abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_26375091
Ik wil gaan moven naar Utrecht,
want ik wil naar een stad waar iets meer te beleven valt (nu in Nijmegen , echt boring) en wat mij betreft vallen Rotterdam, Den Haag en Amsterdam sowieso af.
Maar waar ik wel een beetje huiverig voor ben zijn die straatterroristjes (althans, voor mijn reactie op hun )
Zijn er ook nog buurten waar het wel een beetje gezelli/volks is, zonder dat je gelijk een figurant bent in een soort van gangstamovie ?
Waar in Utrecht is het oké om te wonen?
Waar zeker niet?
  woensdag 20 april 2005 @ 14:36:48 #2
1316 PLAE@
Founded by fuckers
pi_26375202
Kanaleneiland is genoeg te beleven naar t schijnt

Lombok is ook leuk met al z'n allochtonen. Daar is het zo volks dat het er stikt van de groenteboertjes die met hun blote poten op het nog te verkopen fruit staan als ze even een bordje gaan ophangen.

Het scheelt wel dat ze die poten nog net gewassen hebben in de moskee om de hoek.

pi_26377453
Hangt er net vanaf wat je wilt. Lombok vind ik harstikke leuk met alle winkeltjes e.d. Eigenlijk zijn alle wijken rondom het centrum wel oke. De wijk direct ten zuiden van station Overvecht (is dat Tuindorp al?) is heel erg mooi, hele mooie grote huizen en rustig en veel groen). Maar misschien kan je beter eens naar een makelaar in Utrecht gaan, die kan je precies vertellen wat je in welke buurt vindt en wat bij je past.
*Kleine muisjes hebben kleine wensjes; beschuitjes met gestampte mensjes*
  woensdag 20 april 2005 @ 16:00:21 #4
96922 Public_NME
Come on you Whites!
pi_26377518
Ga in de Meern of vleuten wonen, waar mijn ouders ook wonen. Lekker rustig, en zeer mooie huizen. 25minuutjes op de fiets en je zit in hartje Utreg.
The black and white you'll never pass, stick yer blue flag up yer arse!
'They know on the Continent that European football without the English is like a hot dog without the mustard' Sir Bobby Charlton
pi_26377701
Als je inUtrecht zelf wilt wonen zijn er verschillende wijken waar je kan gaan wonen. Ik raad Overvecht en Kanaleneiland af. Overvecht verandert langzaam in een ghetto, kanaleneiland trekt steeds meer bij.
Ik zou niet in een van de buitenwijken gaan wonen, zoals Leidsche Rijn of Vleuten - De Meern in tegenstelling tot Public_NME. Dit waren voorheen zelfstandige gemeentes, maar behoren sinds 2000 tot Utrecht. De sfeer is er daarom niet helemaal gezellig (veel zeikerds) en veel nieuwbouw (jonge gezinnen met kinderen) Als ik jou was, zou ik het in Utrecht zelf zoeken in de buurt van het centrum.
Zijn genoeg leuke plekken (maar genoeg woningen, weet ik niet) ga eens met de kaart op stap en beschrijf je bevindingen, dan kunnen wij adviseren
  woensdag 20 april 2005 @ 16:29:06 #6
96922 Public_NME
Come on you Whites!
pi_26378350
In het centrum van Utreg is het ook goed te doen, alleen zijn de huizen vaak oud (en gaar). In de buurt waar ik woon(de) in de Meern is de sfeer top. Wel veel jonge gezinnen idd, maar dat heb je meestal met nieuwbouwwijken. Het is gewoon heerlijk wonen en de huizen zijn over het algemeen luxer.
(zou niet naar parkwijk gaan, daar schijnt de sfeer idd erg k*t te zijn)
The black and white you'll never pass, stick yer blue flag up yer arse!
'They know on the Continent that European football without the English is like a hot dog without the mustard' Sir Bobby Charlton
  woensdag 20 april 2005 @ 16:37:38 #7
40771 Vulcanus
Urban Dance Squad
pi_26378589
quote:
Op woensdag 20 april 2005 14:36 schreef PLAE@ het volgende:


Kanaleneiland is genoeg te beleven naar t schijnt

Lombok is ook leuk met al z'n allochtonen. Daar is het zo volks dat het er stikt van de groenteboertjes die met hun blote poten op het nog te verkopen fruit staan als ze even een bordje gaan ophangen.

Het scheelt wel dat ze die poten nog net gewassen hebben in de moskee om de hoek.

Het is juist heel erg "trendy" om in Lombok te gaan wonen.
Wanna see a joke, check a look-a-like
Wanna see a joke, check a look-a-like
Wanna see a joke, check a look-a-like
  woensdag 20 april 2005 @ 16:40:23 #8
50237 dribbel79
My username for over a decade
pi_26378661
quote:
Op woensdag 20 april 2005 16:37 schreef Vulcanus het volgende:

[..]

Het is juist heel erg "trendy" om in Lombok te gaan wonen.
"Het leven is te kort voor een slechte filmquote als signature"
  woensdag 20 april 2005 @ 16:42:06 #9
1316 PLAE@
Founded by fuckers
pi_26378707
Ik ben niet zo trendy
pi_26378799
quote:
Op woensdag 20 april 2005 16:37 schreef Vulcanus het volgende:

[..]

Het is juist heel erg "trendy" om in Lombok te gaan wonen.
Lombok verandert langzaam in een yuppenbuurt
  woensdag 20 april 2005 @ 16:49:21 #11
33232 Againzender
Vriend van de show
pi_26378898
quote:
Op woensdag 20 april 2005 16:00 schreef Public_NME het volgende:
Ga in de Meern of vleuten wonen, waar mijn ouders ook wonen. Lekker rustig, en zeer mooie huizen. 25minuutjes op de fiets en je zit in hartje Utreg.
Ik heb 18 jaar in Vleuten gewoond (daar waar nu Leidsche Rijn wordt gebouwd) en ben blij dat ik er weg ben, zeker nu alles volgebouwd wordt.

Enige pluspunt is inderdaad dat je met de fiets zo in hartje Utrecht zit
[b]Op maandag 6 september 2010 00:28 schreef tong80 het volgende:[/b]
GVD Wat moet jij een trotse vader zijn :)
:P
  woensdag 20 april 2005 @ 17:05:02 #12
115209 NASDAQbastardo
Slaafzwepende blasfemie
pi_26379322
Tuindorp Oost als het je niet uit maakt dat er een grote kans is dat je buren ouder dan 50 zijn . Zit je dichtbij alles wat je nodig hebt, winkelcentrum Overvecht met de auto en de binnenstad in een paar minuten met de bus. En in de buurt zelf een mini winkelcentrum (de gaard) en supermarkten e.d. op de jan van galenstraat.
|: Emadd9 | Am6 :|
An amateur practices something until he can play it right, a pro practices it until he can't play it wrong
pi_26380167
Ik ben vrij kort geleden verhuist naar Pijlsweerd, en dat bevalt me prima. Ik woon daar in een huurhuis, en mijn directe omgeving is behoorlijk volks. Ik vind dat best gezellig, behalve dan dat er af en toe keihard Frans Bauer door de buurt klinkt

Het gedeelte met koopwoningen varieert van gewone huizen tot dure huizen en ziet er erg goed uit. Ik zelf zou gaan zoeken in buurten als Wittevrouwen, Lombok, Pijlsweerd, Tuinwijk, Oudwijk, Watervogelenbuurt, en de Vogelenbuurt. Als je veel geld tot je beschikking hebt, naast de dure huizen uit voorgaande wijken: Tuindorp, Oog en Al, Wilheminabuurt en het Centrum.

Wat je ook kan doen is een keertje rondgaan kijken in Utrecht; bekijk de ligging van deze (en andere wijken op een kaart, en ga de buurten een keertje rond. Kun je tenminste een beetje eigen indruk krijgen.

Succes!
  woensdag 20 april 2005 @ 17:42:56 #14
55154 Sjoewe
Time. Space.
pi_26380219
Hier in Ondiep, bij de Amsterdamsestraatweg is het ook prima toeven hoor, soms de gelegenheidslinkert maar voor de rest prima wonen dicht bij het station en het centrum.
** Die nacht ist vorbei, ein neuer Tag beginnt. Alles sprung. Stadtkind. Berlin. **
pi_26380605
Zuilen en Kanaleneiland vermijden. Rest valt wel mee.
Sterrewijk is leuk als je van FC Utreg houdt

Als je het kan betalen is Wittevrouwen een heel leuke buurt.
pi_26381162
Tip: raadpleeg de wijkenmonitor op de site van Gemeente Utrecht, daar vind je info en cijfers per buurt over o.a. criminaliteit, gem. leeftijd, inkomen, koop/huurwoningen etc.

Als je betaalbaar wilt wonen is het deel van Zuilen bij het Julianapark (Zuilen zuid-west) zeker aan te raden. Veel studenten, veel starters en eigenlijk een heel rustige buurt.

Kanaleneiland zou ik mijden. Overvecht ook, hoewel sommige delen van Overvecht wel goed te doen schijnen te zijn.
pi_26385430
quote:
Op woensdag 20 april 2005 17:42 schreef Sjoewe het volgende:
Hier in Ondiep, bij de Amsterdamsestraatweg is het ook prima toeven hoor, soms de gelegenheidslinkert maar voor de rest prima wonen dicht bij het station en het centrum.
en goed te betalen
She said you can paint your sky any colour
And you can paint your dark as dark as you need
And you can paint your light as light as you please
It's all up to you
  woensdag 20 april 2005 @ 21:28:06 #18
93727 kofkof
draait het maar om, hahahah!
pi_26386424
Kanaleneiland is geweldig


.
.


.


.

Als je beschikt over een automatisch wapen

[ Bericht 12% gewijzigd door kofkof op 20-04-2005 21:41:58 ]
pi_26386458
zuilen is ook erg gezellig
hooooi postbode siemen wij vervelen ons dus jij moet iets verzinnen. maar ik heb geen tijd want ik moet werken daarom!
  woensdag 20 april 2005 @ 21:45:28 #20
81237 releaze
best of both worlds
pi_26386988
in alle wijken die grenzen aan de stad is het gezellig. lombok, ondiep, tolsteeg, wittevrouwen, erg aardig allemaal. allez, je moet wat geld hebben wil je in utrecht komen wonen. de meeste huurhuizen liggen toch wel in de slechtere gedeeltes van utrecht, denk aan kanaleneiland en overvecht. daar wil je qua gezelligheid ook echt niet zitten, want het is daar verschrikkelijk.

ik woon zelf al bijna mn hele leven in lombok, erg gezellig. combinatie tussen yuppen, buitenlanders, bejaarden en sjonnie en anitas, in een wijk waar alles opgeknapt is. en 10 minuutjes lopen naar het cs, - is na het centrum denk ik toch wel het levendigste plekje van de stad. hier en daar wat junkies, maar niet echt iets waar je veel (over)last van heb.
Erg welvarend ook, tientallen groentenwinkeltjes, maar 0 parkeerplekken op zaterdag.
  woensdag 20 april 2005 @ 22:00:17 #21
353 DJ
Hello :W
pi_26387471
In Lunetten is het ook erg leuk om te wonen. Het is wijk die ca 25 jaar oud is. Goede openbaar vervoer verbinding (binnen 15 minuten ben je in binnenstad, met de trein zelfs 5 minuten).
Lunneten zit naast wijken Hoograven en Tolsteeg. Er wonen allerlei soorten mensen.
Eigen winkelcentrum met o.a. 2 grote supermarkten C1000 en AH.
Parkeerplaatsen geen probleem.

http://www.lunetten.nl/web/index.html
The Truth is Out There !
  woensdag 20 april 2005 @ 23:38:26 #22
55154 Sjoewe
Time. Space.
pi_26391084
Kanalen eiland valt best mee hoor. Overvecht is crimineler dan kanalen eiland. Het is geen leuke buurt om te wonen in de zin dat het allemaal jaren 60 hoogbouw is, maar voor de rest valt het allemaal wel mee en wordt het nogal overdreven in de media.
** Die nacht ist vorbei, ein neuer Tag beginnt. Alles sprung. Stadtkind. Berlin. **
  woensdag 20 april 2005 @ 23:53:54 #23
96922 Public_NME
Come on you Whites!
pi_26391591
Kanaleneiland valt mee.... echt niet heh, echt de ghetto.
The black and white you'll never pass, stick yer blue flag up yer arse!
'They know on the Continent that European football without the English is like a hot dog without the mustard' Sir Bobby Charlton
  woensdag 20 april 2005 @ 23:58:30 #24
55154 Sjoewe
Time. Space.
pi_26391727
Ik kom er regelmatig, ook 's nachts. Een paar vrienden van me wonen er, en werkelijk ik heb er nooit wat vervelends meegemaakt. Zeker het stuk bij het ziekenhuis/zwembad den hommel is echt geen ramp. Het stond laatst ook ergens in het stadsblad, dat kwa criminaliteit en verpaupering Overvecht Kanaleneiland voorbij is gestreeft. Ik zou d'r zelf ook niet gaan wonen, maar zo erg als het hier wordt omschreven is het ECHT niet.
** Die nacht ist vorbei, ein neuer Tag beginnt. Alles sprung. Stadtkind. Berlin. **
  donderdag 21 april 2005 @ 00:12:28 #25
96922 Public_NME
Come on you Whites!
pi_26392098
Dat stuk bij het 24 oktoberplein is zeker normaal en dat beschouw ik eigenlijk ook niet als kanaleneiland. Dat zit meer tussen Oog en al en Kanaleneiland in. Moet je voor de gein eens een paar straten achter het ziekenhuis gaan kijken...
The black and white you'll never pass, stick yer blue flag up yer arse!
'They know on the Continent that European football without the English is like a hot dog without the mustard' Sir Bobby Charlton
  donderdag 21 april 2005 @ 00:15:17 #26
55154 Sjoewe
Time. Space.
pi_26392181
Ok daar heb je gelijk in, maar het zit duidelijk wel in de lift. Vijf jaar geleden was het er echt veel erger.
Maar goed ontopique.
** Die nacht ist vorbei, ein neuer Tag beginnt. Alles sprung. Stadtkind. Berlin. **
pi_26395861
Ik zit nu in Tuindorp West en dat is echt zwaar relax Dichtbij Station Overvecht en de stad ensow... Ik heb ook in Hoograven en Overvecht Noord gewoond en eerlijk gezegd heb ik nooit last gehad van de criminaliteit of allochtonen ofzo.... Alleen Overvecht Noord is een roteind van het centrum af en Hoograven is op zich wel goed te doen, staan ook wel mooie huizen... Transwijk is ook nog wel ok, al zit je dan wel tegen Kanaleneiland aan (wat volgens sommigen ook nog wel meevalt qua eng-heid). Maar als je Witte Vrouwen kunt betalen kun je dat het beste doen
  donderdag 21 april 2005 @ 09:53:54 #28
50237 dribbel79
My username for over a decade
pi_26397178
Lunetten, Hoograven??
"Het leven is te kort voor een slechte filmquote als signature"
  donderdag 21 april 2005 @ 09:54:42 #29
50237 dribbel79
My username for over a decade
pi_26397192
Idd, Amsterdamsestraatweg (van voor tot achter) kan ook best leukzijn denk ik, mits je tegen die drukte kan...geen ervaring mee hoor, 14 jaar op Hoograven gewoond...
"Het leven is te kort voor een slechte filmquote als signature"
  donderdag 21 april 2005 @ 10:15:33 #30
96922 Public_NME
Come on you Whites!
pi_26397593
Vrienden van me hebben een huisje aan de A'dam straatweg, dat zijn dus echt wel mooie en ruime woningen. Leuke buurt ook wel.
The black and white you'll never pass, stick yer blue flag up yer arse!
'They know on the Continent that European football without the English is like a hot dog without the mustard' Sir Bobby Charlton
  donderdag 21 april 2005 @ 10:30:07 #31
79550 Ymke
your ghost
pi_26397848
quote:
Op woensdag 20 april 2005 21:45 schreef releaze het volgende:
in alle wijken die grenzen aan de stad is het gezellig. lombok, ondiep, tolsteeg, wittevrouwen, erg aardig allemaal. allez, je moet wat geld hebben wil je in utrecht komen wonen. de meeste huurhuizen liggen toch wel in de slechtere gedeeltes van utrecht, denk aan kanaleneiland en overvecht. daar wil je qua gezelligheid ook echt niet zitten, want het is daar verschrikkelijk.

ik woon zelf al bijna mn hele leven in lombok, erg gezellig. combinatie tussen yuppen, buitenlanders, bejaarden en sjonnie en anitas, in een wijk waar alles opgeknapt is. en 10 minuutjes lopen naar het cs, - is na het centrum denk ik toch wel het levendigste plekje van de stad. hier en daar wat junkies, maar niet echt iets waar je veel (over)last van heb.
Erg welvarend ook, tientallen groentenwinkeltjes, maar 0 parkeerplekken op zaterdag.
Even zwaaien naar mn buuf
How I wish, how I wish you were here.
We're just two lost souls swimming in a fish bowl, year after year,
pi_26399113
Tuindorp, Tuinwijk, Wittevrouwen, zijn wel lekkere buurten om te wonen, je zit gewoon binnen 10 min met de fiets in de stad. Ik mis dat eerlijk gezegd.. (heb zelf me hele leven in tuinwijk gewoont.. 2 jaar geleden verhuisd)
Leave the gun.
Take the cannoli.
pi_26399284
quote:
Op woensdag 20 april 2005 22:00 schreef DJ het volgende:
In Lunetten is het ook erg leuk om te wonen. Het is wijk die ca 25 jaar oud is. Goede openbaar vervoer verbinding (binnen 15 minuten ben je in binnenstad, met de trein zelfs 5 minuten).
Lunneten zit naast wijken Hoograven en Tolsteeg. Er wonen allerlei soorten mensen.
Eigen winkelcentrum met o.a. 2 grote supermarkten C1000 en AH.
Parkeerplaatsen geen probleem.

http://www.lunetten.nl/web/index.html
lunetten
  donderdag 21 april 2005 @ 11:40:52 #34
7957 Chevalric
The things I do for love...
pi_26399467
Goed, mag ik even van iedereen die zegt dat Kanaleneiland zo beroerd is, weten waar ze wonen? Ik woon zelf namelijk (al 5 jaar) in Kanaleneiland (richting woonboulevard) en ik heb geen overlast van rondhangend tuig (marokkaans of anderszins). Er wordt wel eens wat kattekwaad uitgehaald, maar ik hoef echt niet met een kevlar vest m'n kogelvrije auto in te duiken.

Er zijn tussen ziekenhuis Oudenrijn en het winkelcentrum een paar straten waar het wel erg is, maar daar ga je toch niet snel wonen, omdat de huizen daar niet echt goed onderhouden zijn.

Vraag is ook of je een huur of koopwoning wilt. Qua koopwoningen zijn er zeker bij mij in de buurt best leuke dingen te krijgen, ook voor een starter. De ligging is ook zeker niet slecht, met een tram voor de deur, waarmee je binnen 10 minuten in het centrum staat. Ook met de fiets ben je zo in het centrum. Daarnaast heeft Kanaleneiland ook de aandacht van de gemeente, omdat door de toevoeging van de nieuwe wijken ten westen van Utrecht centrum er veel verkeer langs Kanaleneiland komt. Daarom wil de gemeente de uitstraling van de wijk verbeteren, door nieuwe woningen te bouwen, etc.
Tenslotte zit je (zeker vanuit Kanaleneiland-Zuid) snel op de A2, de A12, de A27 en de A28, waardoor je dus gemakkelijk alle kanten van het land op kan (mits de files mee werken ).
  donderdag 21 april 2005 @ 11:41:57 #35
7957 Chevalric
The things I do for love...
pi_26399491
quote:
Op donderdag 21 april 2005 11:33 schreef goddess-in-heaven het volgende:

[..]

lunetten
Lunetten? Oh, dat is waar iedere avond zeker 6x een politieauto door de wijk scheurt omdat er weer ergens overlast is (vrienden van me wonen in Lunetten).
pi_26399529
Ik woon nu in hoograven, achter mij staan wat flats waar erg veel schotels op zitten. Maar de wijk is over het algemeen erg rustig.
zoals het potje thuis poept, poept het nergens
_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*
ACWW NWFC id: 2921-2609-9160 nick: tbone Town: Finetown
Fiets
pi_26399576
Rijnsweerd bij het stadion

Rustige buurt, super relex
It's a growing flame, using fear as fuel.
Website
Flicker!
  donderdag 21 april 2005 @ 11:47:23 #38
7957 Chevalric
The things I do for love...
pi_26399636
quote:
Op donderdag 21 april 2005 11:45 schreef vanDekaart het volgende:
Rijnsweerd bij het stadion

Rustige buurt, super relex
Tenzij FC Utrecht thuis speelt
Serieus, Rijnsweerd is inderdaad wel ok. Hoograven is trouwens ook niet verkeerd. Ik zou zelf Zuilen en Overvecht mijden, al hangt het er vaak ook van af waar in de wijk je kijkt.
pi_26399737
quote:
Op donderdag 21 april 2005 11:47 schreef Chevalric het volgende:

[..]

Tenzij FC Utrecht thuis speelt
Serieus, Rijnsweerd is inderdaad wel ok. Hoograven is trouwens ook niet verkeerd. Ik zou zelf Zuilen en Overvecht mijden, al hangt het er vaak ook van af waar in de wijk je kijkt.
Overvecht-noord is niet relext neej, maar de rest van overvecht is wel te doen volges mij, maar als ik het kon betalen dan ging ik in een grachtenpand wonen
It's a growing flame, using fear as fuel.
Website
Flicker!
pi_26399764
quote:
Op donderdag 21 april 2005 11:41 schreef Chevalric het volgende:

[..]

Lunetten? Oh, dat is waar iedere avond zeker 6x een politieauto door de wijk scheurt omdat er weer ergens overlast is (vrienden van me wonen in Lunetten).
heb hetzelfde verhaal als jij. Ik heb nergens last van, merk er weinig van. Al valt t me wel op dat er de laatste tijd wel veel 'hanggroepen' zijn van wat oudere jongens. (20+) Maar ik woon er nu 20 jaar (ben er komen wonen toen ik 3 was) en er is nog nooit wat gebeurd bij ons.

BTW ik ga over 4 maanden naar Zuilen verhuizen, leuk met alle overlast
pi_26399798
quote:
Op donderdag 21 april 2005 11:41 schreef Chevalric het volgende:

[..]

Lunetten? Oh, dat is waar iedere avond zeker 6x een politieauto door de wijk scheurt omdat er weer ergens overlast is (vrienden van me wonen in Lunetten).


Tuurlijk
pi_26399896
quote:
Op donderdag 21 april 2005 11:41 schreef Chevalric het volgende:

[..]

Lunetten? Oh, dat is waar iedere avond zeker 6x een politieauto door de wijk scheurt omdat er weer ergens overlast is (vrienden van me wonen in Lunetten).
En de enige reden waarom daar parkeerplaatsen genoeg zijn is omdat daar erg veel auto's en motoren gestolen worden. De buren van mijn broer zijn daar in 5 jaar tijd drie motoren kwijtgeraakt van een met een groot hek beveiligd parkeerterrein.
  donderdag 21 april 2005 @ 12:00:14 #43
50237 dribbel79
My username for over a decade
pi_26399939
quote:
Op donderdag 21 april 2005 11:43 schreef kareltje_de_grote het volgende:
Ik woon nu in hoograven, achter mij staan wat flats waar erg veel schotels op zitten.
Schonauwensingel etc.??
"Het leven is te kort voor een slechte filmquote als signature"
pi_26399963
quote:
Op donderdag 21 april 2005 12:00 schreef dribbel79 het volgende:

[..]

Schonauwensingel etc.??
kzou het niet weten, woon er nog niet zo lang

die wijk waar een schuur staat waar een AH in zit.
zoals het potje thuis poept, poept het nergens
_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*
ACWW NWFC id: 2921-2609-9160 nick: tbone Town: Finetown
Fiets
pi_26399991
quote:
Op donderdag 21 april 2005 11:58 schreef Scrutinizer het volgende:

[..]

En de enige reden waarom daar parkeerplaatsen genoeg zijn is omdat daar erg veel auto's en motoren gestolen worden. De buren van mijn broer zijn daar in 5 jaar tijd drie motoren kwijtgeraakt van een met een groot hek beveiligd parkeerterrein.
enige wat ooit bij ons is gestolen is een fiets uit de tuin. maar ik woon dan ook vrij achteraf waar je niet veel merkt
pi_26400011
quote:
Op donderdag 21 april 2005 12:01 schreef kareltje_de_grote het volgende:

[..]

kzou het niet weten, woon er nog niet zo lang

die wijk waar een schuur staat waar een AH in zit.
dat is vlak bij de thuiszorg
pi_26400054
quote:
Op donderdag 21 april 2005 12:03 schreef goddess-in-heaven het volgende:

[..]

dat is vlak bij de thuiszorg
huhh, die heb ik nog niet gezien.
zoals het potje thuis poept, poept het nergens
_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*_-*-_-*
ACWW NWFC id: 2921-2609-9160 nick: tbone Town: Finetown
Fiets
pi_26400107
quote:
Op donderdag 21 april 2005 12:02 schreef goddess-in-heaven het volgende:

[..]

enige wat ooit bij ons is gestolen is een fiets uit de tuin. maar ik woon dan ook vrij achteraf waar je niet veel merkt
Maar dat is volgens mij juist het probleem van Lunetten. Alles is zo onoverzichtelijk met bosjes en parkeerplaatsen die op binnenterreinen van woonblokken liggen dat dieven en autokrakers behoorlijk ongezien hun werk kunnen doen. M'n broer woonde aan de Fivelingo vlakbij dat zalencentrum en het stationnetje.
pi_26400192
Ik heb zelf ong. 40 jaar in lombok gewoond/rond het majellapark, heerlijke buurt.
Goed bereikbaar, je zit tussen de stad en de uitvalswegen naar de A2 in.
Ideaal.

Ga je kopen?
Want als je wilt huren, ben je nog wel een paar jaar bezig om te wachten tot je aan de beurt bent

Oh en ik werk in het ziekenhuis op kanaleneiland, en ik zou er niet willen wonen
pi_26400303
een vriend van me woont in lombok.
komt op mij altijd erg gezellig over, wel veel allochtonen, maar nog nooit problemen mee gehad.
pi_26400561
Ik ga niet kopen, maar huren of antikraak.
Of woningruil met de inschrijftijd die ik in Nijmegen al heb.
Met Sjonnies en Anitas heb ik geen problemen, maar veel vd theehuizen of belwinkels en die groepjesvorming vind ik al behoorlijk irritant (tja wie niet )
Maar zo'n Suri eettentje of een Toko is wel oké.


pi_26400581
Ik woon al een jaar of 15 in het centrum van Utrecht - bij de singels. En het is er super.
pi_26400595
Ik zit trouwens niet op jou te wachten in utrecht Zaza8
  donderdag 21 april 2005 @ 12:37:35 #54
1316 PLAE@
Founded by fuckers
pi_26400748
quote:
Op donderdag 21 april 2005 12:30 schreef SCH het volgende:
Ik woon al een jaar of 15 in het centrum van Utrecht - bij de singels. En het is er super.
Wil je niet een kamer aan me verhuren vanaf Augustus toekomstig

Ik ben rustig, netjes, niet rokend en een toekomstig collega. En ik beloof dat ik nooit meer tegen je in zal gaan op fok
  donderdag 21 april 2005 @ 12:37:44 #55
55154 Sjoewe
Time. Space.
pi_26400755
quote:
Op donderdag 21 april 2005 12:29 schreef Zaza8 het volgende:
Ik ga niet kopen, maar huren of antikraak.
Of woningruil met de inschrijftijd die ik in Nijmegen al heb.
Met Sjonnies en Anitas heb ik geen problemen, maar veel vd theehuizen of belwinkels en die groepjesvorming vind ik al behoorlijk irritant (tja wie niet )
Maar zo'n Suri eettentje of een Toko is wel oké.
Ik woon ook antikraak (plankbewoning) super relaxed.
** Die nacht ist vorbei, ein neuer Tag beginnt. Alles sprung. Stadtkind. Berlin. **
pi_26400760
quote:
Op donderdag 21 april 2005 12:29 schreef Zaza8 het volgende:
maar veel vd theehuizen of belwinkels en die groepjesvorming vind ik al behoorlijk irritant (tja wie niet )
Ik niet. Als jij zo'n hekel aan buitenlanders hebt kun je beter in St. Annaparochie gaan wonen
pi_26400782
quote:
Op donderdag 21 april 2005 12:31 schreef SCH het volgende:
Ik zit trouwens niet op jou te wachten in utrecht Zaza8
Op mij wel?
pi_26400795
quote:
Op donderdag 21 april 2005 12:31 schreef SCH het volgende:
Ik zit trouwens niet op jou te wachten in utrecht Zaza8
Je hoeft niet te wachten hoor, ik bel wel ff als ik er ben.
pi_26400827
quote:
Op donderdag 21 april 2005 12:37 schreef PLAE@ het volgende:

[..]

Wil je niet een kamer aan me verhuren vanaf Augustus toekomstig

Ik ben rustig, netjes, niet rokend en een toekomstig collega. En ik beloof dat ik nooit meer tegen je in zal gaan op fok
pi_26400858
quote:
Op donderdag 21 april 2005 12:08 schreef Scrutinizer het volgende:

[..]

Maar dat is volgens mij juist het probleem van Lunetten. Alles is zo onoverzichtelijk met bosjes en parkeerplaatsen die op binnenterreinen van woonblokken liggen dat dieven en autokrakers behoorlijk ongezien hun werk kunnen doen. M'n broer woonde aan de Fivelingo vlakbij dat zalencentrum en het stationnetje.
tegelijkertijd is dat ook de 'charme' van lunetten. ik woon tegen het park aan. wel erg afgelegen, maar daardoor ook rustig. enige nadeel: een kamp in de buurt en in het park hangt ook regelmatig 'schorriemorrie' rond maar daar zit nog een slootje tussen, dus zolang ze daar blijven
pi_26400890
quote:
Op donderdag 21 april 2005 12:38 schreef VoreG het volgende:

[..]

Op mij wel?
pi_26400904
quote:
Op donderdag 21 april 2005 12:39 schreef Zaza8 het volgende:

[..]

Je hoeft niet te wachten hoor, ik bel wel ff als ik er ben.
Is prima. Gaan we bij Mohammed, Achmed en Fatima langs.
  donderdag 21 april 2005 @ 12:46:23 #63
1316 PLAE@
Founded by fuckers
pi_26400954
quote:
Op donderdag 21 april 2005 12:40 schreef SCH het volgende:

[..]

Wat is dat nou voor antwoord?

I'll take that as a yes
pi_26400988
quote:
Op donderdag 21 april 2005 12:46 schreef PLAE@ het volgende:

[..]

Wat is dat nou voor antwoord?

I'll take that as a yes
Ik zoek wel een hulpje in de huishouding.
  donderdag 21 april 2005 @ 12:48:21 #65
1316 PLAE@
Founded by fuckers
pi_26401007
Dat ik je daar mee help is vanzelfsprekend.
pi_26401045
quote:
Op donderdag 21 april 2005 12:41 schreef goddess-in-heaven het volgende:

[..]

tegelijkertijd is dat ook de 'charme' van lunetten. ik woon tegen het park aan. wel erg afgelegen, maar daardoor ook rustig. enige nadeel: een kamp in de buurt
Die mensen van het kamp vallen ook reuze mee. M'n broer is ooit gebeten door een hond die was losgbroken en van één van de kampbewoners was. De eigenaar van die hond heeft zonder morren de rekening van de dokter en ook nog eens honderd euro voor z'n kapotte broek en de schrik betaald
  donderdag 21 april 2005 @ 12:50:26 #67
1316 PLAE@
Founded by fuckers
pi_26401059
quote:
Op donderdag 21 april 2005 12:49 schreef Scrutinizer het volgende:

[..]

Die mensen van het kamp vallen ook reuze mee. M'n broer is ooit gebeten door een hond die was losgbroken en van één van de kampbewoners was. De eigenaar van die hond heeft zonder morren de rekening van de dokter en ook nog eens honderd euro voor z'n kapotte broek en de schrik betaald
ja vreemd he. Anders had ie een dikke boete gekregen + was z'n hond afgemaakt.

Puur eigenbelang dus
pi_26401135
quote:
Op donderdag 21 april 2005 12:50 schreef PLAE@ het volgende:

[..]

ja vreemd he. Anders had ie een dikke boete gekregen + was z'n hond afgemaakt.
Hoezo dikke boete? M'n broer is nadat hij naar de dokter geweest was gewoon gaan vragen van wie die hond was. Als ie nul op het rekest gekregen had, had hij nooit kunnen bewijzen dat het die hond geweest was.
  donderdag 21 april 2005 @ 12:55:26 #69
1316 PLAE@
Founded by fuckers
pi_26401172
quote:
Op donderdag 21 april 2005 12:53 schreef Scrutinizer het volgende:
Hoezo dikke boete?
Ik dacht per ongeluk aan de politie.
Maar dat is in hedendaags Nederland zo achterhaald.

Sorry
pi_26401234
quote:
Op donderdag 21 april 2005 12:55 schreef PLAE@ het volgende:

[..]

Ik dacht per ongeluk aan de politie.
Maar dat is in hedendaags Nederland zo achterhaald.

Sorry
Tja mensen met vooroordelen zouden misschien direct naar de politie gegaan zijn omdat ze zelf te schijterig zijn om de eigenaar aan te spreken. In mijn familie zijn we echter niet zo bevooroordeeld
  donderdag 21 april 2005 @ 12:59:27 #71
1316 PLAE@
Founded by fuckers
pi_26401270
quote:
Op donderdag 21 april 2005 12:58 schreef Scrutinizer het volgende:

[..]

Tja mensen met vooroordelen zouden misschien direct naar de politie gegaan zijn omdat ze zelf te schijterig zijn om de eigenaar aan te spreken. In mijn familie zijn we echter niet zo bevooroordeeld
Mijn famillie is helaas niet Marokkaans
pi_26401314
quote:
Op donderdag 21 april 2005 12:59 schreef PLAE@ het volgende:

[..]

Mijn famillie is helaas niet Marokkaans
Nee, dat is duidelijk. Jij stamt vemoedelijk uit een familie van trollen
  donderdag 21 april 2005 @ 13:01:59 #73
1316 PLAE@
Founded by fuckers
pi_26401322
quote:
Op donderdag 21 april 2005 13:01 schreef Scrutinizer het volgende:

[..]

Nee, dat is duidelijk. Jij stamt vemoedelijk uit een familie van trollen
Wat een goeie grap man

Je hebt me bijna aan het huilen nu
  donderdag 21 april 2005 @ 13:05:17 #74
119107 Gierewiet
power corrupts
pi_26401404
quote:
Op woensdag 20 april 2005 14:32 schreef Zaza8 het volgende:
Zijn er ook nog buurten waar het wel een beetje gezelli/volks is, zonder dat je gelijk een figurant bent in een soort van gangstamovie ?
Waar in Utrecht is het oké om te wonen?
Waar zeker niet?
Domplein is leuk als je jong en snel bent, ben je echt uit op iets Volks (á la voorstekamp of zo, dan moet je in Lombok wezen.
11/1/11 verloor ik mijn geloof in de rechtstaat
pi_26401420
quote:
Op woensdag 20 april 2005 21:29 schreef ioor het volgende:
zuilen is ook erg gezellig
Zuilen is erg volks en de buurvouw let tenminste een beetje op je huis.... en op alle andere dingen die er in de straat gebeuren
  donderdag 21 april 2005 @ 13:07:17 #76
119107 Gierewiet
power corrupts
pi_26401454
quote:
Op woensdag 20 april 2005 16:45 schreef goddess-in-heaven het volgende:

[..]

Lombok verandert langzaam in een yuppenbuurt
Wel jammer dat jij dan net die eerste yup moet zijn...
11/1/11 verloor ik mijn geloof in de rechtstaat
pi_26401480
quote:
Op donderdag 21 april 2005 12:37 schreef PLAE@ het volgende:

[..]

Wil je niet een kamer aan me verhuren vanaf Augustus toekomstig

Ik ben rustig, netjes, niet rokend en een toekomstig collega. En ik beloof dat ik nooit meer tegen je in zal gaan op fok
Jullie worden toekomstige collega's?
  donderdag 21 april 2005 @ 13:08:59 #78
1316 PLAE@
Founded by fuckers
pi_26401499
SCH you've got mail!
  donderdag 21 april 2005 @ 13:09:38 #79
1316 PLAE@
Founded by fuckers
pi_26401516
quote:
Op donderdag 21 april 2005 13:08 schreef Nolius het volgende:

[..]

Jullie worden toekomstige collega's?
Hij zat toch in de journalistiek/media ?
  donderdag 21 april 2005 @ 13:10:03 #80
55154 Sjoewe
Time. Space.
pi_26401528
quote:
Op donderdag 21 april 2005 13:07 schreef Gierewiet het volgende:

[..]

Wel jammer dat jij dan net die eerste yup moet zijn...
Al die nieuwbouw dan? Dat kunnen onze allochtone medemensen / jan modaal echt niet meer betalen hoor, daar moet je toch wel een vlotte manager voor zijn...
Dicht bij het centrum, naast het station en vlakje de snelweg, a yuppie's plutebe
** Die nacht ist vorbei, ein neuer Tag beginnt. Alles sprung. Stadtkind. Berlin. **
pi_26401637
quote:
Op donderdag 21 april 2005 13:09 schreef PLAE@ het volgende:

[..]

Hij zat toch in de journalistiek/media ?
Jij ook?

En zo ja: waar dan?
  donderdag 21 april 2005 @ 13:14:52 #82
1316 PLAE@
Founded by fuckers
pi_26401664
quote:
Op donderdag 21 april 2005 13:13 schreef Nolius het volgende:

[..]

Jij ook?

En zo ja: waar dan?
vanwaar die interesse?
pi_26401718
Tja je krijgt steeds meer die tweedeling.
Ik woon nu in een nette, rijke buurt, maar das ook weer zowiets.
Mensen in de supermarkt die gaan mekkeren over 5 cent, dat soort dingen.
Aan de andere kant heb je De Ghetto's.
Maar goed, Nijmegen is natuurlijk een dorp.
Wat hier een Ghetto is, is tamelijk onschuldig natuurlijk.
pi_26401742
quote:
Op donderdag 21 april 2005 12:49 schreef Scrutinizer het volgende:

[..]

Die mensen van het kamp vallen ook reuze mee. M'n broer is ooit gebeten door een hond die was losgbroken en van één van de kampbewoners was. De eigenaar van die hond heeft zonder morren de rekening van de dokter en ook nog eens honderd euro voor z'n kapotte broek en de schrik betaald
uit eigen ervaring kan ik zeggen dat die niet zo meevallen. ik heb op de De Klim, de basisschool, gezet en zat tussen de kampers. niet fijn. ben regelmatig door ze in elkaar getrapt en daar werd dan neits aangedaan omdat de leerkrachten bang voor hun waren. Regelmatig gehoord en meegemaakt dat de leerkrachten bedreigd, of zelfs geslagen, werden. dus misschien kwam jouw broer net een 'goeie' tegen...
  donderdag 21 april 2005 @ 13:18:27 #85
1316 PLAE@
Founded by fuckers
pi_26401767
Veel groter ga je het toch niet krijgen zaza

Amsterdam 738.763
Rotterdam 599.544
Den Haag 469.059
Utrecht (stad) 270.244
Eindhoven 207.870
Tilburg 198.753
Groningen 179.185
Almere 170.704
Breda 166.035
Nijmegen 157.958
pi_26401811
Nieuwegein is ook een optie.
Hoe is het daar?
  donderdag 21 april 2005 @ 13:21:43 #87
55154 Sjoewe
Time. Space.
pi_26401865
quote:
Op donderdag 21 april 2005 13:20 schreef Zaza8 het volgende:
Nieuwegein is ook een optie.
Hoe is het daar?
Saai en ernstig suburbaan
** Die nacht ist vorbei, ein neuer Tag beginnt. Alles sprung. Stadtkind. Berlin. **
pi_26401909
quote:
Op donderdag 21 april 2005 13:20 schreef Zaza8 het volgende:
Nieuwegein is ook een optie.
Hoe is het daar?
zou ik niet heengaan. dat is echt een trieste bedoening! dan woon je net-niet in de stad en zo is de sfeer er ook. En wat iedereen zegt over de wijken: het hangt af van je eigen gevoel. Voel jij je ergens prettig, dan is het de goede plek voor jou. Iedere wijk kent zijn problemen.
pi_26402283
quote:
Op donderdag 21 april 2005 13:17 schreef goddess-in-heaven het volgende:

uit eigen ervaring kan ik zeggen dat die niet zo meevallen. ik heb op de De Klim, de basisschool, gezet en zat tussen de kampers. niet fijn. ben regelmatig door ze in elkaar getrapt en daar werd dan neits aangedaan omdat de leerkrachten bang voor hun waren.
quote:
Op donderdag 21 april 2005 11:53 schreef goddess-in-heaven het volgende:

Maar ik woon er nu 20 jaar (ben er komen wonen toen ik 3 was) en er is nog nooit wat gebeurd bij ons.
Jij bent wel héél tolerant als je regelmatig in elkaar getrapt worden als 'nooit wat gebeurd' beschouwt.
  donderdag 21 april 2005 @ 13:45:57 #90
40967 Takemenow
Freelance is good!
pi_26402530
Ik sta nu al bijna 4 jaar ingeschreven voor een huurwoning in Utrecht.... Reageer elke 2 weken op woningen maar nog nooit hoger gekomen als de 5e plaats, meestal zit ik zo rond de 20e plek.
Moeilijk, moeilijk...
  donderdag 21 april 2005 @ 13:45:57 #91
1316 PLAE@
Founded by fuckers
pi_26402531
scherp
pi_26402867
quote:
Op donderdag 21 april 2005 13:13 schreef Nolius het volgende:

[..]

Jij ook?

En zo ja: waar dan?
Omdat ik ook in de media actief ben
pi_26403032
quote:
Op donderdag 21 april 2005 13:36 schreef Scrutinizer het volgende:

[..]


[..]

Jij bent wel héél tolerant als je regelmatig in elkaar getrapt worden als 'nooit wat gebeurd' beschouwt.
Ja, maar dat heeft niets met wonen in een wijk te maken...
pi_26403051
quote:
Op donderdag 21 april 2005 13:23 schreef goddess-in-heaven het volgende:

[..]

zou ik niet heengaan. dat is echt een trieste bedoening! dan woon je net-niet in de stad en zo is de sfeer er ook. En wat iedereen zegt over de wijken: het hangt af van je eigen gevoel. Voel jij je ergens prettig, dan is het de goede plek voor jou. Iedere wijk kent zijn problemen.
Dat klinkt niet echt goed, misschien is het alleen gunstig voor gezinnen dan.

In Nijmegen gebeurt niet veel, niet in negatieve zin maar ook niet in positieve zin.
(Vierdaagse en de zomerfeesten zijn wel echt een happening)

Maar ik neem aan dat dat in Utrecht dus andersom geldt o.h.a.
  donderdag 21 april 2005 @ 14:07:32 #95
1316 PLAE@
Founded by fuckers
pi_26403078
quote:
Op donderdag 21 april 2005 13:59 schreef Nolius het volgende:

[..]

Omdat ik ook in de media actief ben
Ik dacht dat je school voor journalistiek deed + fokradio?

Ik moet nog beginnen met leren man
Ik zei ook toekomstig collega
pi_26403627
quote:
Op donderdag 21 april 2005 14:06 schreef Zaza8 het volgende:

[..]

Dat klinkt niet echt goed, misschien is het alleen gunstig voor gezinnen dan.

In Nijmegen gebeurt niet veel, niet in negatieve zin maar ook niet in positieve zin.
(Vierdaagse en de zomerfeesten zijn wel echt een happening)

Maar ik neem aan dat dat in Utrecht dus andersom geldt o.h.a.
Utrecht wil heel graag de culturele hoofdstad van Nl worden. of dat echt lukt.... Er worden wel veel dingen georganiseerd, iedere maand culturele zondag en tussendoor ook veel evenementen. vooral in de zomer. Maar of Utrecht dat ook echt nodig heeft? Je kan hier heel goed uiteten, op uitgaansgebied wordt ook alles veel leuker. Utrecht zit wel erg in de lift om een echte grote stad te worden. Ik wil hier in ieder geval nooit weg
pi_26403842
quote:
Op donderdag 21 april 2005 13:45 schreef Takemenow het volgende:
Ik sta nu al bijna 4 jaar ingeschreven voor een huurwoning in Utrecht.... Reageer elke 2 weken op woningen maar nog nooit hoger gekomen als de 5e plaats, meestal zit ik zo rond de 20e plek.
Moeilijk, moeilijk...
Dat probleem hebben wij ook ja. 1 keer 4e en voor de rest niks.
Gelukkig is het niet dringend
En idd, je kunt het beste rondom het centrum gaan wonen.
pi_26404347
alles behalve kanaleneiland is goed te doen
sommige wijken zijn lekker volks, maar nergens is het gevaarlijk/vervelend (in betonbuurt hebben ze opnames gemaakt voor 'probleemwijken' van sbs6, maar er gebeurde helemaal niets, dus hebben ze het niet gebruikt)
  donderdag 21 april 2005 @ 15:06:50 #99
7957 Chevalric
The things I do for love...
pi_26404650
quote:
Op donderdag 21 april 2005 14:55 schreef lucienne2 het volgende:
alles behalve kanaleneiland is goed te doen
sommige wijken zijn lekker volks, maar nergens is het gevaarlijk/vervelend (in betonbuurt hebben ze opnames gemaakt voor 'probleemwijken' van sbs6, maar er gebeurde helemaal niets, dus hebben ze het niet gebruikt)
Nogmaals, Kanaleneiland is echt helemaal niet zo erg. Het is misschien niet een "gezellige" buurt, door de vele jaren-60 hoogbouw, maar qua leefbaarheid is er niks mis met Kanaleneiland.
pi_26405274
Ik ben helemaal verliefd op Utrecht. Ik woon er nu bijna twee jaar, in Rijnsweerd. Over een jaar moet ik hier weg, en dan wil ik het liefste in Lombok gaan wonen. Het hangt er vanaf hoe je die wijk bekijkt, maar ik vind het daar ontzettend charmant. Als je in de zon over de Kanaalstraat fietst, met die heerlijke teringzooi daar, dubbelgeparkeerde auto's en alle kletsende mensen, met de geur van kruiden op straat, dat is toch heerlijk ?

En kent iemand de snackbar Mario, aan het einde van de Laan van Nieuw Guinea, waar bus 4 rijdt ? Als je chaggerijnig bent, ga dan daar een ijsje halen, en je zult een stuk vrolijker naar buiten stappen, de eigenaar is een lichtelijke dementerende man met een gevoel van humor waar je U tegen zegt. En maak dan een wandeling langs het kanaal, naar Oog in Al, door het park, naar de componistenstraten waar nu alle bomen bloeien. Daar zou ik ook best willen wonen als ik kinderen zou hebben, ziet er ook wel prima uit.

. Utrecht, mijn stad. .

* AudreyHepburn neuriet zachtjes "Als ik op de Dom sta."
It's my party and I'll cry if I want to.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')