Nou ja, ik vond met name de onderste 3 van dit lijstje wel verrassend.quote:Op woensdag 20 april 2005 15:40 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
madonna
mariah carey
prince
rene froger
Ik voel een vervolgvraag aankomen.....quote:Op woensdag 20 april 2005 15:48 schreef lubje25 het volgende:
Dat Froger meer dan 20 hits heeft gehad wist ik echt niet
God verhoede hetquote:
Ja, dat bedacht me dus ook net, ik had Froger en Paul de Leeuw in gedachte en koos de verkeerde. Met twintig hits in 10 jaar moet je haast wel permanent nummers uitbraken, iets wat maar weinige (bekende) buitenlanders doenquote:Op woensdag 20 april 2005 15:50 schreef newbiedoobiedoo het volgende:Het moest bijna wel een nederlander zijn (die zeg maar een Ahoy kan uitverkopen) Aangezien Froger iets langer bezig is dan een Borsato of een Bauer, moest het bijna wel.
Hm dan gebruik ik een andere site blijkbaar.quote:Op woensdag 20 april 2005 15:51 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Ik kijk het nu trouwens na in een online database, maar bij Madonna blijft íe hier toch op 18 hangen...
Tja, ook zo'n band met een hondstrouwe aanhang die alles koopt wat ze uitbraken....wat zorgt dat elke single wel minstens 1 weekje op nummer 39 haaltquote:
joan of arcquote:Op woensdag 20 april 2005 15:53 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Ik wil graag de 5 top 10 hits (in nederland) van OMD
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |