Use your imagenation..quote:Op woensdag 27 april 2005 11:36 schreef Augustina het volgende:
Toch heb ik het idee dat de foto gedubbeld is, maar het idee is leuk![]()
Op de vrouwentoiletten in de universiteitsbibliotheek van de Universiteit Maastricht zijn deze vrouwenurinoirs te vindenquote:Op zondag 24 april 2005 10:02 schreef Gajus het volgende:
Vroeger bestonden er ook urinoirs voor vrouwen. Deze vrouwenurinoirs zijn geëvolueerd tot bidets ofwel billenbadjes. Een bidet is niet alléén om te urineren maar ook om de onderkant te kuisen. Reuze handig in de opmaat en afmaat van een spetterende vrijpartij. Eigenlijk is een bidet ook een must voor de echte man, de man die weet wat hem toekomt na zijn nederige wasbeurt.
Is de vrouwenurinoir daarmee definitief verleden tijd? Gelukkig niet en terecht, want een vrouw wil haar overtollig vocht ook wel eens ongecompliceerd kunnen lozen. Speurend op internet heb ik twee lichtpuntjes ontdekt.
quote:Vrouwelijke studenten en medewerkers die griezelen van de onhygiënische wc-bril, kunnen in de nieuwe UB gebruik maken van een van de twee damesurinoirs. "Net in de handel", leggen Marianne de Ruwe en Ineke Schmetz uit, die allebei enthousiast zijn over deze noviteit. Er zit wel een deur voor het urinoir, want de broek moet ook als een vrouw staande wil plassen, toch gewoon omlaag.
quote:
bron: http://www.st-ignace.be/piespot.htmquote:Dacht u dat de plastuit een moderne uitvinding is van de Dolle Mina's? Mis. Een plastuit bestaat reeds meer dan honderd jaar. Een ander attribuut kwam ook dames ter hulp: de bourdalou.
Dit potje heeft zijn naam te danken aan een gedreven predikant. Louis Bourdaloue (1632-1704) wist menig dame te bekoren met zijn preken, alleen had hij de onhebbelijke gewoonte om twee of drie uren hiervoor uit te trekken. De dames hingen aan zijn lippen, maar moesten ook hun plasje kwijt…
Ziehier de ontstaansgeschiedenis van de bourdalou. Een bladvormig schaaltje dat discreet onder de rokken werd gebracht. De gebogen rand belette het morsen en een klein tuitje zorgde ervoor dat men snel en efficiënt het schaaltje kon leeggieten.
Dit plaatje van een Romeinse latrine bevat een historische onjuistheid: de Romeinen droegen geen broeken.quote:
Het glas wordt dan melkglas. Bedoel je die?quote:Op dinsdag 3 mei 2005 10:04 schreef Z het volgende:
Je hebt tegenwoordig ook van die lcd - toiletdeuren, die lijken doorzichtig maar als je de deur opslot doet 'springen ze op zwart', erg grappig.
Die is erg ok!quote:Op dinsdag 3 mei 2005 09:30 schreef Augustina het volgende:
[afbeelding]
Dit toilet staat in Zwitserland. Van buitenaf is het spiegelglas en wanneer je je behoefte aan het doen bent heb je een leuk uitzicht naar buiten. Ik vind hem leuk.![]()
Mja, ik ook nu.quote:Op woensdag 4 mei 2005 21:38 schreef Gajus het volgende:
@ k_man: ik zie kruisjes i.p.v. plaatjes.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |