CBSquote:Op zaterdag 23 april 2005 22:37 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Ik weet niet waar die cijfers vandaan komen
Van de gehele bevolkingsgroep, dat lijkt me makkelijk als je wil bepalen welke groep allochtonen vaker in de criminaliteit zit.quote:Maar de cijfers uit dit artikel zeggen iets anders of wellicht zijn jouw cijfers van de hele bevolkingsgroep
[..]
Maar het gaat in deze thread dus om de criminaliteitscijfers in een bepaalde leeftijdscategorie.quote:Op zaterdag 23 april 2005 22:39 schreef gelly het volgende:
[..]
CBS
[..]
Van de gehele bevolkingsgroep, dat lijkt me makkelijk als je wil bepalen welke groep allochtonen vaker in de criminaliteit zit.
Sinds wanneer ? Ik heb het gemist kennelijk.quote:Op zaterdag 23 april 2005 22:42 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Maar het gaat in deze thread dus om de criminaliteitscijfers in een bepaalde leeftijdscategorie.
2004quote:En bovendien uit welk jaar zijn je CBS cijfers?
Dat wordt niet geregistreerd. Soms wel lokaal, maar niet landelijk.quote:het zou mss ook wel handig zijn als er cijfers zijn over het soort delicten, zoals in deze thread ook gezegd is mss begaan antillianen meer drugs delicten en Marokkanen geweldsdelicten. Beide erg maar het een valt meer op dan het ander.
Sinds het begin van de thread mss.quote:Op zaterdag 23 april 2005 22:45 schreef gelly het volgende:
Sinds wanneer ? Ik heb het gemist kennelijk.
Alweer enigszins gedateerd dus. Dit is een vers onderzoek.quote:2004
Zou handig zijn als ze daar ook onderzoek naar doen. Want zoals ik al zei drugsdelicten vallen de algemene opinie minder op dan geweldsdelicten.quote:Dat wordt niet geregistreerd. Soms wel lokaal, maar niet landelijk.
en wat zijn dan de "mogelijke" oorzaken?quote:Op zaterdag 23 april 2005 22:39 schreef Meh7 het volgende:
Misschien moeten ze ook eens onderzoek doen naar de oorzaken. Dat is natuurlijk wel minder leuk voor de nazitjes onder ons, nu kunnen ze nog janken over de marokkanen
Gedateerd ? Als je nieuwere cijfers hebt zie ik het graag. Neem aan dat de onderzoekers gewoon de CBS cijfers hebben gebruikt. Of denk je dat ze de cijfers van het 1e kwartaal 2005 hebben gebruikt ?quote:Op zaterdag 23 april 2005 22:47 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Alweer enigszins gedateerd dus. Dit is een vers onderzoek.
Het "als ik er maar geen last van heb is het minder erg" argument is wel erg doorzichtig, maar ook tekenend voor de huidige discussie over aanpak van criminaliteit door en onder allochtonen. Uiteindelijk is straatcriminaliteit oorzaak van 'hogere' criminaliteit. Voor elk geroofd mobieltje is er een heler die het afneemt, kwestie van vraag en aanbod. Van de heler heb je geen last, maar hij is wel onderdeel van het probleem.quote:Zou handig zijn als ze daar ook onderzoek naar doen. Want zoals ik al zei drugsdelicten vallen de algemene opinie minder op dan geweldsdelicten.
Waarom niet alle criminelen ?quote:Op zaterdag 23 april 2005 22:50 schreef Jabba het volgende:
Ik ben ervoor dat we gewoon alle allochtone criminelen doodschieten.
scheelt een hoop ellende!![]()
De gemiddelde Nederlander, en ik reken mezelf daar ook onder, dacht helemaal niks. Die gasten die dat wel dachten konden dit absoluut niet uitfaseren, dat weet ik zekerquote:Op zaterdag 23 april 2005 19:56 schreef AchJa het volgende:
[..]
Bron
Wat de gemiddelde Nederlander eigenlijk al wist, begint nu eindelijk door te dringen daar in Den Haag. Ik ben benieuwd wat voor oplossing Donner hiervoor gaat verzinnen.
Laat ze aub ALLEMAAL terug gaan!quote:Op zaterdag 23 april 2005 23:00 schreef beffelholt het volgende:
. onlangs was er nog een artikel dat veel hoger opgeleide mensen van turks/marrokaanse afkomst terug wouden gaan naar hun geboorteland aangezien ze nederland te moslim-extrtemistisch vinden...
En omdat ze het zat zijn constant op hun afkomst bekeken en aangesproken te worden. Gelijk hebben ze.quote:Op zaterdag 23 april 2005 23:00 schreef beffelholt het volgende:
het lijkt me ook frustrerend voor geintegreerde hoog opgeleide allochtonen om iedere keer deze shit te lezen. onlangs was er nog een artikel dat veel hoger opgeleide mensen van turks/marrokaanse afkomst terug wouden gaan naar hun geboorteland aangezien ze nederland te moslim-extrtemistisch vinden...
mmmz in dat artikel was toch duidelijk aangegeven dat ze de moslim-inwoners van nederland zat waren. deze mensen hadden geen zin om aan de ramadan te doen en werden raar aangekeken. daarnaast zullen ze ongetwijfeld het vervelend hebben gevonden dat ze ook raar aangekeken worden door nederlanders maar wat is daarvan dan weer de oorzak.quote:Op zaterdag 23 april 2005 23:02 schreef gelly het volgende:
[..]
En omdat ze het zat zijn constant op hun afkomst bekeken en aangesproken te worden. Gelijk hebben ze.
Ik geef 'Nederlanders' nergens de schuld. Deze situatie is ontstaan door laksheid van zowel autochtone als allochtone kant, in zoverre geef ik de Nederlander de schuld. Overigens is grotere criminaliteit onder allochtonen in elke grote stad waar ook ter wereld een feit, afkomst speelt dan ook nauwelijks een rol. In de jaren 30 waren dat in de VS de Ieren en Italianen. In Nederland eerst de Italianen, Turken, Molukkers, Surinamer en dan nu de Marokkanen (waar we voor het gemak de antillianen maar even over het hoofd zien, die passen niet in de islam discussie dat kennelijk als oorzaak van alle problemen in Nederland vandaagdedag wordt gezien). Over 10 jaar zijn het Polen of een andere minderheidsgroepering. Misschien klinkt het 'linksig' als ik zeg dat het allemaal wel los loopt, de geschiedenis wijst het echter uit.quote:Op zaterdag 23 april 2005 23:04 schreef beffelholt het volgende:
[..]
edit: je blijft de nederlanders de schuld geven en nog steeds ga je er niet van uit dat misschien die andere groepering fout zit...
quote:Op zaterdag 23 april 2005 22:49 schreef beffelholt het volgende:
[..]
en wat zijn dan de "mogelijke" oorzaken?
Een ander artikel toonde dat veel hoger opgeleide allochtonen de vooroordelen en insinuaties zat waren. De waarheid zal in het midden liggen.quote:Op zaterdag 23 april 2005 23:04 schreef beffelholt het volgende:
[..]
mmmz in dat artikel was toch duidelijk aangegeven dat ze de moslim-inwoners van nederland zat waren.
Never mind. Laten we ons beperken tot de uitslag van dit onderzoekquote:Op zaterdag 23 april 2005 22:53 schreef gelly het volgende:
Gedateerd ? Als je nieuwere cijfers hebt zie ik het graag. Neem aan dat de onderzoekers gewoon de CBS cijfers hebben gebruikt. Of denk je dat ze de cijfers van het 1e kwartaal 2005 hebben gebruikt ?
Ik zeg nergens dat drugsdelicten minder erg zijn. Maar het valt minder op.quote:Het "als ik er maar geen last van heb is het minder erg" argument is wel erg doorzichtig, maar ook tekenend voor de huidige discussie over aanpak van criminaliteit door en onder allochtonen. Uiteindelijk is straatcriminaliteit oorzaak van 'hogere' criminaliteit. Voor elk geroofd mobieltje is er een heler die het afneemt, kwestie van vraag en aanbod. Van de heler heb je geen last, maar hij is wel onderdeel van het probleem.
Meki, dat is het punt van deze discussie niet.quote:Op zaterdag 23 april 2005 23:13 schreef Meki het volgende:
En Londsdalers dan ???
plegen die geen Misdrijven
Heb je enig concreet voorbeeld waaruit blijkt dat de wortels aangepakt worden ? Ik zie vooral symptoombestrijding en pleistertje plakken. Heb je zelf ook een goed en realistisch idee voor de aanpak van dit soort problemen ?quote:Op zaterdag 23 april 2005 23:13 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Ik zeg nergens dat drugsdelicten minder erg zijn. Maar het valt minder op.
Je moet het probleem bij de wortels aanpakken vervolgens pak je de zijtakken aan.
dat heet nou selectief data presenterenquote:Op zaterdag 23 april 2005 22:37 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Ik weet niet waar die cijfers vandaan komen
Maar de cijfers uit dit artikel zeggen iets anders of wellicht zijn jouw cijfers van de hele bevolkingsgroep
[..]
Niks geen Lonsdalers!quote:Op zaterdag 23 april 2005 23:13 schreef Meki het volgende:
En Londsdalers dan ???
plegen die geen Misdrijven
quote:Op zaterdag 23 april 2005 19:56 schreef AchJa het volgende:
Allochtone jongeren plegen ruim vier keer vaker een misdrijf dan autochtonen.
Het is idd een feitquote:
zeg Jongeman ga eens Baba ontmoeten ofzoquote:Op zaterdag 23 april 2005 23:24 schreef Jabba het volgende:
[..]
Niks geen Lonsdalers!
ALLOCHTONEN! , jouw vriendjes Meki!
Meki = Allochtoonquote:Op zaterdag 23 april 2005 23:36 schreef Meki het volgende:
[..]
zeg Jongeman ga eens Baba ontmoeten ofzo
Criminelen zijn mijn vrienden niet integendeel de jouwe![]()
Vooroordeelquote:
Ja onderzoeken waar het fout gaat met deze figuren. Zowel allochtoon als autochtoon.quote:Op zaterdag 23 april 2005 23:15 schreef gelly het volgende:
Heb je enig concreet voorbeeld waaruit blijkt dat de wortels aangepakt worden ? Ik zie vooral symptoombestrijding en pleistertje plakken. Heb je zelf ook een goed en realistisch idee voor de aanpak van dit soort problemen ?
Oh? Skinheads zijn per definitie racistisch?quote:
dan ben je dan op een verkeerde forumquote:Op zaterdag 23 april 2005 23:41 schreef Jabba het volgende:
[..]
Oh? Skinheads zijn per definitie racistisch?
trouwens, ik ben geen skinhead
Ok ben wel racistisch![]()
Hoor je mij zeggen dat ik extreem rechts ben?quote:Op zaterdag 23 april 2005 23:43 schreef Meki het volgende:
[..]
dan ben je dan op een verkeerde forum
Breng eens een bezoek bij andere extreem rechts forum
![]()
De jeugd heeft de toekomst dus vanuit dat perspectief zijn de cijfers niet om blij van te worden.quote:
je zei toch dat je een racist bentquote:Op zaterdag 23 april 2005 23:44 schreef Jabba het volgende:
[..]
Hoor je mij zeggen dat ik extreem rechts ben?
VOOROORDEEL, Meki!![]()
Voordat ik een vraag van jou ga beantwoorden wil ik graag eerst antwoord op mijn vragen die ik zo'n drie keer in dit topic heb gesteld.quote:Op zaterdag 23 april 2005 23:59 schreef gelly het volgende:
Het is toch ook geen nieuws ?
je wordt er inderdaad niet blij van...quote:Op zaterdag 23 april 2005 23:47 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
De jeugd heeft de toekomst dus vanuit dat perspectief zijn de cijfers niet om blij van te worden.
8xquote:Op zondag 24 april 2005 00:05 schreef Ruimer het volgende:
In Hilversum en Zoetermeer werden gezinnetjes uitgemoord.
Turft dat elk 1 keer?
elk mens telt voor een ja, maar dit is een beetje appels met peren vergelijken.quote:Op zondag 24 april 2005 00:05 schreef Ruimer het volgende:
In Hilversum en Zoetermeer werden gezinnetjes uitgemoord.
Turft dat elk 1 keer?
Leuk artikel.quote:Op zondag 24 april 2005 00:24 schreef mvdslot het volgende:
Die cijfers zijn zwaar geflatteerd, zie ook:
http://www.heemland.nl/hl21-Criminaliteit_onder_allochtonen.htm
quote:Als we deze cijfers weer relateren aan de bevolkingsaantallen van de verschillende etnische groepen krijgen we de volgende cijfers:
Marokkanen worden dan (veralgemeend) 11,6, Turken 6,5, Antillianen 22,3, Surinamers 13,4 en de overige allochtonen 4,4 maal zo vaak veroordeeld als autochtone Nederlanders.
Wat heb je met het woord "nazitjes"? Ben je er soms zelf één?quote:Op zaterdag 23 april 2005 23:11 schreef Meh7 het volgende:
[..]
maar voor de nazitjes is het makkelijker om daar vooral niet aan te denken en alles toe te schuiven naar de afkomst.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |