Ja hier zit ik dus niet op te wachten hè?!? Wat denk je! Ze is 14. natuurlijk heeft ze tietjes! ..nog wel een beetje in de groei...maar toch...quote:Op zondag 3 april 2005 21:35 schreef on_air het volgende:
Heeft ze al tietjes?
Gaat om de beeldvorming.quote:Op zondag 3 april 2005 21:38 schreef Kreator het volgende:
[..]
Ja hier zit ik dus niet op te wachten hè?!? Wat denk je! Ze is 14. natuurlijk heeft ze tietjes! ..nog wel een beetje in de groei...maar toch...
Minderjarig. Ja wel voor de wet, maar geestelijk is ze behoorlijk bij de tijd...daar kijk ik ook gewoon naar...quote:Op zondag 3 april 2005 21:37 schreef Sabrina1981 het volgende:
Ze is harstikke minderjarig. Heb je daar wel bij nagedacht? Ik vind het leeftijdsverschil nu wel erg groot namelijk.
Doe even normaal zeg.quote:Op zondag 3 april 2005 21:39 schreef beerten het volgende:
Gebruik je gezonde verstand.
Als je 26 bent is een meisje van 14 een kind. Het had je dochter kunnen zijn bij wijze van spreken. Zulks heet pedofilie, kindermisbruik. Sex met minderjarigen.
Lach er om en zoek een volwassen kandidaat uit.
Lijkt het je niet een tikkeltje voorbarig om al over een huwelijk te spreken?quote:Op zondag 3 april 2005 21:33 schreef Kreator het volgende:
We hebben trouwens nog geen echte sex gehad (wel friemelen enzo...en handwerk) want daar willen we mee wachten. Ieg tot het een vaste relatie is en misschien tot het huwelijk.
Wat denk je wel niet.. Paus is dood nu mag het ofzo?quote:Op zondag 3 april 2005 21:40 schreef Spideyman het volgende:
Anders doe je het toch gewoon stiekem.
Maakt de kerk ineens een stuk spannender!
Precies. We zijn verliefd. En we hebben geen sex, dus het is niet illegaal!quote:Op zondag 3 april 2005 21:40 schreef SHE het volgende:
[..]
Doe even normaal zeg.
Hij steekt 'm toch niet in een volgroeide kleuter???
Als zij het als verliefdheid ervaart en er volledig mee in consensus is, zie ik het probleem niet.
Zo natuurlijk is dat dan nog niet hoor.quote:Op zondag 3 april 2005 21:38 schreef Kreator het volgende:
Ja hier zit ik dus niet op te wachten hè?!? Wat denk je! Ze is 14. natuurlijk heeft ze tietjes! ..nog wel een beetje in de groei...maar toch...
Je koopt toch ook geen auto zonder eerst een proefrit te maken.quote:Op zondag 3 april 2005 21:40 schreef Croupouque het volgende:
De leeftijd hoeft geen probleem te zijn, God's wegen zijn immers ondoorgrondelijk. Maar jullie moeten natuurlijk wel eerst trouwen.
We kennen elkaar al 3 jaar en we hebben al wat sinds een half jaar. Nee dus.quote:Op zondag 3 april 2005 21:40 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Lijkt het je niet een tikkeltje voorbarig om al over een huwelijk te spreken?
wat skaai zegt. Zij is immer ook nog 12quote:Op zondag 3 april 2005 21:41 schreef Skaai het volgende:
Wachten totdat het kind (het is immers nog een kind, en jij bent al een 'man') lichamelijk en emotioneel (want dat ben je op je 14e nog niet) is uitgegroeid.
Ik denk dat Kreator voor God aan het spelen is door tussen de Heer en het meiske te komen.quote:Op zondag 3 april 2005 21:42 schreef Insomaniac het volgende:
Als God wil dat jullie samenkomen, dan komt het vanzelf, Krea. Hij heeft haar natuurlijk niet zomaar op jouw pad gebracht.
Het zou ook nergens illegaal moeten zijn. Hoeveel meiden van 15 hebben niet een vriendje van 18 en plus?? Duizenden!! Daar hoor je niemand over, terwijl je voor de wet tot je 16e toch echt hartstikke minderjarig bent.quote:Op zondag 3 april 2005 21:42 schreef Kreator het volgende:
[..]
Precies. We zijn verliefd. En we hebben geen sex, dus het is niet illegaal!
Heb ik ergens gezegd datik nog maagd ben???? Dat ik bij de kerk ben wil niet zeggen dat ik álles doe wat de dominee preekt.quote:Op zondag 3 april 2005 21:43 schreef King_Nothing het volgende:
Vraag de dominee om raad. Hij kan vast ook helpen met dat maagd zijn.
Grapje hè?quote:Op zondag 3 april 2005 21:43 schreef Kreator het volgende:
[..]
We kennen elkaar al 3 jaar en we hebben al wat sinds een half jaar. Nee dus.
O ja en toen was zij 11 en jij 23 en jullie hadden vast en zeker al meteen een hechte band.quote:Op zondag 3 april 2005 21:43 schreef Kreator het volgende:
[..]
We kennen elkaar al 3 jaar en we hebben al wat sinds een half jaar. Nee dus.
Heb ik gezegd dat ik het over jou had??? Wij zijn je gigolo-periode nog niet vergeten hoor.quote:Op zondag 3 april 2005 21:45 schreef Kreator het volgende:
[..]
Heb ik ergens gezegd datik nog maagd ben???? Dat ik bij de kerk ben wil niet zeggen dat ik álles doe wat de dominee preekt.
Vroeger smeten ze Heidenen en pedo's nog gewoon op de brandstapel.quote:Op zondag 3 april 2005 21:45 schreef Kreator het volgende:
Heb ik ergens gezegd datik nog maagd ben???? Dat ik bij de kerk ben wil niet zeggen dat ik álles doe wat de dominee preekt.
Wacht maar totdat het jezelf overkomt, dan praat je wel anders. En hier zit ik dus niet op te wachten hè. Ik ben al nerveus genoeg voor haar vader....(bouwvakker)quote:Op zondag 3 april 2005 21:45 schreef Nicje het volgende:
Als je dit serieus meent, moet je echt bij jezelf af gaan vragen of je wel helemaal spoort. 14, ... 14!!!!! Dat is echt niet normaal. Als ik een dochter zou hebben en ook zoiets zou doen, zou ik die gast zo erg de tering in slaan dat ie dat nooit meer vergeet.
Welnee, zoiets zou Krea nooit doen.quote:Op zondag 3 april 2005 21:44 schreef nietzman het volgende:
[..]
Ik denk dat Kreator voor God aan het spelen is door tussen de Heer en het meiske te komen.
Hoe durft gij het om God's Geschenk , God's Vrucht, te vergelijken met een zielloos stuk blik????!!!quote:Op zondag 3 april 2005 21:43 schreef on_air het volgende:
[..]
Je koopt toch ook geen auto zonder eerst een proefrit te maken.
quote:Op zondag 3 april 2005 21:47 schreef Croupouque het volgende:
[..]
Hoe durft gij het om God's Geschenk , God's Vrucht, te vergelijken met een zielloos stuk blik????!!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |