Dat het geprobeerd zal gaan worden, daar twijfel ik niet aan. Maar ik weet wel haast zeker dat er niets van Ruben z'n vooruitstrevende plannen komt.quote:Op woensdag 27 april 2005 14:03 schreef SuUz2ko het volgende:
Nogmaals. Ga jij het volgend jaar dan zelf doen?
Zeur niet zo man.quote:Op woensdag 27 april 2005 13:18 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Na ons de zondevloed!
[..]
Ach man, als ik die verhalen hoor van vroeger, wat ze toen allemaal uithaalden, dat waren pas goede stunten, tegenwoordig is het een aftandse traditie die krampachtig in leven moet wordt gehouden.
Nee, niet duidelijk, waarom stoor je je zo erg aan het feit dat ik 'vooraf al een oordeel heb'? Ik heb verschillende (honende) geluiden opgevangen van de 'stuntcommissie met Bart Loos als voorzitter', nou, dan weet ik ook wel wat er staat te gebeuren.quote:Op woensdag 27 april 2005 14:02 schreef MrAli het volgende:
HOE VAAK MOET IK HET NOG ZEGGEN??????? IK BEN HET MET JE EENS DAT EEN STUNT ANDERS MOET, MAAR HET GAAT ME HIER OM HET FEIT DAT JE VOORAF AL EEN OORDEEL HEB TERWIJL JE NIET WEET WAT ER GAAT GEBEUREN!!!!!!
DUIDELIJK???
Daar ben ik het niet mee eens.quote:Zonder sponsor zal je geen stunt kunnen organiseren, tenzij je zelf je hele bankrekening leeg wil trekken.
Ben aan het werk => windows pc => msnquote:*knip*
[N]iels $ Respect naar de Midzomernachtdroom'ers says:
ik meng me niet in de discussie
Mr. Ali - 249 - Korsakoff! says:
lijkt me verstandig
Mr. Ali - 249 - Korsakoff! says:
maar post wel even dat je het met mij eens bent
Met zulke georganiseerde dingen moet er altijd met veel dingen rekening gehouden worden!quote:Op woensdag 27 april 2005 14:06 schreef MrAli het volgende:
[..]
Dat het geprobeerd zal gaan worden, daar twijfel ik niet aan. Maar ik weet wel haast zeker dat er niets van Ruben z'n vooruitstrevende plannen komt.
Je moet niet zo bevooroordeeld zijn!quote:Op woensdag 27 april 2005 14:08 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Nee, niet duidelijk, waarom stoor je je zo erg aan het feit dat ik 'vooraf al een oordeel heb'? Ik heb verschillende (honende) geluiden opgevangen van de 'stuntcommissie met Bart Loos als voorzitter', nou, dan weet ik ook wel wat er staat te gebeuren.
Daarbij gaat het me niet specifiek om deze stunt, maar om de huidige tendens, waar deze stunt toevallig weer vrolijk op voortborduurde.
[..]
Daar ben ik het niet mee eens.
Ja, dat was dus in combinatie met andere dingen.quote:Op woensdag 27 april 2005 14:06 schreef DearPrudence het volgende:
[..]
Zeur niet zo man.
Wauw, deuren eruitgetild! Dat is wel een stunt zeg!![]()
Jazeker, het is uiteraard niet de bedoeling dat je de stunt gaat gebruiken als vrijbrief om de school eens stelselmatig te slopen, dat staat buiten kijf. Zoals ik al zei, er zijn altijd grenzen.quote:En wat is er mis mee dat er geen vandalisme is? Toch alleen maar positief?
Ja, ik geloof best dat het voor de leraren erg leuk was, maar dan komen we weer terug op de hamvraag: Wat is de essentie van een stunt? Wil je de leraren vermaken, of de leerlingen?quote:Mijn vader kwam trouwens net terug, en hij zei dat hij het ook steeds leuker begon te vinden, omdat de leerlingen juist niet zo'n behoefte hadden zo'n leraar helemaal voor schut te zetten.
Ik loop hier niet voor niets constant zo te schreeuwen,quote:En zoals al eerder gezegd is: Ga jij volgend jaar je gang maar, met zoveel kritiek moet je wel minstens proberen om het volgend jaar zelf wel goed voor elkaar te krijgen.
Nou, vertel eens.. hoe ben jij dat van plan.. zonder een cent te betalen?quote:
Kijk, dat zijn nog eens positieve berichten.quote:Op woensdag 27 april 2005 14:06 schreef DearPrudence het volgende:
[..]
Zeur niet zo man.
Wauw, deuren eruitgetild! Dat is wel een stunt zeg!![]()
En wat is er mis mee dat er geen vandalisme is? Toch alleen maar positief?
Mijn vader kwam trouwens net terug, en hij zei dat hij het ook steeds leuker begon te vinden, omdat de leerlingen juist niet zo'n behoefte hadden zo'n leraar helemaal voor schut te zetten.
Komt niets van terecht.quote:En zoals al eerder gezegd is: Ga jij volgend jaar je gang maar, met zoveel kritiek moet je wel minstens proberen om het volgend jaar zelf wel goed voor elkaar te krijgen.
Exactly, maar dat snapt Ruben dus niet.quote:Btw. kritiek zonder iets zelf gezien te hebben is echt " not done " .
De examenleerlingen, de rest heeft er geloof ik weinig mee te maken.quote:Op woensdag 27 april 2005 14:11 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Ja, ik geloof best dat het voor de leraren erg leuk was, maar dan komen we weer terug op de hamvraag: Wat is de essentie van een stunt? Wil je de leraren vermaken, of de leerlingen?
Je gaat dus volgend jaar in de stunt commisie?quote:[..]
Ik loop hier niet voor niets constant zo te schreeuwen,.
Ik heb het niet over geen cent te betalen, maar ik wil alleen maar zeggen dat je met een sponsor inderdaad je een hoop verantwoordelijkheden op je nek haalt, waardoor je dus heel veel onmogelijk wordt gemaakt.quote:Op woensdag 27 april 2005 14:11 schreef DearPrudence het volgende:
[..]
Nou, vertel eens.. hoe ben jij dat van plan.. zonder een cent te betalen?
Omdat dat not done is, zoals Esmé ook al zei.quote:Op woensdag 27 april 2005 14:08 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Nee, niet duidelijk, waarom stoor je je zo erg aan het feit dat ik 'vooraf al een oordeel heb'? Ik heb verschillende (honende) geluiden opgevangen van de 'stuntcommissie met Bart Loos als voorzitter', nou, dan weet ik ook wel wat er staat te gebeuren.
Weet je niets van, je heb niet eens gezien wat er gebeurde.quote:Daarbij gaat het me niet specifiek om deze stunt, maar om de huidige tendens, waar deze stunt toevallig weer vrolijk op voortborduurde.
Nou moet je ophouden, jij heb 0 aan ervaring. Ik iig van een jaartje, maar neehoor, meneer weet het weer beter. Gatverdamme.quote:[..]
Daar ben ik het niet mee eens.
Als je ervan uitgaat dat de leraren + examenleerlingen het naar hun zin moeten hebben, dan is dit inderdaad een geslaagde stunt geweest.quote:Op woensdag 27 april 2005 14:13 schreef DearPrudence het volgende:
De examenleerlingen, de rest heeft er geloof ik weinig mee te maken.
En aangezien veel examenleerlingen het ook wel naar hun zin hadden...
Ik ga volgend jaar dus níet in de stunt commissie, iedere week 'stuntvergadering, woensdag grote pauze lokaal 25' op het bord schrijven. Dat laat ik aan anderen over, wij regelen zelf wel wat.quote:Je gaat dus volgend jaar in de stunt commisie?
Juist, hier wil ik iets over duidelijk hebben: Ik heb nooit gezegd dat Bart verkeerd bezig was of iets dergelijks, ik hoorde die geluiden alleen maar. Ik heb Bart met Marco zien praten over mogelijke ideëen en ik weet echt wel hoe druk hij met die stunt is bezig geweest. Dus, geen kwaad woord over Bart.quote:Op woensdag 27 april 2005 14:15 schreef MrAli het volgende:
En daar noem je ook wel wat, Bart Loos.Wel slap dat je hem erin betrekt, hij heeft echt z'n best
gedaan, maar de 'leiders' (voor zover die er waren en je het zo mag noemen) waren Peter en Gor.
quote:Op woensdag 27 april 2005 14:13 schreef DearPrudence het volgende:
[..]
De examenleerlingen, de rest heeft er geloof ik weinig mee te maken.
En aangezien veel examenleerlingen het ook wel naar hun zin hadden...
Hij zal wel moeten, zeker nu.quote:[..]
Je gaat dus volgend jaar in de stunt commisie?
Zonder sponsor maak je een heleboel onmogelijk. Tenzij, zoals al eerder gezegt, je je hele bankrekening plundert.quote:Op woensdag 27 april 2005 14:14 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Ik heb het niet over geen cent te betalen, maar ik wil alleen maar zeggen dat je met een sponsor inderdaad je een hoop verantwoordelijkheden op je nek haalt, waardoor je dus heel veel onmogelijk wordt gemaakt.
Not een positief punt.quote:Op woensdag 27 april 2005 14:15 schreef Pizza_Shooter het volgende:
Er waren overigens wel mensen, behalve die leraren, die het wel leuk vonden hoor. Mijn zusje vond het de leukste stunt sinds jaren, dus..
Kijk, dan vind ik dus echt niet dat je wat te zeiken hebt.quote:Op woensdag 27 april 2005 14:16 schreef -Mzraki- het volgende:
Ik ga volgend jaar dus níet in de stunt commissie, iedere week 'stuntvergadering, woensdag grote pauze lokaal 25' op het bord schrijven. Dat laat ik aan anderen over, wij regelen zelf wel wat.
Zonder sponsor maak je dus ontzettend veel onkosten die je dan zelf mag gaan betalen. Weet niet hoeveel mensen jij zo gek krijgt om 50 - 75 euro ofzo te laten gaan betalen.quote:Op woensdag 27 april 2005 14:14 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Ik heb het niet over geen cent te betalen, maar ik wil alleen maar zeggen dat je met een sponsor inderdaad je een hoop verantwoordelijkheden op je nek haalt, waardoor je dus heel veel onmogelijk wordt gemaakt.
Je zegt dan wel wat je beter 'niet' kunt doen, maar zeg eens, hoe je het dan 'wel' voor elkaar krijgt?quote:Op woensdag 27 april 2005 14:14 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Ik heb het niet over geen cent te betalen, maar ik wil alleen maar zeggen dat je met een sponsor inderdaad je een hoop verantwoordelijkheden op je nek haalt, waardoor je dus heel veel onmogelijk wordt gemaakt.
Hou verdomme dan je mond. Als je toch denkt dat je een betere stunt kan verzinnen, doe er dan ook wat aan.quote:Op woensdag 27 april 2005 14:16 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Ik ga volgend jaar dus níet in de stunt commissie, iedere week 'stuntvergadering, woensdag grote pauze lokaal 25' op het bord schrijven. Dat laat ik aan anderen over, wij regelen zelf wel wat.
Goed, dan houd ik m'n mond wel.quote:Op woensdag 27 april 2005 14:18 schreef DearPrudence het volgende:
[..]
Kijk, dan vind ik dus echt niet dat je wat te zeiken hebt.
Vind je het niks? Dan kom je niet kijken. Kom je niet kijken? Dan mag je er ook absoluut niks over zeggen.
quote:Op woensdag 27 april 2005 14:16 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Als je ervan uitgaat dat de leraren + examenleerlingen het naar hun zin moeten hebben, dan is dit inderdaad een geslaagde stunt geweest.
Slap, heel slap. De enige stunt die geaccpeteerd zal worden als stunt zal namelijk van die stuncommisie zijn.quote:[..]
Ik ga volgend jaar dus níet in de stunt commissie, iedere week 'stuntvergadering, woensdag grote pauze lokaal 25' op het bord schrijven. Dat laat ik aan anderen over, wij regelen zelf wel wat.
Mocht je wat onkosten maken, laten we zeggen, 50 euro, dan kun je die best met een groep betalen. Ik bedoel, we zijn allemaal werkende jongeren en hoeven heus niet ieder dubbeltje om te draaien.quote:Op woensdag 27 april 2005 14:20 schreef DearPrudence het volgende:
[..]
Je zegt dan wel wat je beter 'niet' kunt doen, maar zeg eens, hoe je het dan 'wel' voor elkaar krijgt?
Je geeft toe dat je wel wat geld nodig hebt.. nou, hoe kom je daaraan? Kom zelf anders ook even met ideeen, voordat je die van een ander afkraakt.
Geluiden gehoord, tja. Wij zijn ook slim genoeg geweest om verkeerde dingen, expres, naar buiten te brengen. Je kan je daar moeilijk aan vasthouden, weet je net zo goed als ik.quote:Op woensdag 27 april 2005 14:18 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Juist, hier wil ik iets over duidelijk hebben: Ik heb nooit gezegd dat Bart verkeerd bezig was of iets dergelijks, ik hoorde die geluiden alleen maar. Ik heb Bart met Marco zien praten over mogelijke ideëen en ik weet echt wel hoe druk hij met die stunt is bezig geweest. Dus, geen kwaad woord over Bart.
Je zegt net zelf dat je in de stuntcommissie niet voor elkaar kreeg wat jullie wilden, nou dan?quote:Op woensdag 27 april 2005 14:22 schreef MrAli het volgende:
[..]
[..]
Slap, heel slap. De enige stunt die geaccpeteerd zal worden als stunt zal namelijk van die stuncommisie zijn.
Ik weet niet wat voor een 'groots' stunt jij van plan bent met maar 50 euro..quote:Op woensdag 27 april 2005 14:24 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Mocht je wat onkosten maken, laten we zeggen, 50 euro, dan kun je die best met een groep betalen. Ik bedoel, we zijn allemaal werkende jongeren en hoeven heus niet ieder dubbeltje om te draaien.
Wil je het anders, duurder, aanpakken heb je inderdaad sponsors nodig.
Edit: maar ik moest m'n mond houden.
Lijkt me heel verstandig, er is namelijk nog niets zinnigs uit gekomen.quote:
Juist, maar ik wilde eventjes duidelijk maken dat ik niets tegen Bart had, enzoquote:Op woensdag 27 april 2005 14:24 schreef MrAli het volgende:
[..]
Geluiden gehoord, tja. Wij zijn ook slim genoeg geweest om verkeerde dingen, expres, naar buiten te brengen. Je kan je daar moeilijk aan vasthouden, weet je net zo goed als ik.
Voor 50 euro heb je absoluut geen stunt hoor. Kan je wel vergeten. Maar als jij denkt dat je het beter weet laat ik je maar in die waan, lijkt me beter.quote:Op woensdag 27 april 2005 14:24 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Mocht je wat onkosten maken, laten we zeggen, 50 euro, dan kun je die best met een groep betalen. Ik bedoel, we zijn allemaal werkende jongeren en hoeven heus niet ieder dubbeltje om te draaien.
Wil je het anders, duurder, aanpakken heb je inderdaad sponsors nodig.
Edit: maar ik moest m'n mond houden.
Maar jij vond dat je dat wel voor elkaar moest krijgen, laat volgend jaar maar eens zien hoe je dat gaat aanpakken. En bovendien was ik in m'n eentje, volgend jaar ligt het sowieso anders, alle gasten uit jou klas willen zowieso wel helpen, Henk, JP e.d. doen ook examen dus dat is een veel beter groep. In je eentje is dat een stuk lastiger.quote:Op woensdag 27 april 2005 14:26 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Je zegt net zelf dat je in de stuntcommissie niet voor elkaar kreeg wat jullie wilden, nou dan?
Ikke, Hansje, Gerco, Joep etc. etc. etc. Democratie rulezquote:Op woensdag 27 april 2005 14:32 schreef MrAli het volgende:
[..]
Maar jij vond dat je dat wel voor elkaar moest krijgen, laat volgend jaar maar eens zien hoe je dat gaat aanpakken. En bovendien was ik in m'n eentje, volgend jaar ligt het sowieso anders, alle gasten uit jou klas willen zowieso wel helpen, Henk, JP e.d. doen ook examen dus dat is een veel beter groep. In je eentje is dat een stuk lastiger.
Esmé, Kees, Suuzquote:Op woensdag 27 april 2005 14:34 schreef NerdoNielso het volgende:
[..]
Ikke, Hansje, Gerco, Joep etc. etc. etc. Democratie rulez
Ja, Esmé wou ik er ook bij zetten, maar ben linux gewend en daar kan ik niet makkelijk een é typenquote:
Jullie zitten toch bij Ruben in de klas, of niet soms?quote:Op woensdag 27 april 2005 14:34 schreef NerdoNielso het volgende:
[..]
Ikke, Hansje, Gerco, Joep etc. etc. etc. Democratie rulez
Of course.quote:
Als een stunt leuk is, en schokkend vind ik het prima, zolang je er geen mensen mee beledigd of je uit die grenzen gaat.quote:Op woensdag 27 april 2005 14:39 schreef MrAli het volgende:
[..]
Jullie zitten toch bij Ruben in de klas, of niet soms?
[..]
Of course.Waren slechts enkele voorbeelden. Maar ik denk bijv. dat jij, Kees en Esmé niet meewerken aan een stunt zoals Ruben hem graag ziet.
D'oh, maar er zijn prima dingen te verzinnen binnen de grensen... Al moet je dan niet naar mij luisteren want ik ga er altijd net overquote:Op woensdag 27 april 2005 14:40 schreef DearPrudence het volgende:
ls een stunt leuk is, en schokkend vind ik het prima, zolang je er geen mensen mee beledigd of je uit die grenzen gaat.
Ik denk dus dat een Ruben-stunt wel buiten de door jou gestelde grenzen zal gaan.quote:Op woensdag 27 april 2005 14:40 schreef DearPrudence het volgende:
[..]
Als een stunt leuk is, en schokkend vind ik het prima, zolang je er geen mensen mee beledigd of je uit die grenzen gaat.
Ach, dat ligt er helemaal aan wat. Het lijkt me op zich wel leuk om aan een stunt mee te werken hoor, heb je ook een beetje inspraak enzo.quote:Op woensdag 27 april 2005 14:39 schreef MrAli het volgende:
[..]
Jullie zitten toch bij Ruben in de klas, of niet soms?
[..]
Of course.Waren slechts enkele voorbeelden. Maar ik denk bijv. dat jij, Kees en Esmé niet meewerken aan een stunt zoals Ruben hem graag ziet.
Dat kun je niet weten.quote:Op woensdag 27 april 2005 14:44 schreef MrAli het volgende:
[..]
Ik denk dus dat een Ruben-stunt wel buiten de door jou gestelde grenzen zal gaan.Vandaar.
Dat is het hele idee van meewerkenquote:Op woensdag 27 april 2005 14:44 schreef Pizza_Shooter het volgende:
[..]
Ach, dat ligt er helemaal aan wat. Het lijkt me op zich wel leuk om aan een stunt mee te werken hoor, heb je ook een beetje inspraak enzo.
Haha, ik hooop nog steeds dat Esmé (Windows he) ook komtquote:Op woensdag 27 april 2005 14:45 schreef MrAli het volgende:
* Mr. Ali krijgt steeds meer zin in 1 mei.![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |