Een image is in dit geval beter, met streamen wordt de data van de schijf gelezen, dus is die ook eens daadwerkelijk nodigquote:Op donderdag 26 mei 2005 19:22 schreef HomerJ het volgende:
[..]
-orgineel kopen
-No-Cd crack opdoen
Handig
Ik heb er pas sinds 4 maanden 1quote:Op donderdag 26 mei 2005 21:27 schreef speedfreakssj het volgende:
welke idioot heeft er nu nog geen dvd drive dan? als je die niet hebt, hoe draait men dan andere spellen en zo>
dan moet je nog wel ZO"N oude PC hebben/
Zijn nog genoeg spellen die op cd uitkomen, maar wordt tegenwoordig wel wat meer dat het op dvd komt. En je hoeft niet perse oude pc te hebben om alleen een cd-rom speler te hebbenquote:Op donderdag 26 mei 2005 21:27 schreef speedfreakssj het volgende:
welke idioot heeft er nu nog geen dvd drive dan? als je die niet hebt, hoe draait men dan andere spellen en zo>
dan moet je nog wel ZO"N oude PC hebben/
Hoewel je het bij een nieuwe computer niet hoeft te doen om geld te besparen, in plaats van een dvd-rom een cd-rom drive erin proppen scheelt in de kosten niets...quote:Op donderdag 26 mei 2005 21:32 schreef Deviant1nl het volgende:
Zijn nog genoeg spellen die op cd uitkomen, maar wordt tegenwoordig wel wat meer dat het op dvd komt. En je hoeft niet perse oude pc te hebben om alleen een cd-rom speler te hebben
Dat is ook wel zo, je kan nu beter wanneer je nieuwe pc koopt dvd-rom erbij kopenquote:Op donderdag 26 mei 2005 21:41 schreef Tackleberry het volgende:
[..]
Hoewel je het bij een nieuwe computer niet hoeft te doen om geld te besparen, in plaats van een dvd-rom een cd-rom drive erin proppen scheelt in de kosten niets...
neu, de meeste pc's die geen dvd drive hebben zullen ook wel te oud zijn voor het spelquote:Op donderdag 26 mei 2005 21:43 schreef Geqxon het volgende:
Mja, je kan wel zeggen dat je dan een dvd-drive moet kopen, maar op deze manier snijd Rockstar zeker 10% van de doelgroep af.
Domme zet
Waarschijnlijk gaat dit spel ook wel op een P4 1.5 / 64mb videokaart draaien, en ik ken zat mensen die op een soortgelijke CPU geen DVD-drive hebbenquote:Op donderdag 26 mei 2005 21:56 schreef alsem het volgende:
[..]
neu, de meeste pc's die geen dvd drive hebben zullen ook wel te oud zijn voor het spel
Ja want alle games staan tegenwoordig alleen op DVD.quote:Op donderdag 26 mei 2005 21:27 schreef speedfreakssj het volgende:
welke idioot heeft er nu nog geen dvd drive dan? als je die niet hebt, hoe draait men dan andere spellen en zo>
dan moet je nog wel ZO"N oude PC hebben/
Dat is onzin natuurlijk. Toen ik mijn pc kocht zag ik het nut niet in van een dvd drive.quote:Op donderdag 26 mei 2005 21:56 schreef alsem het volgende:
[..]
neu, de meeste pc's die geen dvd drive hebben zullen ook wel te oud zijn voor het spel
Ik heb nog wel een samsung DVD drive liggen. Kopen?quote:Op vrijdag 27 mei 2005 03:17 schreef Georges het volgende:
[..]
Dat is onzin natuurlijk. Toen ik mijn pc kocht zag ik het nut niet in van een dvd drive.
Zie ik trouwens nog steeds het nut niet van in.
Als dit spel alleen op dvd uitkomt dan download ik het wel. Zal vast wel een crack voor uitkomen.
Slaat natuurlijk nergens op om je te verplichten een dvd drive te kopen als het het zo goed op een cd-rom kan.
Nee eigenlijk nooit. Zeker als ik hem voor de tweede keer speel dan doe ik het juist rustig aan. En als ik dood ging of opgepakt werd of een missie niet haalde dan lade ik altijd weer een save game. Zeker verder in het spel scheeld je dat zoveel aan wapens zoeken.quote:Op zaterdag 28 mei 2005 09:56 schreef Freel het volgende:
Ik speelde GTA3 en GTA - Vice City altijd samen met een vriend van mij. Als je werd neergeschoten of opgepakt dan mocht de ander weer. (Natuurlijk wel op een voor de ander fijne manier spelen, dus veel actie en geen tijdrekken enzo.). Hebben jullie dat ook wel eens gedaan? Dus om de beurt met iemand de GTA serie spelen?
En is San Andreas de moeite waard? Wil hem gaan kopen als hij voor de pc uit is.
Same here. op de PC en X-Box ziet het er ook veel mooier uit dan PS2, teminste bij GTA3 en Vice City was dat wel het geval.quote:Op zaterdag 28 mei 2005 14:37 schreef AMD64 het volgende:
Ik heb eventjes (hooguit 10 minuten) gespeeld op de ps2. Maar wat speelt dat irritant, als je de pc gewend bent
Idd!quote:Op zaterdag 28 mei 2005 14:56 schreef Remqo het volgende:
[..]
Same here. op de PC en X-Box ziet het er ook veel mooier uit dan PS2, teminste bij GTA3 en Vice City was dat wel het geval.
Ik denk dat het wachten dubbel en dwars waard is![]()
Succes, je moet echt zo ontzettend veel verzamelen als je de 100% wil halen, in VC en GTA3 had je unique stunts en hidden packages, maar in SA Heb je in elke stad iets van 50 dingen die je moet verzamelen plus nog dingen die je door de hele staat kan vinden, ben je wel ff zoet mee.quote:Op zaterdag 28 mei 2005 12:13 schreef Heintje het volgende:
[..]
Ik denk dat ik in SA eerst gewoon wat missies ga doen (Misschien wel allemaal) en daarna een keer op nieuw begin en voor de 100% ga.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |