sorry ik was effe voetballen kijken, dus het duurde even.quote:Op dinsdag 3 mei 2005 21:41 schreef dvdk het volgende:
hey waarom zit er een slot op m'n "vreemdgaan moet strafbaar worden" topic? Het was serieus bedoeld en ik heb volgens mij geen forum regels overtreden....
Ik vond t eigenlijk ook wel een leuke discussie. Tuurlijk doodstraf gaat veels te ver, maar als je in 'huwelijkscontract ' laat opnemen dat vreemdgaan niet mag dan moet je ook veel geld betalen. Dus waarom niet als je modeling overeenkomt dat vreemdgaan niet mag.quote:Op dinsdag 3 mei 2005 23:05 schreef Frenkie het volgende:
[..]
sorry ik was effe voetballen kijken, dus het duurde even.
Maar je kan dat toch nauwelijks serieus nemen. Dat is een beetje aandacht zoeken. En dat vind ik zonde van de mensen die wel serieus reageren.
Jij hoopte ervan te kunnen leren?quote:Op woensdag 4 mei 2005 12:35 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Ik vond t eigenlijk ook wel een leuke discussie.
hehehe, je zorgt er iig ook voor dat ik nu een glimlach op mn bek hebquote:Op woensdag 4 mei 2005 12:37 schreef Moonah het volgende:
[..]
Jij hoopte ervan te kunnen leren?
En daar wassie weer, de grappige opmerking waar ik zo naar smachtte!![]()
Het onderwerp van het topic is natuurlijk toegestaan. Alleen op deze manier een discussie inleiden is wmb een beetje zonde. Dan krijg je nooit een normale discussie, omdat iedereen over de "straffen" gaat bomen, ipv over de inhoud.quote:Op woensdag 4 mei 2005 12:35 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Ik vond t eigenlijk ook wel een leuke discussie. Tuurlijk doodstraf gaat veels te ver, maar als je in 'huwelijkscontract ' laat opnemen dat vreemdgaan niet mag dan moet je ook veel geld betalen. Dus waarom niet als je modeling overeenkomt dat vreemdgaan niet mag.
Overigens ben ik t er totaal niet mee eens, maar de discussie op zich is best leuk en vind t jammer dat er een slotje op staat.
De inschrijftermijn was toch tot 20:00, dat stond in MED?quote:Op dinsdag 3 mei 2005 15:44 schreef Copycat het volgende:
De nieuwe mod wordt bekend als hij/zij bekend wordt...![]()
De inschrijftermijn is dan wel verstreken, maar de eindselectie is nog in volle gang.
Waarom heb je trouwens niet gesolliciteerd als je zo graag wilt, Tranceptor?
Ja maar de FA's nemen de beslissing en die hebben wat tijd nodig. Overigens een sollicitatie die iets later binnengekomen is, is geen probleem hoorquote:Op woensdag 4 mei 2005 14:16 schreef Angeles het volgende:
[..]
De inschrijftermijn was toch tot 20:00, dat stond in MED?
Jij hebt gesolliciteerd? Goed!quote:
Ik ook! Ik ook!quote:Op vrijdag 6 mei 2005 17:50 schreef Kreator het volgende:
mag ik al moderator worden?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |