Moet je maar eens een keer met Nozem meegaan, die draait daar z'n hand niet voor om!quote:Op maandag 18 april 2005 13:38 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Nee dat heb ik nog bijna nooit gedaan en dat is een groot probleem en waarschijnlijk de reden dat ik nog wel enige jaren in dit topic zal verblijven.
Ja klagen is fijn toch? Niet iedereen wilt die status veranderen. De meeste wel, maar een aantal ook niet.quote:Op maandag 18 april 2005 13:24 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
nee daar gaat het niet alleen om, maar ik reageerde op wat Thisbe zei dat ik ook het idee krijg dat een hoop mensen hier geen initiatief nemen om wat te doen aan hun single status en alleen maar hier komen klagen.
dat zou best wel eens kunnen... vandaar de "GET ON WITH IT"-achtige reacties van sommigen... in dat geval zou een meeting inderdaad een stuk effectiever kunnen zijn. zijn daar al concrete plannen voor? of neemt ook DAAR niemand het initiatief voor?quote:Op maandag 18 april 2005 13:39 schreef nozem het volgende:
[..]
Een groot verschil tussen mannen en vrouwen. Vrouwen vinden het 'gewoon leuk om te praten over single-zijn en opbloeiende relaties en emotionele toestanden'. De gefrustreerde mannen hier zul je niet meer in dit topic zien als ze eenmaal een vaste relatie krijgen, wedden?
Nee, ik kan niet daten. Ik zet mijn bril op om een groepje andere vrouwen wat beter te bekijken als mijn date tegenover me zit. Een big no-no.quote:Op maandag 18 april 2005 13:40 schreef Thisbe het volgende:
[..]
Moet je maar eens een keer met Nozem meegaan, die draait daar z'n hand niet voor om!![]()
Dan wordt het toch weer een mentor-leerling uitje
Blijkbaar dringt dat niet door.quote:Op maandag 18 april 2005 13:25 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
1) Dat wil niet zeggen dat we in het echt ook klagen.
2) Is het niet voor iedereen zo eenvoudig om een partner of zelfs een one night stand te vinden, wanneer drinkt dat nou eens tot anderen door?
Dat moet kunnen. En dat klagen moet ik je nageven, dat kan ik idd niet vinden.quote:Op maandag 18 april 2005 13:36 schreef Mad-Eleine het volgende:
[..]
ik heb niet IEDERE dag seks en volgens mij heb ik niet geklaagd in deze topics...
ik vind het gewoon leuk om met anderen te 'praten' over het single-zijn, opbloeiende relaties en de hele emotionele draaikolk daaromtrent. iets waar we allemaal mee kampen, of het nou op dit moment is of in het verleden...
Dat is inderdaad goed mogelijk en gelukkig ben jij er om me dat met de regelmaat van de klok in te peperen!quote:Op maandag 18 april 2005 13:40 schreef petitlapin het volgende:
inderdaad, jij bent één van de types die eeuwig maagd gaat blijven.
quote:Op maandag 18 april 2005 13:39 schreef nozem het volgende:
[..]
Een groot verschil tussen mannen en vrouwen. Vrouwen vinden het 'gewoon leuk om te praten over single-zijn en opbloeiende relaties en emotionele toestanden'. De gefrustreerde mannen hier zul je niet meer in dit topic zien als ze eenmaal een vaste relatie krijgen, wedden?
Er zijn al data genoemt, maar dat was in het andere topic deel 20 (dat gesloten werd) Volgens mij werd een weekend halverwege mei genoemd.quote:Op maandag 18 april 2005 13:41 schreef Mad-Eleine het volgende:
[..]
dat zou best wel eens kunnen... vandaar de "GET ON WITH IT"-achtige reacties van sommigen... in dat geval zou een meeting inderdaad een stuk effectiever kunnen zijn. zijn daar al concrete plannen voor? of neemt ook DAAR niemand het initiatief voor?
Je hebt het helemaal zelf in de hand, echt waar. Het zou je eigen stomme schuld zijn. De ene keer dat je wat ondernam zoende je meteen, is dat niet hoopvol dan?quote:Op maandag 18 april 2005 13:45 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Dat is inderdaad goed mogelijk en gelukkig ben jij er om me dat met de regelmaat van de klok in te peperen!
Is Utrecht niet centraler ? (of is er al een discussie geweest daarover?)quote:Op maandag 18 april 2005 13:47 schreef Christine het volgende:
7 mei in amsterdam was/is het plan.
Niet echt, want da was niet gewoon bij een ontmoeting in de kroeg. Maar afgezien daarvan is het natuurlijk zo dat ik het voor een deel zelf in de hand heb, maar voor een deel is het gewoon mijn persoonlijkheid en die kan ik niet helemaal veranderen.quote:Op maandag 18 april 2005 13:47 schreef nozem het volgende:
[..]
Je hebt het helemaal zelf in de hand, echt waar. Het zou je eigen stomme schuld zijn. De ene keer dat je wat ondernam zoende je meteen, is dat niet hoopvol dan?
Ja eigenlijk ben ik daar ook voor.quote:Op maandag 18 april 2005 13:48 schreef ioko het volgende:
[..]
Is Utrecht niet centraler ? (of is er al een discussie geweest daarover?)
Niet helemaal nee, das ook niet realistisch. Misschien kun je wel de grenzen opzoeken (dus dingen doen die je eigenlijk net niet durft/net wel durft) zo doe ik het tenminste.quote:Op maandag 18 april 2005 13:48 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Niet echt, want da was niet gewoon bij een ontmoeting in de kroeg. Maar afgezien daarvan is het natuurlijk zo dat ik het voor een deel zelf in de hand heb, maar voor een deel is het gewoon mijn persoonlijkheid en die kan ik niet helemaal veranderen.
Ja, maar Utrecht-Amsterdam is 20 minuutjes.quote:Op maandag 18 april 2005 13:48 schreef ioko het volgende:
[..]
Is Utrecht niet centraler ? (of is er al een discussie geweest daarover?)
Ja maar als je al lang onderweg bent naar Utrecht kan ik inkomen dat je dan niet nog eens 20 minuten naar Amsterdam wilt.quote:Op maandag 18 april 2005 13:52 schreef Christine het volgende:
[..]
Ja, maar Utrecht-Amsterdam is 20 minuutjes.
Ik weet niet welke discussie er is gevoerd, maar ik ben iig op 7 mei in Amsterdam
Mocht ik komen (en die kans is nagenoeg nul) dan geef ik de voorkeur aan Amsterdam, want ik haat de treinverbinding tussen Utrecht en mijn woonplaats.quote:Op maandag 18 april 2005 13:53 schreef Sabrina1981 het volgende:
[..]
Ja maar als je al lang onderweg bent naar Utrecht kan ik inkomen dat je dan niet nog eens 20 minuten naar Amsterdam wilt.
nee, met de regelmaat van de klok heb ik gezegd dat je je moet tonen aan de wereld, en dat je op voorhand afschrijven niet nodig is.quote:Op maandag 18 april 2005 13:45 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Dat is inderdaad goed mogelijk en gelukkig ben jij er om me dat met de regelmaat van de klok in te peperen!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |