Ik begrijp dat een en ander dan wel door de cijfers wordt ondersteund?quote:Op vrijdag 8 april 2005 14:46 schreef Cheiron het volgende:
[..]
Nee, je moet een dag in een willekeurige metro in een willekeurige grote staat doorbrengen...
Ik zie geen actuele immigratiecijfers? Of is het importeren vanhuwelijkspartners de enige immigratie die plaatsvindt? Verder mis ik ook emigratie? Sterftecijfers?quote:Op vrijdag 8 april 2005 16:10 schreef dvr het volgende:
Tja, ik weet het niet met die officiele statistieken. Je kunt het ook ruwweg zo becijferen:
Actuele geboorte- en immigratiecijfers:
De gemiddelde autochtone vrouw krijgt 0,75 dochters.
De gemiddelde allochtone vrouw krijgt 1,5 dochters die bovendien 1,1 huwelijkspartners importeren (samen 2,6).
Er blijft niets gelijk, dus staat er ook niets vast.quote:Met cijfers kun je goochelen en als de exacte geboortecijfers een beetje afwijken zal het een paar decennia langer duren. En het kan ook best dat islamitische vrouwen later wat minder kinderen zullen krijgen doordat ze een beetje gaan emanciperen (alhoewel daar nu geen enkele aanwijzing voor lijkt te zijn, zeker niet zolang de huwelijksimport doorgaat). Maar vast staat, dat bij gelijkblijvend beleid Nederland ruim voor de volgende eeuwwisseling een Islamitisch land zal zijn.
Ik zie jullie tegenargumenten met belangstelling tegemoet.
Dat laten inderdaad ook veel users hier buiten beschouwing. Hoewel sommigen graag nog bepaalde groepen mensen tot in de 12e generatie als 'minderwaardige allochtoon' zouden willen behandelen.quote:Op vrijdag 8 april 2005 16:26 schreef HugoBoss1982 het volgende:
De 12e generatie allochtonen ofzo? of ben je vanaf een zekere generatie autochtoon??
Lijkt me wel...
Er is geen reden om op wijzigingen in die factoren te speculeren (zij het dat ongetwijfeld veel Nederlanders hun biezen zullen pakken naarmate zij zich minder in hun land herkennen, maar daar wil ik niet op gokken)quote:Op vrijdag 8 april 2005 16:21 schreef Pool het volgende:
Ik zie geen actuele immigratiecijfers? Of is het importeren vanhuwelijkspartners de enige immigratie die plaatsvindt? Verder mis ik ook emigratie? Sterftecijfers?
Met 2,6 inderdaad, dat is de groeifactor van de bevolkingsgroep wanneer iedere allochtone vrouw 1,5 dochter en 0,75 importschoondochter krijgt (de feitelijke cijfers zijn 3,1 kinderen per vrouw en 0,75 importpartner per kind).quote:Je vermenigvuldigt vervolgens 1,5 miljoen allochtonen met 2,6 ofzoiets, zodat je op 3,9 miljoen uitkomt.
Nee. Dit zijn de cijfers van één generatie. Aangenomen wordt dat alle geboorten en importhuwelijken binnen die ene generatie (30 jaar, de periode dat vrouwen 18-48 jaar zijn)plaatsvinden.quote:Maar volgens mij lukt het mannen (en vrouwen boven de 50) nog niet echt geweldig om kinderen te krijgen. Die mag je er dus vanaf halen.
Het uitgangspunt MOET juist zijn dat er niets (dat we nu niet al zien aankomen) verandert. Anders kun je geen beleid maken.quote:Er blijft niets gelijk, dus staat er ook niets vast.
Dat zul je moeten beargumenteren.quote:-Je rekent slecht
Je kunt er van alles bijslepen maar dat is speculatie.quote:-Je laat voor het gemak wat cijfers buiten beschouwing
Dat is hetzelfde ongeldige argument dat je zonet gebruikte.quote:-Je gooit een ceteris paribusje over de komende 60 jaar heen en verbindt daar maar alvast een conclusie aan.
Veel succes daar!quote:Kortom, terug naar de basisschool.
Alle mensen zijn gelijkwaardig. Maar niet bepaald gelijk, en je kent 'de foute lijstjes' ongetwijfeld net zo goed als ieder ander.quote:Op vrijdag 8 april 2005 16:35 schreef Pool het volgende:
Dat laten inderdaad ook veel users hier buiten beschouwing. Hoewel sommigen graag nog bepaalde groepen mensen tot in de 12e generatie als 'minderwaardige allochtoon' zouden willen behandelen.![]()
Tja, daar kun je dus echt niet aan rekenen als je geen sterftecijfers hebt. Je blijft maar vermenigvuldigen, maar gemakshalve neem je niet mee hoe lang de mensen leven. En ik begrijp nog steeds niet waarom je de gehele allochtone populatie met 2,6 vermenigvuldigt. Want het grootste deel van die populatie kan al geen kinderen meer krijgen, omdat ze óf man, óf nu al vrouw van boven de 48 zijn.quote:Op vrijdag 8 april 2005 16:43 schreef dvr het volgende:
Er is geen reden om op wijzigingen in die factoren te speculeren (zij het dat ongetwijfeld veel Nederlanders hun biezen zullen pakken naarmate zij zich minder in hun land herkennen, maar daar wil ik niet op gokken)
Met 2,6 inderdaad, dat is de groeifactor van de bevolkingsgroep wanneer iedere allochtone vrouw 1,5 dochter en 0,75 importschoondochter krijgt (de feitelijke cijfers zijn 3,1 kinderen per vrouw en 0,75 importpartner per kind).
Nee. Dit zijn de cijfers van één generatie. Aangenomen wordt dat alle geboorten en importhuwelijken binnen die ene generatie (30 jaar, de periode dat vrouwen 18-48 jaar zijn)plaatsvinden.
Onzin. Het uitgangspunt moet zijn dat je geen beleid moet maken op basis van labiele demografische voorspellingen die verder kijken dan 50 jaar.quote:Het uitgangspunt MOET juist zijn dat er niets (dat we nu niet al zien aankomen) verandert. Anders kun je geen beleid maken.
De gemiddelde geboortecijfers van één recent jaar erbij pakken en die extrapoleren naar de komende 60 jaar is geen speculatie?quote:Je kunt er van alles bijslepen maar dat is speculatie.
Volgens mij zijn er al meer dan 3 miljoen allochtonen in Nederland. Maar waarom toch weer de cijfers van allochtonen erbij pakken wanneer het gaat om het aantal moslims?quote:Op vrijdag 8 april 2005 16:10 schreef dvr het volgende:
Tja, ik weet het niet met die officiele statistieken. Je kunt het ook ruwweg zo becijferen:
Actuele geboorte- en immigratiecijfers:
De gemiddelde autochtone vrouw krijgt 0,75 dochters.
De gemiddelde allochtone vrouw krijgt 1,5 dochters die bovendien 1,1 huwelijkspartners importeren (samen 2,6).
We hebben nu 15 miljoen autochtonen en 1,5 miljoen allochtonen. Een generatie duurt 30 jaar.
30% van de allochtonen is islamitisch. Wil je beargumenteren dat dit aandeel gaat groeien, dan zal je toch met preciezere cijfers moeten komen.quote:Van die 10 miljoen allochtonen in 2065 zal een grote meerderheid islamitisch zijn
Ten eerste heeft Pool je al gewezen op enkele cruciale denkfouten bij je demografische trendanalyse. Daarnaast zijn er al wel demografische veranderingen gaande, zoals ik al eerder liet zien via CBS-cijfers over de moslimbevolking. Die trend is dus niet zondermeer door te trekken.quote:Met cijfers kun je goochelen en als de exacte geboortecijfers een beetje afwijken zal het een paar decennia langer duren. En het kan ook best dat islamitische vrouwen later wat minder kinderen zullen krijgen doordat ze een beetje gaan emanciperen (alhoewel daar nu geen enkele aanwijzing voor lijkt te zijn, zeker niet zolang de huwelijksimport doorgaat). Maar vast staat, dat bij gelijkblijvend beleid Nederland ruim voor de volgende eeuwwisseling een Islamitisch land zal zijn.
Je onderschat het effect van het minderheidsgevoel nogal..quote:Op vrijdag 8 april 2005 15:12 schreef OllieA het volgende:
[..]
Ik begrijp dat een en ander dan wel door de cijfers wordt ondersteund?
Sterftecijfers zijn niet relevant; ik tel de generaties dan ook niet bij elkaar op (terwijl veel mensen uit 2005 in 2035 nog steeds in leven zullen zijn). Het gaat er simpelweg om dat iedere generatie een bepaalde factor groter of kleiner is dan de vorige. Ik doe weliswaar ten onrechte alsof de hele beginpopulatie tot de vruchtbare generatie behoort, maar als je dat wilt compenseren door de cijfers een generatie vooruit te schuiven vind ik het prima.quote:Op vrijdag 8 april 2005 17:12 schreef Pool het volgende:
Tja, daar kun je dus echt niet aan rekenen als je geen sterftecijfers hebt. Je blijft maar vermenigvuldigen, maar gemakshalve neem je niet mee hoe lang de mensen leven.
Een doorsnee allochtoon koppel (M+V) krijgt 3,1 kinderen, en die kinderen importeren ieder 0,75 huwelijkspartner uit het herkomstland. Dat zijn bij mijn weten de actuele cijfers. Dat betekent dat de volgende generatie uit 5,43 personen bestaat, wat 2,7x zoveel is als de eerste generatie. Mijn 2,6 was wat conservatief afgerond omdat er meer jongetjes dan meisjes geboren worden en de meisjes voor het nageslacht zorgen.quote:En ik begrijp nog steeds niet waarom je de gehele allochtone populatie met 2,6 vermenigvuldigt. Want het grootste deel van die populatie kan al geen kinderen meer krijgen, omdat ze óf man, óf nu al vrouw van boven de 48 zijn.
Je kunt lange-termijn ontwikkelingen natuurlijk simpelweg negeren en daar tezijnertijd de wrange vruchten van plukken, maar je kunt er ook verstandig op anticiperen door te werken met de beschikbare en meest waarschijnlijke gegevens. Je kop in het zand steken alleen omdat je de cijfers niet zo leuk vindt, zoals jij lijkt te bepleiten, zou onvergeeflijk stom zjin.quote:Onzin. Het uitgangspunt moet zijn dat je geen beleid moet maken op basis van labiele demografische voorspellingen die verder kijken dan 50 jaar.
Een beetje. Vandaar dat ik meteen aangaf dat ze best wat anders kunnen komen te liggen. Maar met dan nog steeds dezelfde uitkomst, namelijk dat Nederland bij ongewijzigd beleid rond het jaar 2100 een islamitisch land zal zijn. Laat het 30 jaar eerder of later gebeuren, het is een perspectief dat mij met afgrijzen vervult.quote:De gemiddelde geboortecijfers van één recent jaar erbij pakken en die extrapoleren naar de komende 60 jaar is geen speculatie?![]()
Ik doelde op niet-westerse allochtonen, bij mijn weten 1,5 miljoen waarvan 2/3 moslim (wat vrijwel overeenkomt met jouw 30% van alle allochtonen).quote:Op vrijdag 8 april 2005 17:30 schreef Sidekick het volgende:
Volgens mij zijn er al meer dan 3 miljoen allochtonen in Nederland. Maar waarom toch weer de cijfers van allochtonen erbij pakken wanneer het gaat om het aantal moslims?[..]
Daar heeft hij mij niet van overtuigd.quote:Ten eerste heeft Pool je al gewezen op enkele cruciale denkfouten bij je demografische trendanalyse.
Vind jij het voortbestaan van een tolerant, vrij en democratisch Nederland ook niet zodanig belangrijk dat we met alle realistische scenarios rekening moeten houden? Zolang de moslimpopulatie hard groeit (en dat doet hij zelfs in de conservatiefste scenario's) en het autochtone deel krimpt, zal ons land binnen afzienbare tijd tot de Mahgreb behoren..quote:Daarnaast zijn er al wel demografische veranderingen gaande, zoals ik al eerder liet zien via CBS-cijfers over de moslimbevolking. Die trend is dus niet zondermeer door te trekken.
Ja, laten we met realistische scenario's rekening houden en dan komen we vanzelf tot de conclusie dat zinnen als "zal ons land binnen afzienbare tijd tot de Mahgreb behoren" complete kolder zijn.quote:Op vrijdag 8 april 2005 21:57 schreef dvr het volgende:
[..]
Vind jij het voortbestaan van een tolerant, vrij en democratisch Nederland ook niet zodanig belangrijk dat we met alle realistische scenarios rekening moeten houden? Zolang de moslimpopulatie hard groeit (en dat doet hij zelfs in de conservatiefste scenario's) en het autochtone deel krimpt, zal ons land binnen afzienbare tijd tot de Mahgreb behoren..
zozo dus die blanke moslims zijn dus helemaal geen moslimquote:Op woensdag 6 april 2005 15:33 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Ik zal het even voor doen
Zwart=allochtoon=moslim is geen blanke nederlanderzo.. makkelijk he?
dus wat je zegt is dat als ik geen respect heb voor criminelen het dus logisch is dat ze me neerstekenquote:Op woensdag 6 april 2005 15:41 schreef Mr_Belvedere het volgende:
[..]
Ow, dan klopt het vooroordeel niet.
Mij boeit het geenszins of ik tussen de hindu's, boeddhisten, moslims, joden, orthodoxen, jehova's, indianen, islamieten, sataniste, gothics of wat dan ook woon. Wie een beejte respectvol en normaal met mensen omgaat kan zelfs in de Bijlmer de tijd van zijn leven hebben.
triest ?quote:Op woensdag 6 april 2005 17:51 schreef Samarinde het volgende:
[..]
Weer zo'n malloot die nazisme en de islam op een lijn trekt: www.tetriestvoorwoorden.nl
Daar heb je wel een punt ja...quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 02:01 schreef schwarz het volgende:
[..]
triest ?
waarom is mein kampf dat het best verkochte boek in het midden oosten na de koran!
www.tellthechildrenthetruth.com de hele islam is doordrenkt met nazisisme
Morgen beter weer, en wat dat betreft wou ik wel in Noord-Afrika wonen, kunnen wij als hardwerkende blanken die economie daar eens oppeppen als zij dan maar hier gaan wonen, dat bedoel je toch he?quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 02:06 schreef zhe-devilll het volgende:
We ruilen dan gewoon van land ben dit kutweer meer dan zat nml
no problemos mee hoor
ja zeker en lekker in de woestijn rondwandelen met je hondje, gezellig toch? tentje uitzettenquote:Op dinsdag 16 augustus 2005 02:10 schreef tommytheman het volgende:
[..]
Morgen beter weer, en wat dat betreft wou ik wel in Noord-Afrika wonen, kunnen wij als hardwerkende blanken die economie daar eens oppeppen als zij dan maar hier gaan wonen, dat bedoel je toch he?![]()
Ja geweldigquote:Op dinsdag 16 augustus 2005 02:14 schreef zhe-devilll het volgende:
[..]
ja zeker en lekker in de woestijn rondwandelen met je hondje, gezellig toch? tentje uitzetten
woestijnspinnendoders *scrabblewoordje* omje tent heen zetten
(herinner me een gruwelfoto van twee woestijnspinnen bij enkele soldaten arghhhhhh)
Hm misschien wil de nieuwe a.s minister met mij trouwen?quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 02:17 schreef tommytheman het volgende:
[..]
Ja geweldigEn jij hebt schijnbaar de uitzonderlijke creatieve mentaliteit en intelligentie om elk serieus topic om te zetten in de grootste onzin! Super ik wou dat je minister was
![]()
Zelfs Balkenende word niet geil van Neerlands grootste Baggeraarquote:Op dinsdag 16 augustus 2005 02:19 schreef zhe-devilll het volgende:
[..]
Hm misschien wil de nieuwe a.s minister met mij trouwen?
Zolang het maar geen balkenende heet![]()
Neuh, dan ga ik naar Turkije, is dan toch geen Turk meer te bekennen..quote:Op woensdag 6 april 2005 12:56 schreef KareldeQ het volgende:
Als we een straks een meerderheid van Moslims in NL hebben blijf jij dan hier wonen??
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |