Een vriendin die een tot twee wasquote:Op dinsdag 26 april 2005 21:17 schreef kaboutermensje het volgende:
kep ook een vriendin gehad die een tot twee was,
grootste probleem is dat als ze geen zin heeft in seks,
of die keer dat ze iets wil proberen het ruim voor dat het leuk word weer afkapt, er ook voor zorgt dat gewoon babbelen als vies word afgedaan, en de kans op seks of zelfs klooien danig vermindert,
heb een half jaar geprobeerd er over te praten, het lichamelijk op te wekken en weet ik wat meer, alleen geen speeltjes, want dat is natuurlijk helemaal fout![]()
dus ben ik maar verder gegaan
![]()
Je bent de 'ware' gewoon nog niet tegengekomenquote:Op woensdag 27 april 2005 10:01 schreef Lemmeb het volgende:
Volgens mij ligt het in sommige gevallen ook aan de kerel in kwestie. Lompe boeren vangen bij sommige dames nu eenmaal bot. Charme is het toverwoord.
Sommige dames moet je nu eenmaal een beetje op hun gemak stellen. Een beetje lief doen, begrijpend luisteren naar hun nietszeggende probleempjes, een beetje paaien, een beetje alcohol erin en HOPPÁ![]()
.
Volgens mij kun je op deze manier van elke dame minimaal een 3 maken, zoniet een 4.
quote:Op woensdag 27 april 2005 10:03 schreef MouseOver het volgende:
[..]
Je bent de 'ware' gewoon nog niet tegengekomen
Dat is inderdaad niet zo verrassendquote:Op woensdag 27 april 2005 09:07 schreef erodome het volgende:
Volgens mijn hubbie(die heel zielig en ziek voor zich uit zit te staren nu) 5...
Toelichting is niet nodig denk ik
Hoe zit dat dan als je jezelf bevredigt?quote:Op woensdag 27 april 2005 10:34 schreef JooB het volgende:
Een 3. Sex is belangrijk, maar het probleem is dat ik mijn vriendin wel bevredig, maar zij mij maar heel moeizaam kan bevredigen. Ik weet niet of dat aan haar ligt. Misschien ben ik gewoon moeilijk te bevredigen.
Heb je daar bewijs van? Boude uitspraak over jezelfquote:Op woensdag 27 april 2005 10:42 schreef Christine het volgende:
Ik heb geen vriendin
Maar zit zelf tussen 4 en 5 in.
Ik heb referentiesquote:Op woensdag 27 april 2005 10:45 schreef MikeyMan het volgende:
[..]
Heb je daar bewijs van? Boude uitspraak over jezelf
Dat is geen enkel probleem natuurlijk, ik heb ook al aardig wat jaartjes ervaring wat dat betreft. Maar voor haar blijft het frustrerend. We praten er wel over enzo, ik vind het niet zo'n probleem trouwens.quote:Op woensdag 27 april 2005 10:36 schreef Xennia het volgende:
[..]
Hoe zit dat dan als je jezelf bevredigt?
Gang bang dus?quote:Op woensdag 27 april 2005 10:52 schreef Diebitch het volgende:
Een 5+ als ik voor mezelf spreek
Dan ben je dus niet moeilijk te bevredigen, maar weet zij niet goed hoe het moet. Doe het eens aan haar voorquote:Op woensdag 27 april 2005 10:54 schreef JooB het volgende:
[..]
Dat is geen enkel probleem natuurlijk, ik heb ook al aardig wat jaartjes ervaring wat dat betreft. Maar voor haar blijft het frustrerend. We praten er wel over enzo, ik vind het niet zo'n probleem trouwens.
Hoe lang hebben jullie al een relatie? Waren jullie alletwee al ervaren, of nog beginners?quote:Op woensdag 27 april 2005 11:22 schreef JooB het volgende:
Denk je dat ik dat nog nooit gedaan heb? Ze trekt, pijpt en zuigt dat het een lust is, maar het wil niet echt lukken. Misschien is het wel iets mentaals bij mij of zo...
Heeft de pil dan zo veel invloed? Dan blijf ik hem nog maar even slikken, anders eindig ik nog als nymfoquote:Op woensdag 27 april 2005 11:22 schreef Brighteyes het volgende:
Ik was ooit een 2.![]()
Maar na het stoppen met de pil ben ik toch echt wel een 4,5-5.
Bijna vijf jaar. Allebei redelijk ervaren. Zij heeft er bij vorige vriendjes nooit last van gehad, ik heb wel vaker problemen gehad. (met klaarkomen). Maar om de relatie nou te verbreken om die reden, nee.quote:Op woensdag 27 april 2005 11:25 schreef Xennia het volgende:
[..]
Hoe lang hebben jullie al een relatie? Waren jullie alletwee al ervaren, of nog beginners?
Klinkt toch echt gewoon als een 3-4 hoor. Niks mis mee overigens.quote:Op woensdag 27 april 2005 11:22 schreef Brighteyes het volgende:
Ik was ooit een 2.![]()
Maar na het stoppen met de pil ben ik toch echt wel een 4,5-5. Hoewel ik echte anale sex nou niet echt aantrekkelijk vind klinken. En ook dat slikken... Dat gebeurt soms, maar het ligt als een baksteen op mijn maag, dus liever spuug ik het uit, of zorg dat hij net buiten mijn mond klaar komt. Maar zelf initiatief nemen zeker wel, en soms zin als hij het niet heeft...![]()
*eensch is*quote:Op woensdag 27 april 2005 11:58 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Klinkt toch echt gewoon als een 3-4 hoor. Niks mis mee overigens.
quote:Op woensdag 27 april 2005 11:58 schreef Lemmeb het volgende:
Klinkt toch echt gewoon als een 3-4 hoor. Niks mis mee overigens.
quote:
quote:Ze wil je ook nog weleens pijpen (maar alleen als je onder de douche staat)
Kijk, als je geen anaal wilt en ook niet slikt, dan ben je gewoon geen volledige 4, laat staan een 5. Wat overigens niet betekent dat seks met jou niet lekker zou zijn.quote:Op woensdag 27 april 2005 12:04 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
[..]
Een 3 toch echt niet hoor...
[..]
Pijpen is een van de leukste en lekkerste dingen die er is. Ik kan er alleen echt niks aan doen dat ik misselijk word van sperma. Dat heb ik zelfs al soms van het voorvocht... Sowwy...
Maar goed, jullie hebben wrsch gelijk. Eerder een 4 dan een 5, hoewel ik best in ben voor wat nieuws. Ik heb niet voor niets KEL toegang.![]()
Ok, heb jij dan weer gelijk in, maar ik ben ook geen 3 volgens de omschrijving van de TS...quote:Op woensdag 27 april 2005 12:07 schreef Lemmeb het volgende:
Kijk, als je geen anaal wilt en ook niet slikt, dan ben je gewoon geen volledige 4, laat staan een 5. Wat overigens niet betekent dat seks met jou niet lekker zou zijn.
Dan maar een 3,5je ?quote:Op woensdag 27 april 2005 12:15 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ok, heb jij dan weer gelijk in, maar ik ben ook geen 3 volgens de omschrijving van de TS...
Conclusie... TS heeft gewoon een vreemde verdeling gemaakt in de OP...
Dus dat is niet per se een vereiste...quote:4. Geil
Ze is wel in voor nieuwe dingen. Neemt ook initiatief. Je hebt haar weleens vastgebonden of anaal genomen.
Omgekeerd hetzelfdequote:Op woensdag 27 april 2005 12:29 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Ik zou trouwens best een triootje willen, maar dan wel met een tweede man erbij en niet met een tweede vrouw. Maar dat willen die kerels nooit.
Is dat zo? Meeste vrouwen die ik ken hebben minder moeite met seks met een vrouw dan mannen met seks met een man...quote:
Oh nee ? Niet generaliseren, gewoon de juiste zoeken.quote:Op woensdag 27 april 2005 12:29 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Ik zou trouwens best een triootje willen, maar dan wel met een tweede man erbij en niet met een tweede vrouw. Maar dat willen die kerels nooit.
Tja, ben hem nog niet tegengekomen, die lekkere bi-man die best eens voor mijn ogen genomen wil worden door een hele grote neger.quote:Op woensdag 27 april 2005 12:38 schreef Fossa het volgende:
Oh nee ? Niet generaliseren, gewoon de juiste zoeken.
quote:Op woensdag 27 april 2005 12:41 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Tja, ben hem nog niet tegengekomen, die lekkere bi-man die best eens voor mijn ogen genomen wil worden door een hele grote neger.![]()
En dat bedoel ik dus.quote:Op woensdag 27 april 2005 12:46 schreef Fossa het volgende:![]()
![]()
De vrouw is het middelpunt, voor de rest hands-off uiteraard.
quote:Op woensdag 27 april 2005 12:28 schreef Brighteyes het volgende:
Nope, definately een 4:
[..]
Dus dat is niet per se een vereiste...
Damn... onderhandelen over waar je staat op een verzonnen ranglijstje.Pffff...
Nou ben ik toch erg benieuwd. Welke 'nieuwe dingen' ben jij voor in?quote:4. Geil
Ze is wel in voor nieuwe dingen. Neemt ook initiatief. Je hebt haar weleens vastgebonden of anaal genomen.
jaquote:Op woensdag 27 april 2005 09:22 schreef DaYwALKuR het volgende:
[..]
Slik je, Jett?![]()
edit: Oja vriendin iets tegen 3/4 aan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |