Ja, daar moest ik ook meteen aan denken. Maar het is geen afkorting.quote:Op zondag 8 mei 2005 23:29 schreef Igraine het volgende:
Jace.. Klinkt wel leuk, ken wel de naam Ace.
Jace klinkt als een afkorting voor Jason
Die naam heb ik ook gehoordquote:Op zondag 8 mei 2005 23:27 schreef Shirley het volgende:
Ik hoorde gister de naam Jace voor een jongen, dus op de Engelse manier, best een leuke naam vind ik dat, nooit eerder gehoord ook.
Plien? Plien...quote:Op maandag 9 mei 2005 19:05 schreef Nonneke het volgende:Het buurmeisje van mn vriendin is bevallen gister, en ze heeft dr kindje Plien genoemt ! Plien !
![]()
![]()
![]()
quote:Op zondag 8 mei 2005 23:20 schreef Loena-tik- het volgende:
Ik vind "baby" ook wel een leuke naam, lekker makkelijk ook kan voor een jongen èn een meisje![]()
Sorry Leah flauw, heel flauw
Ik welquote:Op maandag 9 mei 2005 21:24 schreef Leah het volgende:
[..]
![]()
Vind je het niet knap dat het me nog steeds lukt om me niet te "verschrijven"?
ja vrolijk zoals miss_dynastie zegt als idd een koosnaampje ofzo, maar niet als "roepnaam"quote:Op maandag 9 mei 2005 21:26 schreef Lishe het volgende:
Plien is toch niet zielig? Vind het juist wel vrolijk...
Ow maar dat zou ik zeker dan doen! Plien vind ik erg leuk, maar niet officieel op de papieren. Suus heet ook voluit Susanne en we noemen haar gewoon Suus!quote:Op maandag 9 mei 2005 21:47 schreef miss_dynastie het volgende:
Tis ook wel vrolijk, maar ik zou mn kind niet zo gauw die naam als 'naam' geven. Noem haar dan Pauline, en gebruik Plien als koosnaam (o.i.d.)
De honden die wij gehad hebben heette Doesje. Doesje1 en Doesje 2.quote:Op vrijdag 13 mei 2005 10:54 schreef Pechvogel het volgende:
Pas een kindje:
Doesje....
En nog één:
Trusanne......
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |