Ik zou mijn kind (mocht ik die ooit krijgen) op zijn 25ste toch echt wel het huis uitschoppen..komt een beetje lui op me over als je op je 33e nog thuis woont.quote:Op woensdag 27 april 2005 10:38 schreef Martineke het volgende:
om daar op in te haken, mijn oom is 33 en woont nog thuislekker makkelijk, mijn oma doet alles voor hem
en dat terwijl hij een studio heeft om in te wonen
zou die niet gaan zou ik stiekem verhuizen en hem achterlatenquote:Op woensdag 27 april 2005 12:04 schreef Noca het volgende:
[..]
Ik zou mijn kind (mocht ik die ooit krijgen) op zijn 25ste toch echt wel het huis uitschoppen..komt een beetje lui op me over als je op je 33e nog thuis woont.
dat heeft de moeder van iemand die ik ken gedaan.quote:Op woensdag 27 april 2005 12:15 schreef moussy het volgende:
[..]
zou die niet gaan zou ik stiekem verhuizen en hem achterlaten
Zoiets hebben ouders van een vriend van ons ook gedaan. Niet naar Duitsland dan, maar wel naar ergens bij de Belgische grens, geloof ik. Ik geef ze groot gelijk, het heeft hem ook geen kwaad gedaan. Ik weet zeker dat ie anders tot zn veertigste thuis was blijven wonenquote:Op woensdag 27 april 2005 12:17 schreef LadyS het volgende:
[..]
dat heeft de moeder van iemand die ik ken gedaan.
"Ik ga naar Duitsland.. Doeiiii" en toen stond hij op straat
Hee, heb je nog meer kinderen dan Zoe?quote:Op woensdag 27 april 2005 13:05 schreef Rottdog het volgende:
een mooie dochter van 10 mnd
Misschien wordt daar nu zo de nadruk op gelegd i.v.m het werken van beide ouders, dat je er wel goed over na moet denken enzo...quote:Op woensdag 27 april 2005 14:22 schreef poemojn het volgende:
[..]
Hee, heb je nog meer kinderen dan Zoe?
Ik was 23 toen we een dochter kregen, en dat was wel bewust.Eigenlijk ongeveer hetzelfde verhaal als Grijs; we wisten dat we kinderen wilden, hebben daar nooit erg lang over nagedacht of het als 'een beslissing' gezien, of iets waarvan je 'moet' genieten. Misschien scheelt dat ook? Ik heb vaak de indruk dat mensen er echt een item van maken, iets waarover je heel lang moet nadenken, een echte verantwoorde beslissing over moet nemen..
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |