quote:
Op dinsdag 17 mei 2005 10:34 schreef sp3c het volgende:helemaal alsof die figuren die daar nog steeds over in discussie willen zich ook maar iets aantrekken van feiten oid
Het grappige is dat
het verhaal dat SCH eerder ophing geen ruk verschil maakt. De uitspraak van de rechter zegt dat het robuuste optreden in Irak niet te vergelijken valt met het optreden van de politie in Nederland. De geweldsinstructies gaven hem het recht te vuren, er waren al 15 schoten afgevuurd toen hij aankwam. Desondanks laade hij eerst nog eens demonstratief zijn wapen door, schoot eerst nog eens in de lucht, en daarna in de grond voor de troepen. De rechter zegt ook dat het onaanvaardbaar is om overlopen te worden, zeker als onderbemenste groep.
Als ik de uitspraak lees hadden ze net zo goed het hele zooitje gericht om kunnen leggen, maar in plaats daarvan koos hij voor een zorgvuldige toepassing van geweld.
quote:
mijn moeder dr vriend heeft een broer die zit op voetbal en de coach zijn zoon kent een meisje dat goed bevriend is met iemand die zei dat een militair hem vertelde dat Eric O. daar met zijn mes en pijl en boog met explosieven op de pijlen een heel dorp heeft uitgeroeid omdat hij op zoek was naar ' de kolonel' ... maar dat durft hij niet te zeggen want dan raakt hij zijn baan kwijt
Nu haal je de uitspraken van SCH door elkaar met een deel II van een willekeurige "Vietnam-veteraan op drift" film
- "Blind faith in your leaders, or in anything, will get you killed" Bruce Springsteen - War
- Door controle aan de landsgrenzen op te heffen kan men nu grenzenloos gaan
controleren...
-
Privacy Matters