Nietquote:Op dinsdag 26 april 2005 11:48 schreef Tinkerbell het volgende:
Maar ik vraag me af (sorryniet boos worden) hoe jij dat toch allemaal doet met 2 honden en een clicker en 1 hand.
Oooh ok! Wel fijn dat je ze nu af en toe apart kan meenemen!quote:Op dinsdag 26 april 2005 11:53 schreef Spindizzy het volgende:
[..]
NietIk heb met 1 hand al grote moeite om ze allebei dezelfde richting uit te krijgen, laat staan dat ik daarbij kan clickeren
Clickertraining heeft een poosje stilgelegen. Nu ik wat vaker met de honden apart wegkan komt ook de clicker zo zoetjesaan weer tevoorschijn. Dan gaat de hond aan de korte riem (die kan ik met stomp vasthouden) en klik ik met mijn hand. Voordeel van de clicker is ook dat je het snoepje even kan uitstellen zodat ik die op mijn gemak uit mijn jaszak kan uitgraven.
Ja dat heb ik met Ayla ook wel, zo vroeg en/of zo laat mogelijk. Zeker nu ze loops is natuurlijk, maar normaal ook wel. Alhoewel ze minder angstig is en beter met andere honden kan omgaan, blijven er soms situaties waarin ze raar kan reageren. Ik vermijd dat liever ook (ook een beetje voor mezelf, ik heb een lichte terugval met meer pijn en dan kost het soms moeite om de lijn vast te houden. Vandaar dat ik nu zo train met d'r dat ze wat er ook gebeurt naar me luistert, zeker na dat gevalletje 'pittbull').quote:Op dinsdag 26 april 2005 12:00 schreef Spindizzy het volgende:
Hou 's op met dat ge-sorry
Gister waren Taak en een vriendin van ons even mee de honden uitlaten. Taak moest de rolstoel van vriendin duwen dus ik liep met allebei de honden. Taak zag nu voor het eerst hoe ingewikkeld het is voor me om ze uit te laten... En maar lachen he, die rotzak
Geloof dat hij nu ook doorheeft waarom ik tegenwoordig liever zo vroeg en zo laat mogelijk de honden uitlaat. Nu ik ook nog een Smekje in toom moet houden vermijd ik het liefst zoveel mogelijk eventuele stress en angstsituaties voor Casper.
Ja, snap ik helemaal.quote:Op dinsdag 26 april 2005 12:03 schreef Tinkerbell het volgende:
Ik vermijd dat liever ook
Jaaaaa ik had hem goedquote:Op dinsdag 26 april 2005 11:07 schreef Spindizzy het volgende:
Je kunt toch slagroom of worst/smeerkaas in de kitty-kong doen? Iets dat blijft plakken.
Even een kwisje tussendoor?
Situatie:
Onze buurman heeft in zijn tuin een eik staan. Daarin hangt een vogelhuisje. Nu heeft de buurman vorige week gaas om de boomstam gedaan zodat katten niet meer in die boom kunnen klimmen om het vogelhuisje leeg te roven.
Vraag:
Zou deze methode werken en inderdaad katten uit de boom houden?
Antwoorden:
1) Ja natuurlijk is dat dé oplossing
2) Nee, dat is niet dé oplossing
Taak heeft wel een beetje gelijk, maar jij hebt ook een punt inderdaad. Ik probeer in elk geval voor mezelf te zorgen dat ik Ayla niet expres weg hou van andere honden, zeker niet nu het zo goed met d'r gaat. Alleen zijn er situaties waarmee ikzelf, denk ik, moet omgaan en het maar een beetje moet laten gaan gewoon. Meer mijn probleem dan dat van Aylaquote:Op dinsdag 26 april 2005 12:10 schreef Spindizzy het volgende:
[..]
Ja, snap ik helemaal.
Taak zegt dat ik dat eigenlijk niet moet doen. Dat Casper anders nooit zal leren zich rustig te gedragen met veel mensen om zich heen maar ik ben ondertussen wel zover dat dat voor mij ook helemaal niet meer hoeft. Dan maar de gemakkelijke weg. Beest heeft recht op een angstvrij leven en als dat inhoudt dat ik nog wat meer aan huis gebonden ben dan moet dat maar...
Hoe pak jij het aan met Ayla dat ze beter gaat luisteren naar "hierkomen"? Kan wel wat hulp gebruiken daarbij
Jaquote:Op dinsdag 26 april 2005 12:23 schreef Tinkerbell het volgende:
Maar alles spelenderwijs met veel beloning. Maar dat doe je al geloof ik he?
oud???????kquote:Op woensdag 27 april 2005 09:37 schreef Spindizzy het volgende:
Eventjes een keer een poezenspam
Mijn Ukkepuk: nu 12 jaar oud en eigenlijk zijn hele leven wat aan het sukkelen geweest met zijn gezondheid. Is nu echt een dagje ouder aan het worden, hij slaapt wat meer en wat langer. Hij sjokt iets meer. Zijn vacht wordt wat voddiger. Taak en ik hebben altijd gedacht dat het geen kat is die de 18 -20 jaar zou halen en de laatste tijd zijn we daar wat meer van overtuigd helaas. Maar wat ben ik blij dat hij de laatste jaren lekker buiten door kan brengen ipv op een flatje of bovenwoning zoals hij de eerste jaren van zijn leven deed. Hij heeft het zo naar zijn zin in het zonnetje (ook al zou je dat niet zeggen aan de hand van dat boze koppie
[afbeelding]
[afbeelding]
Mijn oude mopperkont
Toen we hem als kitten kregen hadden we wel een echte naam voor hem maar het bleef zo'n klein en mager scharminkeltje dat we hem als straf Ukkie zijn gaan noemen. Had het maar een lekkere dikzak moeten worden zoals dat hoort bij rooie kattenquote:
Hahaha, tis een wonder dat Casper nog Casper heet bij julliequote:Op woensdag 27 april 2005 09:50 schreef Spindizzy het volgende:
[..]
Toen we hem als kitten kregen hadden we wel een echte naam voor hem maar het bleef zo'n klein en mager scharminkeltje dat we hem als straf Ukkie zijn gaan noemen. Had het maar een lekkere dikzak moeten worden zoals dat hoort bij rooie katten
quote:Op woensdag 27 april 2005 09:54 schreef Tinkerbell het volgende:
'Tar, ik dis je'
Denk jequote:Op woensdag 27 april 2005 10:14 schreef miss_sly het volgende:
De 25e ben ik op vakantie.
En misschien ben ik nog een keer binnenkort op vakantie; ik heb gisteren denk ik een reis naar New York gewonnen bij YoinFM
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |