moet ik daaruit opmaken dat Sibon speelt tegen Milaan, beetje vaag. Maar k ga maar uit van niet.quote:,,Sibon komt wel weg, gezien de belangstelling'', verwacht voorzitter Westerhof. Ook om die reden hoopte PSV in de Kuip op zijn doelpunt dat nooit kwam. In San Siro volgt dinsdag een nieuwe kans tegen Jaap Stam.
Lijkt me niet na die vertoning van gisteren, hij deed werkelijk helemaal NIKS goed of wel Zapper?quote:Op donderdag 21 april 2005 11:18 schreef rubbereend het volgende:meeting zal voor mij nie zo makkelijk worden 8 mie.
uit het stuk van het vorige topic:
[..]
moet ik daaruit opmaken dat Sibon speelt tegen Milaan, beetje vaag. Maar k ga maar uit van niet.
En toch (ik ben ook niet zo'n fan van Sibon) hij's wel vast aan de bal vind ik.. goede assist het oogt alleen niet lekker... Maar goed ik vond Robert gisteren goed invallen, dat gaat ook nog wel wat worden....quote:Op donderdag 21 april 2005 11:45 schreef PyTh het volgende:
[..]
Lijkt me niet na die vertoning van gisteren, hij deed werkelijk helemaal NIKS goed of wel Zapper?
Als Jan niet fit is Dinsdag ga ik er vanuit dat Robert in de spits zal staan.
quote:Op donderdag 21 april 2005 12:00 schreef rubbereend het volgende:
met Affelay komt t wel goed, hiddink ziet t ook echt in hem zitten, dat is een goed teken.
alsof dat nooit voorkomtquote:Op donderdag 21 april 2005 12:05 schreef appelsientje het volgende:
[..]
*snik* mooi moment, er breekt talent door bij PSV
neequote:Op donderdag 21 april 2005 12:09 schreef Durango het volgende:
Als PSV de CL wint, komt er dan volgend seizoen eenmalig een extra plaats voor nederland in de CL?
Is het niet zo dat de winnaar van de CL automatisch geplaatst is voor het volgende seizoen? Want stel nou dat psv de CL wint, en in eigen competitie derde wordt. Dan kan de titelhouder dus niet mee doen....quote:
In de voorronde wel. Nummer twee echter niet.quote:Op donderdag 21 april 2005 12:15 schreef Durango het volgende:
[..]
Is het niet zo dat de winnaar van de CL automatisch geplaatst is voor het volgende seizoen? Want stel nou dat psv de CL wint, en in eigen competitie derde wordt. Dan kan de titelhouder dus niet mee doen....
Eensch. Hij had een paar mooie passeeracties op de as van het middenveld. De Feyenoorders waren toen al wel moegestreden natuurlijk, maar je zag duidelijk souplesse en snelheid.quote:Op donderdag 21 april 2005 12:14 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
Hij laat in ieder geval een goede indruk op mij achter. Een handige, lichtvoetige, technisch vaardige speler.
ah neequote:Op donderdag 21 april 2005 11:18 schreef rubbereend het volgende:meeting zal voor mij nie zo makkelijk worden 8 mie.
uit het stuk van het vorige topic:
[..]
moet ik daaruit opmaken dat Sibon speelt tegen Milaan, beetje vaag. Maar k ga maar uit van niet.
Ja eindelijk had ik zoiets bij een PSV-talent; Goh, een openbaring. Dat kon wel eens een nuttige speler worden voor PSV.quote:Op donderdag 21 april 2005 12:21 schreef Spideyman het volgende:
[..]
Eensch. Hij had een paar mooie passeeracties op de as van het middenveld. De Feyenoorders waren toen al wel moegestreden natuurlijk, maar je zag duidelijk souplesse en snelheid.
Ik denk dat het een typ fout is.... alleen als Robert en VoH allebei niet kunnen spelen...quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |