Eiwitten zijn vooral nodig voor spiervorming, en ik vind niet dat dat bij mij nodig is.quote:Op woensdag 6 april 2005 20:37 schreef SingleCoil het volgende:
[..]
echt ook geen zuivelproducten ? hoe kom je dan aan je eiwitten ?
Tomaten zijn overal gezond voor! Of je ze nou opeet, rectaal inbrengt, onder je oksels smeert, ze zijn en blijven reuzegezond!quote:Op woensdag 6 april 2005 20:42 schreef Alicey het volgende:
Gezond is geen eenzijdig begrip, je moet dan wel aangeven op welk gebied. Tomatenpuree of pasta's op basis van tomatenpuree heb ik overigens geen problemen mee, dus misschien pak ik zo nog wat van die kankerpreventie mee.
Je maakt het niet optioneel?quote:Op woensdag 6 april 2005 20:43 schreef miss_sly het volgende:
[..]
De tomaat doe ik er zelf ook nooit in, want daar hou ik niet van, maar omdat de meeste mensen dat erbij vinden horen, zet ik het maar standaard erbij als ik het over sla heb
Ok, het geitenkaasje ging ik er ook al uithalen.quote:En bij een geitenkaasje is juist een zoete dressing erg lekker, ook bijvoorbeeld frambozendressing.
Ik maak zelf nooit salades, maar dit klinkt in ieder geval goed.quote:Over gewone sla doe ik vaak knoflook-spek of kruiden-knoflook dressing; die zakjes poeder die je aan kunt maken met olijfolie en water. Erg lekker en beslist niet zoetig![]()
Er zijn een aantal groenten waar veel kalk in zit, broccoli is er eentje van.quote:Op woensdag 6 april 2005 20:45 schreef SingleCoil het volgende:
...en kalk ..?
afgezien van de gymnastische aspecten lijkt mij rectaal tomaatgebruik een kliederige en niet typisch gezonde affaire. maar over smaak valt te twisten, natuurlijk...quote:Op woensdag 6 april 2005 20:45 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Tomaten zijn overal gezond voor! Of je ze nou opeet, rectaal inbrengt, onder je oksels smeert, ze zijn en blijven reuzegezond!
[afbeelding]
Ik ben gek op cashewnoten, en die zitten boordevol calcium.quote:Op woensdag 6 april 2005 20:45 schreef SingleCoil het volgende:
...en kalk ..?
Voor mij blijft het het gezondst als ik voedsel heb wat in de eerste plaats goed smaakt.quote:Op woensdag 6 april 2005 20:45 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Tomaten zijn overal gezond voor! Of je ze nou opeet, rectaal inbrengt, onder je oksels smeert, ze zijn en blijven reuzegezond!
[afbeelding]
er is een aantal...quote:Op woensdag 6 april 2005 20:47 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Er zijn een aantal groenten ...
Allebei mag.quote:Op woensdag 6 april 2005 20:55 schreef SingleCoil het volgende:
er is een aantal...
yep! ganzenlever, truffel, zwezerik, ossenhaas, kreeft, krab, gevulde kwartel, coquilles, oesters....dode beesten met paddestoelen, eigenlijk...quote:Op woensdag 6 april 2005 20:51 schreef Alicey het volgende:
[..]
Voor mij blijft het het gezondst als ik voedsel heb wat in de eerste plaats goed smaakt.
Je moest eens weten wat je op basis van noten en verse groenten kunt maken.quote:Op woensdag 6 april 2005 20:59 schreef SingleCoil het volgende:
[..]
yep! ganzenlever, truffel, zwezerik, ossenhaas, kreeft, krab, gevulde kwartel, coquilles, oesters....dode beesten met paddestoelen, eigenlijk...
quote:Op woensdag 6 april 2005 20:59 schreef SingleCoil het volgende:
yep! ganzenlever, truffel, zwezerik, ossenhaas, kreeft, krab, gevulde kwartel, coquilles, oesters....dode beesten met paddestoelen, eigenlijk...
Je had natuurlijk ook een vegetarische rijsttafel bij de Chinees kunnen bestellen..quote:Op woensdag 6 april 2005 21:01 schreef het_fokschaap het volgende:
ik heb net iskender kebab besteld![]()
geen zin om te koken
modernistisch geneuzel lijkt mij, bedacht door en voor luie linkse mensen. `een aantal` is enkelvoud, `aantallen` is meervoud. waarom dan deze abberatie ?quote:Op woensdag 6 april 2005 20:59 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Sterker nog, SC, meervoud is beter. De Van Dale geeft als voorbeeld bij 'aantal':
een aantal mensen staken de straat over
ganzenlever had ik een paar weken geleden nog in Brussel. Erg lekker, maar niet leuk voor de gans...maar goed, dat is vaker zo met voer gemaakt van dierenonderdelen.quote:Op woensdag 6 april 2005 20:59 schreef SingleCoil het volgende:
[..]
yep! ganzenlever, truffel, zwezerik, ossenhaas, kreeft, krab, gevulde kwartel, coquilles, oesters....dode beesten met paddestoelen, eigenlijk...
dat had ook gekund inderdaad.quote:Op woensdag 6 april 2005 21:03 schreef Alicey het volgende:
[..]
Je had natuurlijk ook een vegetarische rijsttafel bij de Chinees kunnen bestellen..
Dat hoeft ook niet elke dag hoor lief Schaapje.quote:Op woensdag 6 april 2005 21:01 schreef het_fokschaap het volgende:
ik heb net iskender kebab besteld![]()
geen zin om te koken
Ja, de Van Dale is een links bolwerk.quote:Op woensdag 6 april 2005 21:03 schreef SingleCoil het volgende:
modernistisch geneuzel lijkt mij, bedacht door en voor luie linkse mensen. `een aantal` is enkelvoud, `aantallen` is meervoud. waarom dan deze abberatie ?
ik somde slechts mijn favo gerechten op. Op de kast jagen is, zoals wij reeds eerder zagen, niet lastig maar slechts een enkele keer grappig. Wist je dat kalsfvlees een bijprodukt van de zuivelindustrie is ? Zonder kalf geen melk...quote:Op woensdag 6 april 2005 21:03 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]Je zult toch echt met iets originelers moeten komen als je een vegetariër op de kast wilt jagen...
daarom haal ik ook vaak wat kant en klaars bij de keurslager. die heeft allerlei gerechten klaargemaakt die alleen nog even in de magnetron moeten !quote:Op woensdag 6 april 2005 21:06 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Dat hoeft ook niet elke dag hoor lief Schaapje.
Nee, dat zie je verkeerd. Zonder melk geen kalf!quote:Op woensdag 6 april 2005 21:10 schreef SingleCoil het volgende:
ik somde slechts mijn favo gerechten op. Op de kast jagen is, zoals wij reeds eerder zagen, niet lastig maar slechts een enkele keer grappig. Wist je dat kalsfvlees een bijprodukt van de zuivelindustrie is ? Zonder kalf geen melk...
mijn ouders, vooral m'n vader zijn geindoctrineerd door de melkindustrie. m'n broer is daar in meegegaan, die drinkt nu ook nog melk vanuit het principe dat het goed voor je isquote:Op woensdag 6 april 2005 20:47 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Even over de zuivelmythe: Is koemelk gezond?
En ze maken er nog steeds reclame voor... Ik weet niet of het ook op dat linkje staat, maar in landen waar geen of weinig zuivel wordt gebruikt, komt veel minder botontkalking voor. Ik snap niet dat er niet eens wat gedaan wordt aan dat soort leugenachtige propaganda... Maar ja, het Voedingscentrum ('Eerlijk over eten'quote:Op woensdag 6 april 2005 21:21 schreef het_fokschaap het volgende:
mijn ouders, vooral m'n vader zijn geindoctrineerd door de melkindustrie. m'n broer is daar in meegegaan, die drinkt nu ook nog melk vanuit het principe dat het goed voor je is
en vroeger op school...schoolmelk
Een groot deel van de wereldbevolking kan geen melk verteren. Melk is dan ook babyvoedsel. En als je het (zoals het hoort) na je babytijd niet meer drinkt, dan verlies je de mogelijkheid om het te verteren.quote:Op woensdag 6 april 2005 21:30 schreef het_fokschaap het volgende:
en negers schijnen helemaal last te hebben van maagkramp vanwege melk omdat ze een bepaald systeem niet aanmaken, misschien het genoemde lactase.
en wat stuurde nederland als ontwikkelingshulp ? melkpoeder...
Da's volgens mij best lekker zegquote:Op woensdag 6 april 2005 19:44 schreef miss_sly het volgende:
Een maaltijdsalade:
Gemengde sla
Komkommer
Ei
Tomaat
Croutons
Pijnboompitjes
Walnoten
Hierop een warmgemaakt geitenkaasje met een zoetige dressing (ik doe vaak de honing-appeldressing die je kant en klaar kunt kopen). Het geitenkaasje leg je bovenop de salade, dressing ervoer...smullen maar![]()
linkse vega-propaganda. de gemidddelde melkveehouderij heeft 100 koeien, die produceren voor ongeveer 140.000 euro aan melk. de aanwasomzet bedraagt ca. 15000 euro per jaar. melk brengt tien keer zo veel op als kalfsvlees (netto). bron http://www.lei.dlo.nl/index.php3?page=nl/content/agri-monitor/artikel.php&id=294quote:Op woensdag 6 april 2005 21:15 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Nee, dat zie je verkeerd. Zonder melk geen kalf!
Een 'bij'product kun je het nauwelijks noemen. Die kalveren brengen waarschijnlijk meer op dan die melk met de huidige melkprijs.
* Maethor was dus ook wel een grote jongen geworden zonder melk te drinken?quote:Op woensdag 6 april 2005 21:24 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
En ze maken er nog steeds reclame voor... Ik weet niet of het ook op dat linkje staat, maar in landen waar geen of weinig zuivel wordt gebruikt, komt veel minder botontkalking voor. Ik snap niet dat er niet eens wat gedaan wordt aan dat soort leugenachtige propaganda... Maar ja, het Voedingscentrum ('Eerlijk over eten') wordt ook gewoon gefinancierd door Unilever en consorten...
Ik zoog dat gewoon uit mijn duim, heb dat niet geïndoctrineerd gekregen. Het leek mij gewoon zo, gezien de absurd lage melkprijs van dit moment...quote:Op woensdag 6 april 2005 21:47 schreef SingleCoil het volgende:
linkse vega-propaganda. de gemidddelde melkveehouderij heeft 100 koeien, die produceren voor ongeveer 140.000 euro aan melk. de aanwasomzet bedraagt ca. 15000 euro per jaar. melk brengt tien keer zo veel op als kalfsvlees (netto).
Nou, moedermelk is wel handig, maar melk van een andere diersoort was nergens voor nodig geweest inderdaad.quote:Op woensdag 6 april 2005 21:53 schreef Maethor het volgende:
* Maethor was dus ook wel een grote jongen geworden zonder melk te drinken?![]()
dat heeft meer met je genen te maken dan met melkquote:Op woensdag 6 april 2005 21:53 schreef Maethor het volgende:
[..]
* Maethor was dus ook wel een grote jongen geworden zonder melk te drinken?![]()
ik denk dat je wel gelijk hebt. alles met mate !quote:Op woensdag 6 april 2005 21:59 schreef miss_sly het volgende:
Ik denk dat een gevarieerd dieet met zuivelproducten (melk, yoghurt, kaas), vlees, groenten, brood, enz. een goed dieet is. Als je ergens niet te veel van eet, is het ook niet slecht voor je, zeker niet als je het zo gewend bent. Je krijgt op die manier toch de verschillende voedingstoffen binnen die je nodig hebt.
Als iemand geen melk, kaas, vlees of whatever wil eten, is dat ook prima, maar ik denk dat het niet per se allemaal slecht is en dus beter niet gegeten kan worden.
Anywayz, ik ga naar bed. Begin me steeds beroerder te voelen.
Truste
nog een vegafaqts-grap...had je dit al gelezen ?quote:Op woensdag 6 april 2005 21:53 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Ik zoog dat gewoon uit mijn duim, heb dat niet geïndoctrineerd gekregen. Het leek mij gewoon zo, gezien de absurd lage melkprijs van dit moment...
quote:Tot slot is er voor veel vegetariërs de morele afweging dat ze niet willen dat dieren voor hun voedsel worden gedood, zeker niet als de dieren een slecht leven hebben gehad.
Was is daar 'grappig' aan?quote:Op woensdag 6 april 2005 22:03 schreef SingleCoil het volgende:
nog een vegafaqts-grap...had je dit al gelezen ?
Die dubbelheid zie ik natuurlijk ook wel. Maar biologisch vlees vervangt bio-industrievlees. Voor elke zoveel klanten stapt er weer een boer over. Dus het argument geldt wel degelijk.quote:Op woensdag 6 april 2005 22:25 schreef SingleCoil het volgende:
1. de grap is dat dieren met een slecht leven kennelijk langer moeten blijven leven dan dieren met een goed leven...
Daar is wat mij betreft ook niks mis mee. Ik kots alleen van mensen die er hypocriet over doen. De mensen die krokodillentranen huilden tijdens de MKZ-crisis en die gewoon vlees blijven kopen; de mensen die geen hele kip kopen omdat je dan nog kunt zien dat het een dier is; de mensen die protesteren tegen het eten van honden in Korea maar die 's avonds gewoon een karbootje eten. Hypocriete huilies.quote:2. ik heb (lang geleden, in een ver land) eens twee varkens gekocht, om op te fokken en te slachten. Toen ze groot genoeg waren om te slachten sliepen ze bij me in bed en keken we gezamenlijk naar het journaal onder het genot van een lepeltje koffie...varkens zijn intelligenter dan honden en nog veel socialer...toch eet ik graag een schnitzeltje...
Dat is heel makkelijk om te draaien.quote:Op woensdag 6 april 2005 22:03 schreef SingleCoil het volgende:
quote:
Tot slot is er voor veel vegetariërs de morele afweging dat ze niet willen dat dieren voor hun voedsel worden gedood, zeker niet als de dieren een slecht leven hebben gehad.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |