jep die hebben wij ookquote:Op maandag 18 april 2005 12:49 schreef LordOfTheBoard het volgende:
[..]
Ik ga via dutchsnow.nl die via de ski& surf company een bus geregeld heeft, maar wel een stukje goedkoper is dan ski/surf![]()
quote:Op maandag 18 april 2005 14:38 schreef RichardX het volgende:
Denk dat mensen die nu in de afsluitingsweek komen wel prima condities hebben. Maar wat betreft de prijzen, zal er zeker wel het dubbele moeten worden betaald vergeleken met nu.
Valt wel mee inderdaad, tis niet te vergelijken natuurlijk maar ik was maar ¤119,- kwijt incl. reis, appartement en skipas. Veel plezier iig!quote:Ik weet niet wat jij betaalt hebt maar ik ben precies ¤342,13 kwijt voor 10 daagse royal classreis, appartement, 8 dagen skipas, reisverzekering, annuleringsverzekering.
Dus neen, die sluitweek is niet duur
hmmm ok, das idd wel heel erg weinig.quote:Op dinsdag 19 april 2005 11:04 schreef RichardX het volgende:
[..]
[..]
Valt wel mee inderdaad, tis niet te vergelijken natuurlijk maar ik was maar ¤119,- kwijt incl. reis, appartement en skipas. Veel plezier iig!
Hintertuxer gletscher? In Zillertalquote:Op dinsdag 19 april 2005 17:09 schreef XL het volgende:
Ik ben op zoek naar een goedkope skipas van 29 april tot en met 2 mei.
In Oostenrijk, Zwitserland of Frankrijk en een gebied met een Gletscher uiteraard.
Wie weet er een?
hmmmm lekkere bindinkjesquote:Op woensdag 20 april 2005 21:52 schreef Rnej het volgende:
heb zojuist besloten dat ik de cartel ltd van komend jaar ga kopen....
[afbeelding]
links
Tis geen lapje stof maar een hard stuk dat er voor zorgt dat er geen sneeuw van achter in je binding komtquote:Op donderdag 21 april 2005 00:13 schreef Komakie het volgende:
Ik hoop dat ze zo'n soort binding ook op de markt gooien maar dan met dat stukje stof erbijMaar ik dacht eigenlijk dat ik em al gezien heb met.... noujah...
mja whatever.quote:Op donderdag 21 april 2005 09:28 schreef Dirrrrk het volgende:
[..]
Tis geen lapje stof maar een hard stuk dat er voor zorgt dat er geen sneeuw van achter in je binding komt
[afbeelding]
oww, nja ik wist dat er wat zat, maar men zei dat het een stukkie stof was (althans, bij die van volgend jaar...)quote:Op donderdag 21 april 2005 09:28 schreef Dirrrrk het volgende:
[..]
Tis geen lapje stof maar een hard stuk dat er voor zorgt dat er geen sneeuw van achter in je binding komt
[afbeelding]
de P1 kunststof versies worden volgend seizoen de bling-bindingenquote:Op donderdag 21 april 2005 00:13 schreef Komakie het volgende:
2de edit: deze dus:
[afbeelding]
Ik hoop dat ze zo'n soort binding ook op de markt gooien maar dan met dat stukje stof erbijMaar ik dacht eigenlijk dat ik em al gezien heb met.... noujah...
neeheeej!!!!!quote:Op vrijdag 22 april 2005 09:43 schreef Rnej het volgende:
[..]
de P1 kunststof versies worden volgend seizoen de bling-bindingen
Bij mij doet hij het prima waarschijnlijk ben je geblokt vanwege te negatieve uitlatingen over de Triumph hier op het forumquote:Op vrijdag 22 april 2005 13:20 schreef Komakie het volgende:
btw hebben jullie ook problemen met de Burton site
Ik kom er niet op
hmmmm misschienquote:Op vrijdag 22 april 2005 18:29 schreef Kentaro het volgende:
[..]
Bij mij doet hij het prima waarschijnlijk ben je geblokt vanwege te negatieve uitlatingen over de Triumph hier op het forum
ik heb een goed woordje voor je gedaan en gezegd dat je Cartels gaat kopen, dus hij zal het wel weer een poosje doenquote:Op vrijdag 22 april 2005 18:58 schreef Komakie het volgende:
[..]
hmmmm misschien
nu doet hij het trouwens weer
btw hier kun je een heleboel nieuwe spulletjes voor komend seizoen vinden.
http://www.snow-fr.com/index.php?act=News&id=4111
Kweenie of die al gepost is
btw Rnej, ik denk dat ik ook voor die Cartel LTD ga.
Of de OLS moet nog uitkomen en er vet uit zien. Maar de Cartel is stijver dan de P1 en ik vind de bling bling P1 helemaal niet zo mooi
vet!!!quote:Op vrijdag 22 april 2005 19:34 schreef Kentaro het volgende:
[..]
ik heb een goed woordje voor je gedaan en gezegd dat je Cartels gaat kopen, dus hij zal het wel weer een poosje doen![]()
je kan ook voor de missions gaan, qua stijfheid hetzelfde als de p1 kunststof, maar goedkoper en minder blingquote:Op vrijdag 22 april 2005 18:58 schreef Komakie het volgende:
[..]
hmmmm misschien
nu doet hij het trouwens weer
btw hier kun je een heleboel nieuwe spulletjes voor komend seizoen vinden.
http://www.snow-fr.com/index.php?act=News&id=4111
Kweenie of die al gepost is
btw Rnej, ik denk dat ik ook voor die Cartel LTD ga.
Of de OLS moet nog uitkomen en er vet uit zien. Maar de Cartel is stijver dan de P1 en ik vind de bling bling P1 helemaal niet zo mooi
Als je dan toch al voor Burton gaat.... dan zul je dus ook wel voor de BlingBling gaan....quote:Op zaterdag 23 april 2005 10:21 schreef Rnej het volgende:
[..]
je kan ook voor de missions gaan, qua stijfheid hetzelfde als de p1 kunststof, maar goedkoper en minder bling
Ik wil eigenlijk juist een beetje bling bindingen....quote:Op zaterdag 23 april 2005 10:21 schreef Rnej het volgende:
[..]
je kan ook voor de missions gaan, qua stijfheid hetzelfde als de p1 kunststof, maar goedkoper en minder bling
Jah die cartels vind ik ook supervet... vooral deze:quote:Op zaterdag 23 april 2005 19:48 schreef Komakie het volgende:
[..]
Ik wil eigenlijk juist een beetje bling bindingen....
Maar die versie van de P1 vind ik niet zo mooi. Daarnaast is de P1 niet stijf genoeg.
Dan vind ik de Cartel LTD mooier en hij is ook nog iets stijver.
Ik heb nu de P1 Carbon van dit jaar en ze mogen wel ietsje minder stijf maar niet te veel aangezien ik vrij groot en zwaar ben. (1.92m met 90kg schoon aan de haak)
Daarom staan die Cartels me ook wel aan. Daarnaast zijn het gewoon mooie bindingen
hmmm valt denk ik wel mee.quote:Op zaterdag 23 april 2005 21:15 schreef Kentaro het volgende:
Die Cartels zijn wel ok enzo maar waarom burton die domme clip achterop die highbacks zet is mij een raadsel. Dan is dat systeem van de P1's toch veel praktischer
Ik denk dat ie bedoeld dat je de high-back niet zomaar omlaag kan klappen, je moet eerst dat ding losklikken en dat kan best vervelend zijn bij liften enzo. (correctie: het IS vervelend)quote:Op zaterdag 23 april 2005 22:34 schreef Komakie het volgende:
[..]
hmmm valt denk ik wel mee.
Op zich is het systeem om je high-back te verzetten niet heel onhandig ofzo en ik vind het gemak waarmee je het kunt verzetten niet zo heel belangrijk aangezien ik ze 1x instel zoals ik ze wil hebben en dan kijk ik er eigenlijk nooit meer naar om.
Op de C60 schijnt een nog betere strap te zitten dan die van de P1quote:Btw, ik snap nog steeds niet dat ze de strap van de P1 niet op elke binding zetten. Het is echt de lekkerste strap die ik ken
Het kan niet zo zijn dat hij te duur is ofzo, want hij zit ook niet op de C60
mja ok dat snap ik.quote:Op zondag 24 april 2005 00:52 schreef Dirrrrk het volgende:
[..]
Ik denk dat ie bedoeld dat je de high-back niet zomaar omlaag kan klappen, je moet eerst dat ding losklikken en dat kan best vervelend zijn bij liften enzo. (correctie: het IS vervelend)
[..]
Ik vind van niet.quote:Op de C60 schijnt een nog betere strap te zitten dan die van de P1
1.92 en 133 kg schoon aan de haakquote:Op zaterdag 23 april 2005 19:48 schreef Komakie het volgende:
[..]
Ik wil eigenlijk juist een beetje bling bindingen....
Maar die versie van de P1 vind ik niet zo mooi. Daarnaast is de P1 niet stijf genoeg.
Dan vind ik de Cartel LTD mooier en hij is ook nog iets stijver.
Ik heb nu de P1 Carbon van dit jaar en ze mogen wel ietsje minder stijf maar niet te veel aangezien ik vrij groot en zwaar ben. (1.92m met 90kg schoon aan de haak)
Daarom staan die Cartels me ook wel aan. Daarnaast zijn het gewoon mooie bindingen
Voor jou bedoel jequote:Op zondag 24 april 2005 15:34 schreef Rnej het volgende:
[..]
1.92 en 133 kg schoon aan de haak![]()
dusshhh p1 carbon moet wel lukken
eh ja, voor mij bedoel ikquote:Op zondag 24 april 2005 23:15 schreef Komakie het volgende:
[..]
Voor jou bedoel je
Ik heb die P1 Carbons dit jaar gehad en ze zijn prima. Lekker stijf, iets wat voor wat grotere/zwaardere jongens erg fijn is.
Beetje gek eigenlijk dat de P1 kunstof zo veel zwakker is....
btw, je onderschrift.... Van Wilder!!!!
Hard Drives???? die zijn wel degelijk anders hoor. Dat zijn de P1's met Carbon Highback. Die heb ik dus ook. Alleen de naam HD is van vorig jaar en de naam Carbon komt van de binding van dit jaar. Verder zijn ze allebij met Carbon. Ik vind alleen de binding van dit jaar wat beter (ik heb ze allebij gehad)quote:Op maandag 25 april 2005 14:09 schreef Rnej het volgende:
[..]
eh ja, voor mij bedoel ik.. ik twijfel toch, want de p1 kunststof is gelijk zoveel duurder dan de mission, terwijl de binding niet stijver is, en ik wil graag donkerblauwe missions
(past mooi bij mijn donkerblauwe canyon)
heb nu hdp1 bindingen te leen (p1, maar dan ietsje zwaarder.. voor de rest bijna hetzelfde) , dus die ga ik binnekort eens testen, als ze bevallen toch maar ns denken over de p1s .. maarjaaa
De HD is gewoon de Carbon maar dan van vorig jaar.quote:Op dinsdag 26 april 2005 08:50 schreef Rnej het volgende:
I know dat het een ander type is, maar denk dat ze meer vergelijkbaar zijn met de P1 carbon dan met de P1 kunststof, lijkt me ?
ik zie t allemaal wel...
Een sneeuw baan is natuurlijk altijd beter dan een borstelbaan of een rollerband....quote:Op dinsdag 26 april 2005 14:11 schreef Basje_B het volgende:
Heeft iemand hier ervaring met lessen op Rollerband of baan. Hoe ook mag heten.
Snowboard nu 4 jaar maar wil me techniek nog sterk verbeteren door lessen. Kan ik dan beter naar Snowplanet of een indoorbaan met rollerband?
Een rolmat is ideaal om aan je techniek te werken.quote:Op dinsdag 26 april 2005 14:11 schreef Basje_B het volgende:
Heeft iemand hier ervaring met lessen op Rollerband of baan. Hoe ook mag heten.
Snowboard nu 4 jaar maar wil me techniek nog sterk verbeteren door lessen. Kan ik dan beter naar Snowplanet of een indoorbaan met rollerband?
hmmmm.... zit op zich wel wat in.quote:Op dinsdag 26 april 2005 17:12 schreef XL het volgende:
[..]
Een rolmat is ideaal om aan je techniek te werken.
Beter dan een sneeuwbaan nog omdat je instructeur de volledige tijd op 2 meter afstand geconcentreerd kan blijven staan/kijken.
Precies, hoe beter je bent, hoe beter je in staat bent die oneffenheden op te vangen, zoiets leer je niet op een rolmat. Een rolmat lijkt me eerder geschikt om alleen de basistechniek van het boarden te leren, niet om ervaring op te doen, daar is toch echt het echte werk voor nodigquote:Op dinsdag 26 april 2005 20:11 schreef Komakie het volgende:
[..]
hmmmm.... zit op zich wel wat in.
Maar ik vind echte sneeuw (of sneeuwbaansneeuw) toch beter omdat het toch echt een ander gevoel geeft.
daarnaast vind ik een rolmat iets te perfect. Je gaat altijd naar beneden op dezelfde hellingshoek en zonder enige oneffenheden op de piste.
Die oneffenheden vang je niet op met ervaring, die vang je op met techniek.quote:Op dinsdag 26 april 2005 20:20 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Precies, hoe beter je bent, hoe beter je in staat bent die oneffenheden op te vangen, zoiets leer je niet op een rolmat. Een rolmat lijkt me eerder geschikt om alleen de basistechniek van het boarden te leren, niet om ervaring op te doen, daar is toch echt het echte werk voor nodig.
lekker hoor. ik heb ook weer wat om naar uit te kijken. hoewel nog ver weg - 8 juli een weekje Deux Alpes.quote:
In Kaprun kun je trouwens op Koninginnedag gratis het 2006 materiaal van burton testen!!!quote:Op dinsdag 26 april 2005 22:50 schreef Kentaro het volgende:
[..]
lekker hoor. ik heb ook weer wat om naar uit te kijken. hoewel nog ver weg - 8 juli een weekje Deux Alpes.
Was het maar zo'n feest.quote:Op dinsdag 26 april 2005 22:28 schreef XL het volgende:
[..]
Die oneffenheden vang je niet op met ervaring, die vang je op met techniek.
Als zo'n instructeur jou op de rolmat goed neerzet is dat de methode om je techniek te verbeteren. Dat was ook de vraag hierboven. Om pistes te leren lezen heb je ervaring nodig, dat kun je op een indoorsneeuwbaan ook niet kopen....
Nog 2 nachtjes... en dan Kaprun![]()
Stubaier is goedkoper, en er zijn er nog een paar in oostenrijk ...quote:Op woensdag 20 april 2005 23:57 schreef WarPuppy het volgende:
[..]
Hintertuxer gletscher? In Zillertal
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |