Same here.. het trekt me op een of andere manier niet meer echtquote:Op zaterdag 16 april 2005 20:00 schreef RaymanNL het volgende:
Ik heb het al twee weken niet meer gespeeld
bij mij ook, ik ben tel ui om de aan knop van de gamecube in te drukken, en de tv aan te doen, en dan weer een hele lange tijd wachten (ladenquote:Op woensdag 20 april 2005 09:39 schreef Mr.Happ-E het volgende:
[..]
Same here.. het trekt me op een of andere manier niet meer echtM'n DS vreet al m'n tijd op
Ach, ik heb m'n savegame per ongeluk gewist.quote:Op zaterdag 16 april 2005 12:13 schreef -Yuna- het volgende:
Ik heb ook allang niet meer gespeeld. Het zal wel een zooitje zijn in mijn dorpje. Toch moet ik weer eens een keer gaan spelen. Ik wil nog steeds alle vissen en insecten compleet hebbenAlle fossielen heb ik al.
Totdat je het vaker en vaker doet.. Dat liedje van Kapp'n is leuk, maar na een tijdje word je echt knettergek van dat irritantje muziekje. De teksten zijn vaak wel lachenquote:Op donderdag 28 april 2005 09:40 schreef RaymanNL het volgende:
Vorige week heb ik voor het eerst de connectivety getest van de gba-ngc bij animal crossing, da's best wel leuk![]()
Bijen moet je inderdaad eerst uit de boom schudden en dan hard lopen. Is mij ook nog niet gelukt, dus ik weet niet wat het "truukje" erachter is. Het schijnt dat je ook wel eens een bij in een bloem kan vinden maar ook dat is mij niet gelukt. Mole cricket is kwestie van graven als je een raar geluid hoort.quote:Op maandag 2 mei 2005 14:40 schreef ivetje het volgende:
Ok, ik ben er ook weer...heb tijdje niet gespeeld maar ben weer begonnenHeb inmiddels bijna 2 weken een perfect town dus ben benieuwd wanneer het zover is dat ik iets krijg
Verder hoef ik nog maar 3 insecten, mole cricket, bee en de banded dragonfly...en die laatste is klote want die vliegt veel te snel!!! Ben er inmiddels al 3 dagen mee bezig maar nog nix
Verder nog een vraagje, hoe vang je zo'n bee en waar kan ik die vinden...is dat er 1 uit zo'n nest wat je uit de boom schud en moet je dan snel je netje pakken en proberen er 1 te vangenDat lukt me nl niet, ik ben telkens net te langzaam...iemand een idee hoe ik die kan vangen??
Ruilen is toch veel leuker?quote:Verder ben ik bezig met de cabin-set, maar heb nog lang niet alles heb ik al gezien...even de code-generator aanzwengelen bij mijn vriend komend weekend en dat probleem is dan ook opgelost
moet je me even toevoegen als buddie dan zie je dat, dat heb ik bij jou ook al gedaanquote:Op maandag 2 mei 2005 14:36 schreef lizardtattoo het volgende:
Klopt, dat bericht is achterhaald, heb stoel gekocht en lamp gekregen. Ik had niet door dat je ook online was en we dus via ACC konden overleggen.
Hmm, even truukje proberen met achter de boom te gaan staanquote:Op maandag 2 mei 2005 17:50 schreef lizardtattoo het volgende:
[..]
Bijen moet je inderdaad eerst uit de boom schudden en dan hard lopen. Is mij ook nog niet gelukt, dus ik weet niet wat het "truukje" erachter is. Het schijnt dat je ook wel eens een bij in een bloem kan vinden maar ook dat is mij niet gelukt. Mole cricket is kwestie van graven als je een raar geluid hoort.
[..]
Ruilen is toch veel leuker?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |