Waarom alleen als hij komt, we zijn niet voor niets single toch? vrijheid om te gaan en staan waar we willen?quote:Op woensdag 20 april 2005 14:22 schreef Copycat het volgende:
Ik heb het al eerder gezegd: ik ga alleen als A_R komt![]()
Zet mezefl wel even in de OP.
A_R moet gewoon komenquote:Op woensdag 20 april 2005 14:27 schreef Copycat het volgende:
Omdat dat mijn voorwaarde is.
A_R vindt zichzelf te verlegen voor deze meet en met deze stellingname probeer ik hem over de streep te trekken.
Maar mijn motto is en blijft nog steeds: alle opties openhouden.
Ga dan snel posten daarquote:Op woensdag 20 april 2005 15:14 schreef Harry_Sack het volgende:
Ik heb nog nooit gepost in het singlestopic, maar ik zet hier toch een 'onder voorbehoudje'.
Oh shit, je meent het echt?????quote:Op woensdag 20 april 2005 14:27 schreef Copycat het volgende:
Omdat dat mijn voorwaarde is.
A_R vindt zichzelf te verlegen voor deze meet en met deze stellingname probeer ik hem over de streep te trekken.
Maar mijn motto is en blijft nog steeds: alle opties openhouden.
Zat, maar ik ben nou eenmaal een egoistische lulquote:Op donderdag 21 april 2005 14:22 schreef QyRoZ het volgende:
[..]
Neem jij eens wat single vrouwen mee. Die ken je vast wel.
Maar dat je naar de meet komt betekent dus automatisch dat er niks mee gaat gebeuren, dus gun je mede-fokkers een kansquote:Op donderdag 21 april 2005 14:44 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Zat, maar ik ben nou eenmaal een egoistische lul.
Dat staat er volkomen los van, ik vind meetings gewoon gezellig op zijn tijd als het in de buurt isquote:Op donderdag 21 april 2005 15:25 schreef exec het volgende:
[..]
Maar dat je naar de meet komt betekent dus automatisch dat er niks mee gaat gebeuren, dus gun je mede-fokkers een kans
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |