Jose is een clownquote:Op maandag 25 april 2005 00:40 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
PSV 45 wedstrijden - 25 goals tegen - 0,55 goals per wedstrijd
Chelsea 53 wedstrijden - 31 goals tegen - 0,56 goals per wedstrijd
Volgens Jose moet PSV de CL winnen
Een kinderfeestje dusquote:Op maandag 25 april 2005 15:51 schreef Onderbroek het volgende:
We zaten niet op stoeltjes maar op een luchtkussen wheh
helaasquote:Op maandag 25 april 2005 14:01 schreef rubbereend het volgende:
tot mij grote teleustelling las ik vandaag dat onze grote ster Remco van der Schaaf PSV op zeker gaat verlaten
Vanwaar die smiley?quote:
Nu wij nogquote:De selectie van PSV is maandagochtend om half twaalf veilig aangekomen op luchthaven Malpensa bij Milaan. Na een klein uurtje vertrokken alle bussen met spelers, sponsors, pers en clubmensen naar de verschillende hotels.
Hij moet het middenveld dichtgooien uiteraard.quote:Op maandag 25 april 2005 18:46 schreef cultheld het volgende:
Nogmaals: Hiddink gaat morgen waarschijnlijk 4-4-2 spelen en met VOH op de bank.
Of Schaafquote:Op maandag 25 april 2005 19:21 schreef cultheld het volgende:
Misschien komt hij wel met een onverwachte meesterzet (Afellay?)
Misschien wel Ooijer in het midden en Bogelund achterquote:Op maandag 25 april 2005 19:23 schreef Djekko het volgende:
[..]
Of Schaaf
Neh, ik dacht dat Park en Farfán voorin gingen spelen, wat dus haast moet betekenen dat het middenveld Van Bommel - Vogel - Cocu - Beasley wordt
Of Theo Lucius. Zo kunnen we de hele selectie wel opnoemenquote:Op maandag 25 april 2005 19:25 schreef WooZ het volgende:
[..]
Misschien wel Ooijer in het midden en Bogelund achter
nou die wordt dan waarschijnlijk aan alle kanten voorbij gelopen, laat de verdediging maar lekker staanquote:Op maandag 25 april 2005 19:25 schreef WooZ het volgende:
[..]
Misschien wel Ooijer in het midden en Bogelund achter
Veel plezier in Milaanquote:Op maandag 25 april 2005 19:30 schreef WooZ het volgende:
Nou ik ben der vantussen, tot woensdag iedereen
Mijn analyse v/d wedstrijd;
Ik verwacht een 0-3. Van Bommel wordt in de laatste minuten hard onderuit gewerkt door dhr. Stam die daar vervolgens rood voor krijgt
heeeeeeeeeeeeeeeeee hooooooooooo PSV Eindhovûh......
quote:Op maandag 25 april 2005 19:30 schreef WooZ het volgende:
Nou ik ben der vantussen, tot woensdag iedereen
Mijn analyse v/d wedstrijd;
Ik verwacht een 0-3. Van Bommel wordt in de laatste minuten hard onderuit gewerkt door dhr. Stam die daar vervolgens rood voor krijgt
heeeeeeeeeeeeeeeeee hooooooooooo PSV Eindhovûh......
véél plezier
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |