Daarom heb ik ook mijn opzet vooraf helemaal besprokenquote:Op maandag 13 juni 2005 13:18 schreef Sovereign het volgende:
Mijn begeleider was daar tegen juist omdat hij nogal eens meemaakte dat men de verkeerde weg insloeg; het is niet echt fijn om dat te horen als je al een hele scriptie hebt geschreven en het nodige moet gaan aanpassen. Bijsturing per hoofdstuk lijkt mij dan gewenster.
De opzet volledig vooraf bespreken lijkt mij de normale gang van zaken toch?quote:Op maandag 13 juni 2005 19:23 schreef ChrisJX het volgende:
Daarom heb ik ook mijn opzet vooraf helemaal besprokenBovendien kan er bij mij niet echt sprake zijn van verkeerde conclusies trekken of iets in die richting.
Wat miep je danquote:Op maandag 13 juni 2005 21:38 schreef Sovereign het volgende:
De opzet volledig vooraf bespreken lijkt mij de normale gang van zaken toch?
De verhalen die ik van mijn begeleider heb gehoord vertellen anders een heel ander verhaal, een goedgekeurde opzet levert niet per definitie een goede uitwerking op. Je kan op allerlei punten misgaan, te uitgebreid schrijven, niet voldoende uitdiepen, de kern verliezen, etc.quote:Op maandag 13 juni 2005 21:39 schreef ChrisJX het volgende:
Wat miep je danAls dat goed is doorgesproken en je daar niet te veel van afwijkt, zit het allemaal wel goed hoor
Dat zal allemaal best jongen, maar ik doe het op mijn eigen manierquote:Op maandag 13 juni 2005 23:26 schreef Sovereign het volgende:
De verhalen die ik van mijn begeleider heb gehoord vertellen anders een heel ander verhaal, een goedgekeurde opzet levert niet per definitie een goede uitwerking op. Je kan op allerlei punten misgaan, te uitgebreid schrijven, niet voldoende uitdiepen, de kern verliezen, etc.
Dat sterkt je argument natuurlijk niet echt.quote:Op dinsdag 14 juni 2005 16:32 schreef ChrisJX het volgende:
Dat zal allemaal best jongen, maar ik doe het op mijn eigen manier
In mijn scriptie had ik een reflectiehoofdstuk waar ik alle vragen behandelde, alle voorgaande hoofdstukken hadden een voornamelijk informerend/beschrijvend karakter. Bedoel je dat met 'discussie'?quote:Op dinsdag 14 juni 2005 16:29 schreef miki het volgende:
Ik ben even de weg kwijt. Ik ben nu bezig met de discussie. Wat moet ik daar nu precies inzetten? Ik heb begrepen dat ik hierin antwoord moet geven op de deelvragen? Maar een groot deel van de deelvragen heb ik al beantwoord in andere hoofdstukken...
Dus mijn vraag: wat moet er precies in een discussie / wat zetten júllie erin?
het onderwerp is natuurlijk niet vergelijkbaar, maar mijn reflectiehoofdstuk bevat de voors en tegens van de gekozen uitgangspunten en argumenten die in de voorgaande hoofdstukken naar voren zijn gebracht (waaronder een kort rechtsvergelijkend onderzoekje), en mijn conclusies. Kortom, in dat hoofdstuk ben ik pas echt losgegaan met mijn eigen gedachtes en meningen met de nodige verdieping. Klik hier als je wilt zien hoe ik dat gedaan heb, hoofdstuk 5.quote:Op woensdag 15 juni 2005 09:52 schreef miki het volgende:
Ja, ik heb een theoretisch hoofdstuk, waarin de gebruikte begrippen en theorieën worden uitgelegd, en een hoofdstuk met resultaten, waarin ik puur beschrijf wat er uit mijn interviews naar voren is gekomen. De discussie is het hoofdstuk erna, ik zal wel een relatie moeten leggen tussen theorie en resultaten? Wat heb jij precies in dat reflectiehoofdstuk?
Je haalt vast hoger dan een 6.quote:Op woensdag 15 juni 2005 18:14 schreef thaleia het volgende:
Danken ja, het gaat ook wel lukken, want het voordeel van scripties is dat je zelf kunt bepalen wanneer je stopt: op het moment dat het genoeg is voor een zesje, of pas nadat je alles dusdanig goed hebt uitgewerkt en herschreven dat er een hoger cijfer uitkomt. Ik kan dus sowieso wel gewoon besluiten dat ik aan het eind van de zomer stop
Dankjewel!quote:Op woensdag 15 juni 2005 23:38 schreef Sovereign het volgende:
[..]
het onderwerp is natuurlijk niet vergelijkbaar, maar mijn reflectiehoofdstuk bevat de voors en tegens van de gekozen uitgangspunten en argumenten die in de voorgaande hoofdstukken naar voren zijn gebracht (waaronder een kort rechtsvergelijkend onderzoekje), en mijn conclusies. Kortom, in dat hoofdstuk ben ik pas echt losgegaan met mijn eigen gedachtes en meningen met de nodige verdieping. Klik hier als je wilt zien hoe ik dat gedaan heb, hoofdstuk 5.
Ook in jouw geval lijkt het mij logisch dat je de nodige verbanden legt tussen de theoretische behandeling, en je onderzoeksresultaten; stemt de theorie overeen met de praktijk? Zo niet? Waarom dan niet? Hoe moet het e.e.a. worden aangepast? Etc.
Interessantquote:Op donderdag 16 juni 2005 13:28 schreef Kyara het volgende:
ja precies. Heb hier nu ook een heleboel losse briefjes liggen met aantekeningen over wat nog moet gebeuren enzo.
Mijn scriptie gaat over de invloed van merkextensies op het imago van het moedermerk. (bedrijfswetenschappen, afstudeerrichting marketing). En de jouwe miki? Wanneer moet jouw definitieve versie ingeleverd worden?
Bedankt!quote:Op donderdag 16 juni 2005 13:52 schreef thaleia het volgende:
Kortom: zowel miki als Kyara zijn bijna klaar?! Da's heel mooi. Succes met de laatste loodjes!
Ja, portfolioanalyse is zeker bekend terein. Ik lever maar 1 voorlopige versie in (als het goed is) ergens volgend weekend. Hopenlijk is die goed genoeg om om 8 juli de definitieve versie in te leveren.quote:Op donderdag 16 juni 2005 14:15 schreef miki het volgende:
[..]
Interessant!
Mijne gaat over het toepassen van portfolioanalyse (de BCG-matrix) in een academisch ziekenhuisPortfolioanalyse zal ook wel bekende materie voor jou zijn he
Ik doe overigens Gezondheidswetenschappen, afstudeerrichting Beleid & Management van de gezondheidszorg.
Mijn definitieve versie moet uiterlijk 15 juli worden ingeleverd. De eerst versie 20 juni, daarna heb ik een gesprek, de tweede voorlopige versie 27 juni, en daarna weer een gesprek. Hoop dat ik niet al te veel hoef te veranderen!
Volgens mij werkt dat niet... ik loop er ook altijd mee te klooien.quote:Op vrijdag 17 juni 2005 14:03 schreef Kyara het volgende:
werkt invoegen --> pagina nummers --> opmaak en dan beginnen bij je gewenste pagina misschien?
Ik heb Word XP, maar ik ga ervan uit het dat in andere versies ook lukt. Scriptieschrijvers helpen elkaar, nietwaar?quote:Op vrijdag 17 juni 2005 13:51 schreef miki het volgende:
Misschien een hele "Word-newbie" vraag over de nummering, maar ik krijg dus nooit op een fatsoenlijke manier de nummering. Ik wil dat de nummering pas begint bij de inleiding, dus de titelpagina en de inhoudsopgave print ik altijd apart uitHeb al zo vaak zitten rommelen met die nummering, hij wil gewoon niet vanaf pagina 5 ofzo met '1' beginnen.
Hoe doen jullie dat?
Maar de titelpagina hoort toch altijd pagina nummer 1 te zijn? Niet dat je het nummertje "1" daar afdrukt, maar als je gaat tellen begin je wel daar. Als na de titelpagina meteen de inhoudsopgave komt, krijgt die nummer 2, en je inleiding begint dan op pagina 3 (waneer je enkelzijdig afdrukt in ieder geval). Tenminste, zo moeten wij dat doen.quote:Op vrijdag 17 juni 2005 13:51 schreef miki het volgende:
Misschien een hele "Word-newbie" vraag over de nummering, maar ik krijg dus nooit op een fatsoenlijke manier de nummering. Ik wil dat de nummering pas begint bij de inleiding, dus de titelpagina en de inhoudsopgave print ik altijd apart uitHeb al zo vaak zitten rommelen met die nummering, hij wil gewoon niet vanaf pagina 5 ofzo met '1' beginnen.
Hoe doen jullie dat?
Dat is ook mijn idee. Soms komt het voor dat de eerste bladzijden met Romeinse cijfers worden genummerd en de daadwerkelijke inhoud met Arabische cijfers (dan begint de telling wel opnieuw, uiteraard), maar de eerste bladzijdes worden wel genummerd.quote:Op zaterdag 18 juni 2005 09:50 schreef imago het volgende:
[..]
Maar de titelpagina hoort toch altijd pagina nummer 1 te zijn? Niet dat je het nummertje "1" daar afdrukt, maar als je gaat tellen begin je wel daar. Als na de titelpagina meteen de inhoudsopgave komt, krijgt die nummer 2, en je inleiding begint dan op pagina 3 (waneer je enkelzijdig afdrukt in ieder geval). Tenminste, zo moeten wij dat doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |