Weet ik veel hoe dat moetquote:Op woensdag 27 april 2005 00:33 schreef hermandeperman het volgende:
de banner is niet eens clickable![]()
zelfs ik als n00b had het in 1x goedquote:Op woensdag 27 april 2005 00:35 schreef Sjoewe het volgende:
[..]
Weet ik veel hoe dat moet
Aphex Twin - 26 remixes for cash is echt een ideale nacht plaat
wiet kweken in je oma's huisquote:Op woensdag 27 april 2005 00:41 schreef Sjoewe het volgende:
http://www.wtf-mate.com/sock/metdiegangstazijn.mp3
[afbeelding]
Gisteren nacht om 4 uur in beschonken toestand opgenomen.
Ik wist niet dat je kwaad werdquote:Op woensdag 27 april 2005 00:45 schreef ook_gek het volgende:
waarom ga je dat soort dingen opnemen dat snap ik niet. En al helemaal niet het volgende.
WAAROM GA JE ER ONS MEE LASTIG VALLEN
Ik heb nu vakantie en zelfs als ik het zou willen kan ik nu gewoon NIKS zinnings doen. Geen boek lezen, geen opdrachten maken, dus ja deze week heb ik even geen leven, maandag a.s. begint het weerquote:Op woensdag 27 april 2005 00:45 schreef hermandeperman het volgende:
MAN zoek een leven
maar wel kicken, beter dan gaan slapen iig![]()
![]()
gaat het btw over jou?"je hebt geen geld voor een krat bier"
tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupac
geweldig![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
de hele week internetten ofzo?quote:Op woensdag 27 april 2005 00:49 schreef Sjoewe het volgende:
[..]
Ik heb nu vakantie en zelfs als ik het zou willen kan ik nu gewoon NIKS zinnings doen. Geen boek lezen, geen opdrachten maken, dus ja deze week heb ik even geen leven, maandag a.s. begint het weer
Whehe, het gaat wel een beetje over mijn biergebrek, al hebben we alsnog een kratje geledigd met z'n 3'en.![]()
Muh tot nu wel. Niemand anders is vrij behalve m'n werkeloze/studieloze woonbootvrienden...quote:Op woensdag 27 april 2005 00:52 schreef hermandeperman het volgende:
[..]
de hele week internetten ofzo?
enne... prutser, met z'n 3en![]()
Rotterdam, BIER!quote:Op woensdag 27 april 2005 00:55 schreef Sjoewe het volgende:
[..]
Muh tot nu wel. Niemand anders is vrij behalve m'n werkeloze/studieloze woonbootvrienden...
Maar toch, morgen naar de kapper en bij wat vrienden hangen, donderdag/vrijdag naar Rotterdam, valt nog best mee, zo gezien.
Die ene brug is hier om de hoekquote:
biermeet is altijd okequote:Op woensdag 27 april 2005 00:59 schreef Sjoewe het volgende:
Whehe, twee van m'n beste maten wonen op een woonboot bij Zwembad Den Hommel. Kan je lekker een beetje chillen aan het water.
Biermeet in rotterdam?
Dan nodigen we de Opelclub toch ook uit?quote:Op woensdag 27 april 2005 01:01 schreef ook_gek het volgende:
meeten is niet leuk
Ondiep/Amsterdamsestraatweg, je weet tochquote:Op woensdag 27 april 2005 01:04 schreef hermandeperman het volgende:
[..]
joh
woon je in overvecht dan?
juh moeh juh bek houwe gekkehuis, of ik stamp je helemoal de kk inquote:Op woensdag 27 april 2005 01:04 schreef Sjoewe het volgende:
[..]
Dan nodigen we de Opelclub toch ook uit?
Amsterdamsestraatwegquote:Op woensdag 27 april 2005 01:05 schreef Sjoewe het volgende:
[..]
Ondiep/Amsterdamsestraatweg, je weet toch![]()
Iig altijd een belwinkel/shoarma tent in de buurt als je d'r een nodig hebtquote:Op woensdag 27 april 2005 01:05 schreef hermandeperman het volgende:
[..]
Amsterdamsestraatweg![]()
altijd gezellig daar
bij mij ookquote:Op woensdag 27 april 2005 01:07 schreef Sjoewe het volgende:
[..]
Iig altijd een belwinkel/shoarma tent in de buurt als je d'r een nodig hebt
Als je dat niet beheerst versta je hier in de buurt niemandquote:
wij vallen hier de buurt regelmatig lastig met Rage Against The Machine, SNOEIHARDquote:Op woensdag 27 april 2005 01:12 schreef Sjoewe het volgende:
[..]
Als je dat niet beheerst versta je hier in de buurt niemand
Het is ook zo mooi als de zon schijnt gaat iedereen in de straat op de stoep zitten, kofferbak van de auto open, met natuurlijk het verzamelde werk van Marianne Weber.
Gaan we ook een keertje doen, maar dan met Dillinger Escape plan...![]()
Was het nog maar neger-rommel...quote:Op woensdag 27 april 2005 01:14 schreef hermandeperman het volgende:
[..]
wij vallen hier de buurt regelmatig lastig met Rage Against The Machine, SNOEIHARD
beter dan al die neger-rommel die hier uit de huizen gezet komt
keigaaf manquote:Op woensdag 27 april 2005 01:15 schreef Sjoewe het volgende:
[..]
Was het nog maar neger-rommel...
Dit zijn echt van die Time-Life postorder slägers allemaal, en dan echt KEIhard.
quote:Op woensdag 27 april 2005 01:20 schreef Sjoewe het volgende:
Ook echt het mooiste van allemaal:
Er staat hier een grijze Seat Leon (met al zolang als ik er woon een dikke kras op het portier) op een gehandicapten parkeerplaats, daar staat dan zo'n paal met bord bij voor de vergunning. Mijn vrienden zetten altijd hun fiets tegen die paal aan. Dan komt er na 15 minuten een oude Utregse dwaas aanbellen, omdat die gasten zogenaamd de kras hebben gemaakt:
Luister jochie die maten van jouw hebbuh een krasssss op muh portie gemaak en vorigah kir waruh ze snel weg guhgoan, moar zuh haddug gezeg da ze die ginguh betaluh. Hoal noah die fietsssss moar weg, moar de volgendah kir, ben ik nizo soepal mir.
En zo is 'ie al 5 keer langs geweest
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |