Een vriend van me is het na tientallen pogingen gelukt de eerste wedstrijd te winnen, maar volgens mij krijg je er, behalve een iets ander filmpje na afloop, niets speciaals voor.quote:Op woensdag 11 mei 2005 14:28 schreef Echtwelkloon het volgende:
Ik ben begonnen aan Final Fantasy X, heb er nu 8 uur op zitten, net m'n eerste blitzball match achter de rug. Die heb ik verloren, overigens, met 4-3. Ik had nog 3 seconden nodig voor de gelijkmaker, maar toen was de tijd op.Krijg je iets bijzonders als je wint?
Dat weet ik. Maar verliezen voelt gewoon kut!quote:Op woensdag 11 mei 2005 19:13 schreef RiDo78 het volgende:
Ik heb t even nagezocht en het winnen of verliezen van het Luca-toernooi heeft geen invloed op de rest van het spelverloop.
Dan moet je winnen.quote:Op woensdag 11 mei 2005 19:58 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Dat weet ik. Maar verliezen voelt gewoon kut!
dat stukje in de ruimte danquote:Op vrijdag 13 mei 2005 12:32 schreef HansvanOchten het volgende:
En Rinoa!
Dat introfilmpje van ff8 was echt meesterlijk.
Wat dat aan gaat hebben FF-X en FF-VIII veel gemeen. De Tidus en Squall zijn beide zo'n stugge -niemand mag weten wat er in mij om gaat- stoere gozer, maar met een heel klein hartje. Squall een beetje meer dan Tidus, maar toch. En toch zie je ze langzaam naar Yuna en Rinoa toetreden. Eerst heel voorzichtig en vooral niets laten merken... en dan gaat ineens de knop om en mag iedereen weten wat ze toch al wisten.quote:
Met de oude Final Fantasy's gaf ik de characters nog wel eens namen uit m'n vriendengroep, maar als ik dan in strategy guides info zocht, werd het veels te ingewikkeld, met die originele namen.quote:Op maandag 16 mei 2005 12:12 schreef RiDo78 het volgende:
Wat ik me nu ineens afvraag: zijn er eigenlijk mensen die NIET met de originele karakternamen spelen? Die bv. de hoofdrolspeler z'n eigen naam geeft? Zelf speel ik alleen met de originele namen.
Ziet er netjes uit! Alleen klopt er natuurlijk geen zak van die resolutie! Véél te hoog voor de PS2!quote:Op maandag 16 mei 2005 22:39 schreef PandorasBox het volgende:
http://media.ps2.ign.com/media/488/488222/imgs_1.html
Nieuwe FFXII screens.
Who needs next-gen?
quote:Dragon Quest VIII
Right now the game is slotted to come out in November of 2005. We'll keep you posted as things develop.
Niet echt, maar we krijgen Dragon Quest VIII eerst nog. Dat houdt ons wel bezig...quote:
Meer trainen (lees: tegen andere monsters vechten en jezelf sterker maken met behulp van het spheregrid) en later terugkomen.quote:Op woensdag 25 mei 2005 17:06 schreef Clawhammer het volgende:
Pfff ik zit nu bij final fantasy X bijna op het einde met Overdrive Sin. Ik kom er met geen mogelijkheid langs, heb ook al wat faqs gelezen maar toch hakt die sin mij iedere keer weer in de pan.
Help![]()
Ik doe nix anders.quote:Op donderdag 26 mei 2005 01:09 schreef P-Style het volgende:
[..]
Meer trainen (lees: tegen andere monsters vechten en jezelf sterker maken met behulp van het spheregrid) en later terugkomen.
quote:Op donderdag 26 mei 2005 23:17 schreef Notorious_Roy het volgende:
Advent Children action figures:
[afbeelding]
Mja, dat is niet echt veel. Maar je kan misschien beter proberen om níet met Aeons te werken. En de ultimate weapons van de karakters zijn ook erg handig. Zorg dat je daarmee de 9999 kan overschrijden. Dat heet break damage. Break hp is trouwens ook wel erg handig hoor.quote:Op donderdag 26 mei 2005 01:30 schreef Clawhammer het volgende:
[..]
Ik doe nix anders.
Maar die gast heeft een hp van 140.000 en je kan hem maar een paar keer raken voordat hij een aanval doet waardoor je gelijk gameover ben, zelfs als je met een aeon met hem vecht![]()
Dan moet ik wel heeeel erg lang gaan uppen wil ik dat ding verslaan, mijn sterkste aeon kan in zn overdrive maar net een schade van 25000 hp brengen
Dat heeft iets te maken met de geheime celestial weapons, moet je maar even een guide zoeken op gamefaqs ofzo, daar staat het allemaal wel duidelijk uitgelegd.quote:Op zaterdag 28 mei 2005 12:38 schreef Clawhammer het volgende:
Tnx voor de tips
Ik heb inmiddels overdrive sin verslagen, maar dan ook echt net op het nippertje
Ik had mn spelers in de omega ruins geupt en vooral bij yuna strenght spheres gebruikt zodat bahamut klappen van 80.000hp kan uitdelen. Maar hoe krijg je dat break damage eigelijk dan? Zo te zien is bahamut mn enigste aeon die meer dan 9999hp schade toe kan brengen, van mijn normale karakters mag ik blij wezen dat wakka een klap van 4000hp schade toe kan brengen![]()
Volgens mij wordt het gewoon weer Ashe en Vaan hoor, dat zijn volgens mij de belangrijkste figuren en die zijn het altijd.quote:Op zaterdag 28 mei 2005 21:23 schreef PandorasBox het volgende:
Denken jullie dat we alweer een liefdeskoppel krijgen? Vaan + ?
Ashe lijkt mij te oud voor Vaan. Misschien Penelo? Of vergrijpt Vaan zich aan een jongen? Gezien zijn uiterlijk zou dat mij niet verbazen.![]()
Eén van de mooiste dingen van FFVI vind ik dat dat de énige FF is die ik gespeeld heb, waarbij er gewoon géén hoofdpersonage was. Er waren héél veel personages waarmee je kon spelen, maar er was er niet een die de belangrijkste was en er was ook geen personage die "overbodig" was. Iedereen was even belangrijk en bijzonder.quote:Op zaterdag 28 mei 2005 21:23 schreef PandorasBox het volgende:
Denken jullie dat we alweer een liefdeskoppel krijgen? Vaan + ?
Ik vond Terra anders wel heel belangrijk, dat was toch VI?quote:Op zondag 29 mei 2005 23:41 schreef P-Style het volgende:
[..]
Eén van de mooiste dingen van FFVI vind ik dat dat de énige FF is die ik gespeeld heb, waarbij er gewoon géén hoofdpersonage was. Er waren héél veel personages waarmee je kon spelen, maar er was er niet een die de belangrijkste was en er was ook geen personage die "overbodig" was. Iedereen was even belangrijk en bijzonder.
Ik hoop dat FFXII ook geen vast hoofdpersonage heeft.
Yep... uiteindelijk draaide het toch wel een beetje om Terra, maar alle andere personages (en dat waren er een stuk of 13 geloof ik) kregen net zoveel aandacht, verder was Terra ook niet de sterkste van allemaal (wat bij hoofdpersonages in andere FF's meestal wel zo is).quote:Op zondag 29 mei 2005 23:43 schreef peristilius het volgende:
Ik vond Terra anders wel heel belangrijk, dat was toch VI?
Inmiddels heb ik FF-X uitgespeelt. Ik had nog wel wat moeite met jecht maar de eindbaas was gewoon erg simpelquote:Op zaterdag 28 mei 2005 14:53 schreef peristilius het volgende:
[..]
Dat heeft iets te maken met de geheime celestial weapons, moet je maar even een guide zoeken op gamefaqs ofzo, daar staat het allemaal wel duidelijk uitgelegd.
Spoilerquote:
Je werd idd wel soort van gedwongen om ook het verhaal van de andere personages te volgen, dat is wel leuker dan 4 poppetjes ergens in een menu zien staan die je ook kan kiezen.quote:Op maandag 30 mei 2005 00:00 schreef P-Style het volgende:
[..]
Yep... uiteindelijk draaide het toch wel een beetje om Terra, maar alle andere personages (en dat waren er een stuk of 13 geloof ik) kregen net zoveel aandacht, verder was Terra ook niet de sterkste van allemaal (wat bij hoofdpersonages in andere FF's meestal wel zo is).
Ik vond het zelf wel heel erg fijn dat als je sommige characters in VI niet gebruikte (Setzer gebruikte ik bv nooit, niet boeiend genoeg) dat ze wel op vaste punten in het spel met de rest van je party meegroeie, qua levels.quote:Op maandag 30 mei 2005 14:49 schreef peristilius het volgende:
[..]
Je werd idd wel soort van gedwongen om ook het verhaal van de andere personages te volgen, dat is wel leuker dan 4 poppetjes ergens in een menu zien staan die je ook kan kiezen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |