hahaha..dat is de enige reden waarom ik in het weekend vroeg uit bed ben. is er geen gp race, dan word het meestal toch 1 uur smiddags dat ik eruit komquote:Op woensdag 21 september 2005 22:07 schreef Nemephis het volgende:
[..]
Ja idd, dat houdt de spanning er een beetje in. Zo'n wedstrijd waarbij iedereen een eind bij elkaar vandaan z'n eigen race rijdt is saai...
Wel op tijd uit bed weer - maar goed, daar hebben ze koffie voor uitgevonden
hehe me tooquote:hahaha..dat is de enige reden waarom ik in het weekend vroeg uit bed ben. is er geen gp race, dan word het meestal toch 1 uur smiddags dat ik eruit kom
Gekocht bij een stand bij de TTquote:Op donderdag 22 september 2005 16:06 schreef Eastwood het volgende:
TimoBasso.. je hebt als onder titel "69#chasin´a dream", dat zijn toch die oranje bandjes van Nicky Hayden? via nickyhayden.com besteld? of op andere manier?
ik heb er naar gezochtquote:Op donderdag 22 september 2005 16:09 schreef TimoBasso het volgende:
[..]
Gekocht bij een stand bij de TT![]()
K'ga binnekort nog een shirt bestellen van Hayden via de site![]()
Hayden rocks
Ik hoop dat hij Rossi nog kan verslaan.. volgend jaarquote:Op donderdag 22 september 2005 16:19 schreef Eastwood het volgende:
[..]
ik heb er naar gezochtmaar niet gevonden dus...
ik wou ook zo'n bandje..maar het was me op een gegeven moment te druk geworden, dus gestopt met zoeken. Maarja..
(idd, naast rossi is hayden de favoriet hierogeweldige gozer)
maar biaggi heeft ook michelins dus dat maakt dan nix uit alleen ducati en suzuki en kawasaki rijden als enige suptopteams op bridgestonesquote:Op woensdag 21 september 2005 21:39 schreef Eastwood het volgende:
[..]
maar daar heeft michelin meestal geen grote problemen..en laat dat nou net het grootste probleem zijn van rossi afgfelopen weekend. Dus word mooie strijd dan![]()
het is te hopen dat we zo'n grote kopgroep krijgen van 6 man ofzo, en telkens wisselenbeetje die 125 cc tafrelen
![]()
Huh? Moet je daarvoor op een website kijken, Melandri? Belt de teammanager je niet gewoon op dan?quote:...melandri zal volgens racesport.nl niet meedoen door die stomme rossi ...
waldmannquote:Op donderdag 22 september 2005 17:24 schreef Nemephis het volgende:
En Olivier Jacque rijdt ipv Waldmann op de Kawa. (Ik vind Kawa cool, soort underdog. Jammer dat ze nog geen betere resultaten boeken... waarom zijn het altijd Kawa's die vastlopers hebben?)
Nicky Hayden rijdt ook ontzettend goed maar hij is niet mijn persoonlijke favoriet.
Biaggi...zal ik het maar niet over hebben
En Gibernau, ik gun hem wel wat succes.
Wanneer gaat er nu weer eens een Nederlander meerijden? Zie het al helemaal voor me, sponsored by Fok! uiteraard![]()
Hopelijk dan wel een Nederlander die ook vooraan kan rijden... tot nu toe zijn de Nederlanders heel goed ... als het erom zou gaan wie laatste wordt...
Maargoed ... zondag wordt waarschijnlijk een Rossi-feestje.
[..]
Huh? Moet je daarvoor op een website kijken, Melandri? Belt de teammanager je niet gewoon op dan?
Ow dat wissiknie. Ik had het er vanmiddag met die jongen waar ik zondag de GP ga kijken over dat vroeger, toen de mannen nog van ijzer waren en de schepen van hout, naja iets later dan, dat het zelfs wel eens zo was dat als de motor van de ene coureur aan stront was zijn concullega hem dan zijn reservefiets aanbood (tot aan de tijd dat het om sport draaide en niet om geld), en dat verschillende teams van verschillende merken bij elkaar gereedschap konden lenen als er iets mis was gegaan met hun eigen logistiek oid...quote:en tja, dat van melandri is idd triest dat ie niet mee kan rijden. Maar wel een naai actie van alle andere honda rijders. Ze hadde allemaal een klacht ingedient tegen rossi, terwijl melandri zegt: tja, kan gebeuren :S puur om rossi er uit te werken. Tja, als ik gibernau of biaggi heette zou ik het ook gedaan hebben hoor, maar toch niet echt zo'n gevalletje van sportiviteit.
kom je nu gereedschap halen dan gooien ze de bako graag tegen je hoofd aanquote:Op donderdag 22 september 2005 18:59 schreef Nemephis het volgende:
Chris Vermeulen?! Dat zou héél cool zijn!
Jurgen v/d Goorbergh is ontzettend goed als ontwikkelingsrijder maar is niet iemand die in de MotoGP vooraan rijdt... helaas. Maar zou hem graag nog een paar keer zien rijden op de Honda, eens kijken of ik ongelijk heb (hoop het wel)
[..]
Ow dat wissiknie. Ik had het er vanmiddag met die jongen waar ik zondag de GP ga kijken over dat vroeger, toen de mannen nog van ijzer waren en de schepen van hout, naja iets later dan, dat het zelfs wel eens zo was dat als de motor van de ene coureur aan stront was zijn concullega hem dan zijn reservefiets aanbood (tot aan de tijd dat het om sport draaide en niet om geld), en dat verschillende teams van verschillende merken bij elkaar gereedschap konden lenen als er iets mis was gegaan met hun eigen logistiek oid...
Majah... vroegâh ...
De helms zijn ook niet alleen voor op de motor hèquote:kom je nu gereedschap halen dan gooien ze de bako graag tegen je hoofd aan
toch zette melandri die keer z'n helm iets te vroeg af, want een paar seconde later hing de oom van biaggi aan z'n nek (na dat incidentje paar races terug)quote:Op donderdag 22 september 2005 21:59 schreef Nemephis het volgende:
[..]
De helms zijn ook niet alleen voor op de motor hè
bron:MotoGP.comquote:Als Biaggi de race wint, dan heeft Rossi een vierde plaats of beter nodig om de titel te pakken. Als Biaggi tweede wordt, dan moet Rossi minder dan een achtste plaats behalen. Als Biaggi derde wordt, dan moet Rossi op een twaalfde plaats of hoger eindigen. Als Biaggi vierde wordt, dan heeft Rossi maar één punt nodig om wereldkampioen te worden. Als Biaggi minder dan een vierde plaats behaalt, dan wordt Rossi in ieder geval kampioen en maakt het niet uit wat zijn resultaat in Maleisië zal zijn.
quote:Op vrijdag 23 september 2005 00:10 schreef Nemephis het volgende:
Maar wat is trouwens de bron van dat bericht dat er tegen Rossi klachten zijn ingediend?
Bron: MotoGP.comquote:Gauloises Yamaha teamdirecteur Davide Brivio voegde toe: “Onze eerste zorg is Marco Melandri. We weten nog niet precies hoe hij eraan toe is, maar we hopen dat het niet ernstig is en wensen hem namens het hele team beterschap. Er werd door Honda namens al hun MotoGP teams een protest tegen Valentino ingediend, maar de racedirectie heeft dit ongegrond verklaard.
idd, ik erger me er ook dood aan.. maar deze kan ik jullie niet ontnemen, op de een of andere manier was deze wel gratis:quote:ik wilde even kijken naar een filmpje van de heren coureurs die een rondje meevaren in een powerboat maar helaas, 'voor deze onderwerpen moet betaald worden'. grrrr
quote:Op vrijdag 23 september 2005 15:36 schreef Eastwood het volgende:
[..]
idd, ik erger me er ook dood aan.. maar deze kan ik jullie niet ontnemen, op de een of andere manier was deze wel gratis:
voor de echte Hayden fans
nou, dat is niet helemaal waar... je hoeft hier geen hayden fan voor te zijn om hier op te kicken![]()
![]()
Het wordt tijd dat hij de nr.1 status krijgt bij Honda volgend jaar.. Hij is de toekomst samen met Melandriquote:Op zaterdag 24 september 2005 13:37 schreef Eastwood het volgende:
capirossi heeft het licht weer gezien volgens mij.... nog zo´n goede race dan is ducati zeer te vreden, komt er meer geld vrij en kunnen we volgend jaar nog wel wat verwachte!! (leuke vrouw heeft ie trouwens)
en wat hayden betreft... die moet meer winnen, want je ziet gewoon dat hij beter rijd nadat hij een overwinning of iig een podium heeft gepakt. Bedoel, dat die positieve energie heel goed werkt bij Hayden.. dus hopen dat ie hier een podium plaats pakt, dan zit ie er volgende race weer goed bij..
daar lijkt het op dit moment wel op ja, maar roep het niet te hard, want laten we eerlijk wezen: dat dachten we een half jaar gelede ook van capirossi.. en zie daar, die is ook helemaal terug. Dus...quote:Op zaterdag 24 september 2005 14:55 schreef TimoBasso het volgende:
Biaggi heeft zijn beste tijd ook wel gehad
Maar de Duc is dan ook met stappen vooruit gegaan terwijl meneer Biaggi al tijden over 1e klas fabrieksmateriaal beschikt.quote:daar lijkt het op dit moment wel op ja, maar roep het niet te hard, want laten we eerlijk wezen: dat dachten we een half jaar gelede ook van capirossi.. en zie daar, die is ook helemaal terug. Dus... wie weet als rossi weg is, dat biaggi het weer ziet zitten ofzo.. je weet maar nooit
YES!!! nu hopen dat ze geen vastloper krijgen bij Kawa en dat er een klein wonder gebeurd - een Kawa op het podium zou COOL zijn !!!quote:4 56 Shinya NAKANO JPN KAWASAKI 307.0 2'02.178
idd, heb ook eurosport gekeken. En ik denk dat we daar morgen nog wel wat over te horen krijgen, want Roberts Jr. staat eigenlijk wel paar plaatsjes naar voren op de grid... dus dat zal (hopelijk) wel verandert worden..quote:Op zaterdag 24 september 2005 16:13 schreef M.Melandri het volgende:
het ligt ook aan de banden dat capirex het nu zo goed doe kijk ook maar naar de prestaties van de suzuki's en nakano op de kawa.
met de kwali was ook iets vreemds met de tijd van roberts hij was maar 0,035 langzamer als de poletijd van gibernau en zat achter capi en op start/finish werd zijn tijd niet meegeteld en die van capi stond er dubbel op zei die commentator van eusport.
Ik ookquote:Ik zet de kawa op 3
gibernau doet dat wel eens vaker met de kwali dat ie een hele tijd in de middenmoot zit en dan op het eind naar voren komt wat ook onbegrijpelijk was was dat ie met een verbetering bezig was van zijn eigen pole tijd en toen de box in gingquote:Op zaterdag 24 september 2005 19:26 schreef Eastwood het volgende:
ja klopt.. heb je wel gelijk in. Maar mag ik vragen waarom je onze spaanse gabber op 3 zet? Alleen maar omdat ie goed staat in de kwalificatie? en dat van maar 1 rondje.. hele uur reed ie erg langzaam, pas laatste rondje zette die z'n tijd neer. dus dat zal niet. waarom wel?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |