Marty26, Het_Biertje, SynXteRquote:Op vrijdag 29 april 2005 17:58 schreef Cynix ® het volgende:
BrauN, Reloaded, Doekes, Ruubstar en Grrrrrr mogen allemaal even 48 uur nadenken over wat hun zinloze gescheld op het koningshuis bijdraagt aan een discussieforum. We zijn zeker geen EO-forum, maar dit is niet nodig en niet gewenst.
En een weekje erbij wegens doorposten met kloon, kloon istie kwijt.quote:Op vrijdag 29 april 2005 10:48 schreef Lucille het volgende:
cerror mag een week weg wegens doodverwensing.
Twee weken wegens klonen.quote:Op dinsdag 10 mei 2005 20:40 schreef nikky het volgende:
Pr0nXXX had al een nws pol ban. Wegens een doodsverwensing mag hij nu een hele week wegblijven.
Drie weken.quote:
Na mailwisseling, met tekst en uitleg. 48 uur van gemaakt. Laatste kans.quote:Op woensdag 11 mei 2005 23:12 schreef nikky het volgende:
Wokkel1982 is niet langer welkom op FOK! Het contante hitler verheerlijken etc etc is hier ongewenst.
Vriendje Zaadhaas mag gezellig met hem mee.quote:Op maandag 16 mei 2005 21:28 schreef nikky het volgende:
KaAzKoP_ mag 48 uur ergens anders gaan spelen met zijn gebagger.
NightH4wk ook.quote:Op maandag 16 mei 2005 21:32 schreef nikky het volgende:
[..]
Vriendje Zaadhaas mag gezellig met hem mee.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |