[bijdehand]quote:Op donderdag 14 april 2005 09:33 schreef M_Schtoppel het volgende:
[..]
Masterflirt SUCKS!
Voor het echt goede werk moet je hier zijn:
www.doubleyourdating.com/advancedseries
www.doubleyourdating.com/mastery
Beide DVD-series heb ik en ze hebben me immens geholpen. Het heeft mijn hele kijk op daten en vrouwen veranderd, ten gunste.
Rome is ook niet op één dag gebouwd ... misschien heeft hij die dvd's maar pas ontdekt.quote:Op donderdag 14 april 2005 09:54 schreef Sabrina1981 het volgende:
[..]
[bijdehand]
En toch nog vrijgezel?!
[/bijdehand]
Ik zeg niet dat jij selfcentered bent als geheel, ik zeg dat je HOUDING selfcentered is. Een laffe houding van alles draait om mij zodat je maar niets hoeft te doen.quote:Op donderdag 14 april 2005 09:43 schreef Quembel het volgende:
[..]
Goedemorgen Tranceptor,
Als je iets verder gelezen had had je kunnen zien dat ik me er van bewust ben dat het een laffe daad is.
En uh... voor iemand die hier heel opgewonden roept dat mensen niet verder kijken dan hun neus lang is heb je al heel snel een oordeel over mij gevormd: selfcentered. Hmmm... da's een behoorlijke inschattingsfout.
Je hebt het inderdaad zelf in de hand, maar wat als je jezelf wat dat betreft juist niet in de hand hebt?quote:Op donderdag 14 april 2005 10:15 schreef petitlapin het volgende:
en ik denk niet dat er zoiets bestaat als mensen die " gedoemd zijn " om alleen te blijven.
je hebt het echt wel voor een groot stuk zelf in de hand
Maar wat verstaan jullie onder de hoop opgeven? Dat vind ik altijd zo een vaag begrip.quote:Op donderdag 14 april 2005 10:18 schreef Copycat het volgende:
En inderdaad: als je wél een relatie wilt, dan is de hoop opgeven funest.
niet om lastig te doen, maar welke 'middelen' heb je nodig om met het andere geslacht om te gaanquote:Op donderdag 14 april 2005 10:18 schreef Copycat het volgende:
[..]
Je hebt het inderdaad zelf in de hand, maar wat als je jezelf wat dat betreft juist niet in de hand hebt?
De 'middelen' mist om op relationele wijze met het andere geslacht (of zelfde uiteraard, single is niet voorbehouden aan hetero's) te verkeren? Dan kun je het nog zo zelf in de hand hebben, maar je zult er bar weinig mee opschieten.
En inderdaad: als je wél een relatie wilt, dan is de hoop opgeven funest.
met de hoop opgeven, bedoel ik niet meer zoeken, gewoon de ogen sluiten voor het andere geslacht en je neerleggen bij je single-bestaan.quote:Op donderdag 14 april 2005 10:21 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Maar wat verstaan jullie onder de hoop opgeven? Dat vind ik altijd zo een vaag begrip.
Als ik naar mezelf kijk dan heb ik nog wel hoop, maar ik ga er niet meer van uit dat het zeer goed za komen, terwijl ik dat rond mijn 20e nog wel deed. Maar ik geloof niet dat dit synoniem is aan de hoop opgegeven hebben.
Ik vraag me af of dat werkt. Men kan zoiets op meerdere manieren interpreteren en iig zal dat zo iemand best onzeker kunnen maken. Je kan volgens mij beter direct het aankaarten bij je vriend. Das heel wat duidelijker en ruimt meteen een obstakel uit de weg.quote:Op donderdag 14 april 2005 10:12 schreef petitlapin het volgende:
als een vriend verliefd op mij is, en ik weet het, zelfs zonder dat hij er iets van gezegd heeft, zal ik in eerste instantie non-verbale signalen proberen geven dat het niet-wederzijds is, zoals minder afspreken en duidelijk maken dat er toch zo veel andere dingen in mijn leven spelen.
Ik geloof niet dat ik die uitdrukking " gedoemd zijn" wel eens gebruikt heb.quote:Op donderdag 14 april 2005 10:26 schreef petitlapin het volgende:
[..]
met de hoop opgeven, bedoel ik niet meer zoeken, gewoon de ogen sluiten voor het andere geslacht en je neerleggen bij je single-bestaan.
dan komen er zulke uitspraken als ' gedoemd zijn' ...
dan geef je in mijn ogen de hoop op.
ik sprak dan ook niet alleen in jouw naam.quote:Op donderdag 14 april 2005 10:31 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Ik geloof niet dat ik die uitdrukking " gedoemd zijn" wel eens gebruikt heb.![]()
Maar goed, wat is de ogen sluiten en niet meer zoeken? k hou mijn ogen wel degelijk open voor het andere geslacht en ik zie voldoende, alleen is daar nog nooit iets uitgekomen. Als gevolg daarvan zie ik mijn kansen niet altijd even rooskleurig in, maar dat is iets anders dan de hoop opgegeven hebben.
Sociale vaardigheden, bijvoorbeeld. Niet iedereen heeft die standaard in huis. En een gebrek daaraan bemoeilijkt omgang met anderen.quote:Op donderdag 14 april 2005 10:21 schreef petitlapin het volgende:
niet om lastig te doen, maar welke 'middelen' heb je nodig om met het andere geslacht om te gaan.
Ik denk dat een mens maar 1 ding zou moeten willen en dat is een goede relatie...quote:Op donderdag 14 april 2005 10:18 schreef Copycat het volgende:
En inderdaad: als je wél een relatie wilt, dan is de hoop opgeven funest.
evolutionair gezien is dat ook zo natuurlijkquote:Op donderdag 14 april 2005 10:39 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Ik denk dat een mens maar 1 ding zou moeten willen en dat is een goede relatie...
Ik bedoel geen relatie die kinderen voortbrengt, mijn god nee geen kinderen voorlopig.quote:Op donderdag 14 april 2005 10:44 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
evolutionair gezien is dat ook zo natuurlijk
Inderdaad heel veel mensen willen niet eens kinderen. Ik voorlopig ook niet hoor, misschien wel helemaal niet, maar dat is geen punt als je geen vriend hebt.quote:Op donderdag 14 april 2005 10:45 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Ik bedoel geen relatie die kinderen voortbrengt, mijn god nee geen kinderen voorlopig.
Overschat je jezelf nu niet een beetje?quote:Op donderdag 14 april 2005 10:21 schreef petitlapin het volgende:
[..]
ik ken de meest lastige, onromantische, oninteressante, lelijke asociale boertige mannen die een leuk meisje hebben?
Meld.quote:Op donderdag 14 april 2005 10:48 schreef Bass-Miss het volgende:
Zijn er hier mensen bij die al een stuk ouder zijn dan 20 en dus zelf een huis hebben en zo?
En hoe zien die dat dan? Zouden ze een partner willen die zich in hun leven inpast of zouden jullie het zien zitten om samen iets totaal anders op te bouwen.
Niet een stuk ouder, maar ik ben 24 en heb een eigen appartementje. Mocht ik ooit nog een partner tegen komen met wie ik zou willen samen leven, dan zou ik op zeker op zoek gaan naar een nieuw huis voor met z'n tweeën. Ik heb al eens eerder de fout gemaakt om iemand bij mij in te laten trekken... en dat was eigenlijk geen succes. Later zijn we samen verhuist naar het appartement waar ik nu nog alleen woon, en dat was meteen een heel andere situatie; veel gelijkwaardiger.quote:Op donderdag 14 april 2005 10:48 schreef Bass-Miss het volgende:
Zijn er hier mensen bij die al een stuk ouder zijn dan 20 en dus zelf een huis hebben en zo?
En hoe zien die dat dan? Zouden ze een partner willen die zich in hun leven inpast of zouden jullie het zien zitten om samen iets totaal anders op te bouwen.
Maar gelukkig zijn met jezelfwil niet zeggen dat je geen relatie hoeft na te streven. Ik ben behoorlijk tevreden met de Plato die ik ben, maar dat neemt niet weg dat ik niet mijn leven alleen wil doorbrengen.quote:Op donderdag 14 april 2005 10:46 schreef Copycat het volgende:
Het enige wat mensen zouden moeten is gelukkig zijn met zichzelf. Niet het schijnbare geluk nastreven dat een relatie zou kunnen brengen.
Maar nu ben ik wel erg geitewollesokkerig bezig.
Dat is niet helemaal waar, want evolutionair gezien zou het beter zijn als bepaalde mensen zich niet zouden voortplanten. Er zou zelfs het nodige voor te zeggen zijn om bepaalde mensen dat te verbieden, maar aangezien dit dicht in de buurt komt van de theorieën van übermenschen en untermenschen zal ik daar maar niet verder op in gaan.quote:Op donderdag 14 april 2005 10:48 schreef DarkElf het volgende:
evolutionair gezien maakt die relatie niet uit, als je maar een nageslacht maakt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |