen tussen broze botjes of lekker sperma weet ik het wel. Ik drink melk verdorie!quote:Op dinsdag 16 mei 2006 12:33 schreef badlittlegirl het volgende:
veel melk drinken en asperges eten is ook niet aan te raden...
Nee, nog steeds liever sterke bottenquote:Op dinsdag 16 mei 2006 12:38 schreef badlittlegirl het volgende:
toch liever broze botten?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |