preciesquote:Op woensdag 20 april 2005 23:48 schreef Garlic_Sauce het volgende:
\o/ één woord: "Gerechtigheid"
Ja dat vatte ik ook niet. Normaal wordt daar voor gefloten dacht ik.quote:Op woensdag 20 april 2005 23:50 schreef WooZ het volgende:
Ik was trouwens verbaasd dat Babos zover uit mocht komen elke keer met die penalty?
Hij had net zo goed een spring in kunnen zetten en direct voor de bal kunnen gaan staan als ie ook anderhalve meter uit mag komen
Ik heb scheidsrechters gezien die zeiden opnieuw nemen die penalty omdat de keeper te vroeg bewoogquote:Op woensdag 20 april 2005 23:50 schreef WooZ het volgende:
Ik was trouwens verbaasd dat Babos zover uit mocht komen elke keer met die penalty?
Hij had net zo goed een spring in kunnen zetten en direct voor de bal kunnen gaan staan als ie ook anderhalve meter uit mag komen
Jaquote:Op woensdag 20 april 2005 23:52 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Die van Farfan had opnieuw genomen moeten worden. Keeper moet namelijk op de lijn blijven staan
ik zal ook proberenquote:Op woensdag 20 april 2005 23:53 schreef rubbereend het volgende:
25 mei bekerfinale, begint een duur seizoen te worden maar k ben erbij
bewegen mag altijd alleen mag je voordat de bal getrapt wordt niet voorwaards bewegen en dat deed Babos ookquote:Op woensdag 20 april 2005 23:52 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Ik heb scheidsrechters gezien die zeiden opnieuw nemen die penalty omdat de keeper te vroeg bewoog
aah zo okquote:Op woensdag 20 april 2005 23:55 schreef rubbereend het volgende:
[..]
bewegen mag altijd alleen mag je voordat de bal getrapt wordt niet voorwaards bewegen en dat deed Babos ook
Dat flikte die Babos bij elke pingel.quote:Op woensdag 20 april 2005 23:52 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Die van Farfan had opnieuw genomen moeten worden. Keeper moet namelijk op de lijn blijven staan
bedankt en jullie succes morgenquote:Op woensdag 20 april 2005 23:56 schreef F1Bas het volgende:
Bedankt voor de leuke avond!
Gefeliciteerd
jij ging slapenquote:Op donderdag 21 april 2005 00:00 schreef Da_Sandman het volgende:
Maar als die van Farfan opnieuw genomen had moeten worden, hadden die drie anderen dat ook gemoeten...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |