Ik weet niet of hij het leuk vindt want hij snapt het domweg nietquote:Op dinsdag 12 april 2005 11:47 schreef lady-wrb het volgende:
misschien vindt casper apporteren niet leuk, of is dat iets wat alle honden leuk vinden?
Same here. Je kan gooien wat je wilt bij Kita maar terugbrengen...nou nee. Hij wil er nog wel eens achteraan rennen maar zodra hij het object gevonden heeft wandelt hij op zijn gemak weg sans object.quote:Op dinsdag 12 april 2005 11:54 schreef Spindizzy het volgende:
Mijn laatste post uit vorige deel:
Ik weet niet of hij het leuk vindt want hij snapt het domweg nietWe doen het hem regelmatig voor (Gooit Taak of ik wat weg en gaat de ander erachteraan) en dan staat hij met een blije kop dom te kwispelen maar als hij het dan zelf moet doen staat hij nog steeds dom te kwispelen
Soms gaat hioj wel achter een balletje of een flossie aan maar dan pakt hij het bijna nooit op maar gaat er...jawel.... dom bij staan kwispelen
Ach, ik blijf gewoon volhouden. Hij zal heus een keer de truuk van Smekkerdje afkijken hoor
Hier schijnt de hele ochtend het zonnetje al en bij recipient moet je gewoon je eigen mailadres invullen.
quote:Op dinsdag 12 april 2005 12:48 schreef miss_sly het volgende:
Wij gaan maandag op de cursus beginnen met aporteren. Aan de lijn, korte afstand. De kunst is, als i khet goed heb gelezen hier en daar, om de hond eerst aan de lijn te leren aporteren. Je kunt hem dan namelijk 'binnenhalen' met de lijn onder enthousiast geroep dat ie zo geweldig is enzo.
Miss_sly; aangezien jij met Misu aan een cursus begint, Tinkerbell met Ayla naar cursus gaat en vlgs mij de puppies ook naar cursus gaan........................Denk jij dat een apart "hondenschool" topic een leven zou hebben?? Uit ander topic heb ik begrepen dat Quikie_Bat (of hoe je dat dan ook schrijft) een (eigen?) hondenschool heeft. Wellicht dat zij ook wel geïnteresseerd is??????????quote:Op dinsdag 12 april 2005 12:48 schreef miss_sly het volgende:
Wij gaan maandag op de cursus beginnen met aporteren. [..................]
Ik ben benieuwd of hij dat op de cursus geleerd krijgt
Lijkt me leuk. Dacht ik ook al aan. Hoop dat Quickie-Bat dan ook postquote:Op dinsdag 12 april 2005 12:53 schreef Sprookjesbos het volgende:
[..]
Miss_sly; aangezien jij met Misu aan een cursus begint, Tinkerbell met Ayla naar cursus gaat en vlgs mij de puppies ook naar cursus gaan........................Denk jij dat een apart "hondenschool" topic een leven zou hebben?? Uit ander topic heb ik begrepen dat Quikie_Bat (of hoe je dat dan ook schrijft) een (eigen?) hondenschool heeft. Wellicht dat zij ook wel geïnteresseerd is??????????
(ik ben zowiezo geïnteresseerd ivm de jacht naar een goede school voor Chakra.)
gequote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |