Ik denken nu gaat het komen, maar nee hoorquote:Op zondag 10 april 2005 00:14 schreef Mute_Me het volgende:
Ik was laatst naar een meisje gegaan om gezellig te gaan praten, lekker over het strand gewandeld en daarna samen gekookt.
Toen nog 4 uur zitten praten voordat ik naar huis moest.
Bij de tram hebben we gezoend, en ....
In dat geval ben je met geluk weggekomenquote:Op zondag 10 april 2005 16:34 schreef JoPiDo het volgende:
ohwja, het was een buitenlands meisje, turks of marokkaans ofzo
quote:Op zondag 10 april 2005 22:37 schreef Christine het volgende:
Ik heb een versierblunder kunnen voorkomen... in de garderobe zag ik een leuke jongen staan, maar toen hij begon te dansen zag het er aardig naar uit dat het een homo was. Gelukkig kwam ik er dus op tijd achter
Herkenbaar.quote:Op maandag 11 april 2005 01:02 schreef Too-niceguy het volgende:
Na met een dame in Cafe, eetgelegenheid en nog een cafe te zijn geweest...... ,
Dus hele avond super gezellig.
Gaat ze om laatste bus te halen weg en tijdens afscheid nemen wil ik telnr vragen.
Denk ik, ach ik zie r volgende week wel weer.......![]()
Nou baal ik dus omdat ik ze de hele week niet zie......![]()
En zit weer vol spanning tot vrijdag....![]()
Niet handig duss.......![]()
(voor de rest hele avond niet geblunderd ;-) maar heel gezellig gehad gelukkig)![]()
"Oprotten vreemde, jou naam komt me niet bekend voor dus ik ken je niet!"quote:Op maandag 11 april 2005 09:00 schreef exec het volgende:
Vanochtend een kleine gemaakt, bij de bus staat meestal 2 dagen in de week wel een leuk meisje, nou vorige week beetje flirten enz, vandaag dus ook weer.
Nou ik de bus uit , liep ff met een vriend naar de trein op CS vanaf busplatform naar beneden.
Zij liep voor mij uit, dus ik trap af en ik zeg tegen die vriend, w8 ff ff wat regelen, dus hop ik er naar toe vragen of ze wat wilde gaan drinken met me en dat wilde ze wel.
Nou nummer gekregen en der naam. Maar ik was dus vergeten mijn naam te zeggen!Doh!
(vraag me af of ze dat nou vreemd vind, kwas geloof ik nogal enthousiast dat ik dat helemaal ben vergeten, naja ik bel der vanavond wel even)
quote:Op zondag 10 april 2005 16:34 schreef JoPiDo het volgende:
ik was laatst in het casino en er was een meisje waar ik heel de tijd mee aan het flirten was, dus ik ga naast haar staan (zij zat op een roulette-machine) en ik zeg 'en nu ga ik mijn kansen in de liefde beproeven', en toen kwam haar vader mij wegjagen
dank maakt meer kapot dan liefde goed kan makenquote:Op maandag 11 april 2005 09:12 schreef Bak_Beest het volgende:
Dit is geen blunder maar een tvp met een verhaaltje.
Ik was laatst op het sprintfeest in Leiden. En op 1 af andere manier kom ik in gesprek met een meid. Van het één komt het ander en dan sta je daar opeens te zoenen. Krijg ik me toch commentaar na die avond van m'n vrienden van "haar neus was dit en dat", "wat een lomp kind" en "wat een breezer". Ok, ik was niet bepaald nuchter, maar ik weet zeker dat ze er niet lelijk uit zag. Jaloezie! Allemaal jaloezie!
en terecht commentaar dat ze te jong was, "ik ben 14 , maar over 2 maanden 15 hoor!!", ik ben 19
.
Ik heb ook wel eens in een dronken bui met types staan zoenen waar ik achteraf gezien nog niet eens mijn nek voor had willen omdraaien.quote:Op maandag 11 april 2005 09:21 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
dank maakt meer kapot dan liefde goed kan maken
"Hee Neus, heb je zin in een romantisch etentje bij kaarslicht?"quote:Op maandag 11 april 2005 09:18 schreef Bak_Beest het volgende:
[..]
"Oprotten vreemde, jou naam komt me niet bekend voor dus ik ken je niet!"
Ik vergeet altijd de naam van het meisje te vragen. Daardoor gaat bijvoorbeeld bovenstaande meisje door het leven als "Neus". Zo hebben we ook nog "Staart", "Sneesi" enz.
Je had die meid dus gewoon kunnen hebben.... maar waarom lachten ze nou??quote:Op maandag 11 april 2005 11:55 schreef Public_NME het volgende:
Ik heb ook weer een leuke. Ik was zaterdagavond naar een grote discotheek met wat vrienden en die hadden weer andere vrienden bij zich die ik niet kenden.
Op een gegeven moment was ik iedereen kwijt (en aardig kort), en kom ik opeens een meisje tegen van die groep. Het klikte nogal en hebben echt een uur met elkaar gepraat en steeds flirten en bijna zoenen etc. Uiteindelijk niet mijn kans gegrepen (Waarom weet ik niet?!)
Dus wij samen naar de grote zaal, beetje dansen met z'n 2en lekker close enzo. En opeens zie ik die andere vrienden, dus ik zeg kom we gaan daarheen.
Staan we daar en moesten paar van mijn vrienden lachen (ik dacht dat ze me uit aan het lachen waren, maar dat was niet zo), ik werd in mijn dronken bui een beetje paranoia ofzo en moest opeens niks meer van dat meisje hebben... Een uur later stond ze met een ander haha. Toch wel spijt omdat ik nog nooit een vrouw heb gehad die 5 jaar ouder is... (best vaag verhaal, maar ik had echt teveel gezopen)
Ja idd, ze had een sjaal om en de hele tijd lekker intiem dansen en beet pakken bij die sjaal etc. Maar waarom ze nou gingen lachen; ik weet het nog steeds niet. Weer een kans gemist haha, achja volgend weekend beter !quote:Op maandag 11 april 2005 13:20 schreef Me784 het volgende:
[..]
Je had die meid dus gewoon kunnen hebben.... maar waarom lachten ze nou??
als ik dronken ben vraag ik het altijd een stuk of vier keer, en dan nog onthoud ik het nietquote:Op maandag 11 april 2005 09:18 schreef Bak_Beest het volgende:
[..]
"Oprotten vreemde, jou naam komt me niet bekend voor dus ik ken je niet!"
Ik vergeet altijd de naam van het meisje te vragen. Daardoor gaat bijvoorbeeld bovenstaande meisje door het leven als "Neus". Zo hebben we ook nog "Staart", "Sneesi" enz.
zeer herkenbaarquote:Op maandag 11 april 2005 01:02 schreef Too-niceguy het volgende:
Na met een dame in Cafe, eetgelegenheid en nog een cafe te zijn geweest...... ,
Dus hele avond super gezellig.
Gaat ze om laatste bus te halen weg en tijdens afscheid nemen wil ik telnr vragen.
Denk ik, ach ik zie r volgende week wel weer.......![]()
Nou baal ik dus omdat ik ze de hele week niet zie......![]()
En zit weer vol spanning tot vrijdag....![]()
Niet handig duss.......![]()
(voor de rest hele avond niet geblunderd ;-) maar heel gezellig gehad gelukkig)![]()
Wehehequote:Op maandag 11 april 2005 13:42 schreef Rooligan het volgende:
Ik heb haar vader toch maar niet gevraagd of ze mee mocht naar de tent.....![]()
Dat zeggen ze allemaal.quote:Op maandag 11 april 2005 09:32 schreef Christine het volgende:
[..]
Ik heb ook wel eens in een dronken bui met types staan zoenen waar ik achteraf gezien nog niet eens mijn nek voor had willen omdraaien.
Maar dat was vroeger
ja...? nu ben je wanhopiger en pak je alles wat je pakken kan...quote:Op maandag 11 april 2005 09:32 schreef Christine het volgende:
[..]
Ik heb ook wel eens in een dronken bui met types staan zoenen waar ik achteraf gezien nog niet eens mijn nek voor had willen omdraaien.
Maar dat was vroeger
Ik vergeet altijd namen van meisjes. Daarom heb ik ook deze nick ( JoeyT van friends) gekregen van mn huisgenoten---> What's you're name??? Kristen... Aaah what a beautiful name... What was it againquote:Op maandag 11 april 2005 09:18 schreef Bak_Beest het volgende:
[..]
Ik vergeet altijd de naam van het meisje te vragen. Daardoor gaat bijvoorbeeld bovenstaande meisje door het leven als "Neus". Zo hebben we ook nog "Staart", "Sneesi" enz.
Daar had je nou op kunnen inspelen. Zit je opeens tussen die dames, persoonlijke verzorging enzo *big pimpin*quote:Op woensdag 13 april 2005 15:44 schreef CrustyClown het volgende:
*verhaaltje*
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |