SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bron:
http://www.billboard.com/(...)ontent_id=1003588876
Vette setlist!!!!!
[ Bericht 73% gewijzigd door Devlinsect op 24-05-2007 10:35:35 ]
Bovendien zijn de nieuwe nummers op het eerste gehoor veel toegankelijker dan die van het topzware Machina en minder melancholisch dan die van rouwplaat Adore: ze liggen nog het meest in het verlengde van het Siamese Dream-materiaal, maar herbergen elementen uit de hele geschiedenis van de Pumpkins.quote:Op donderdag 24 mei 2007 12:12 schreef toolhead het volgende:
Parijs was VET ! Zie hier voor een verslag.
Tot in Brussel / op Pinkpop!![]()
We zijn de FOK elite, de massa ziet ze pas later.quote:
Kijk, hier ben ik het nu mee eens. De nummers werden strak gespeeld, het was beter dan ik had kunnen hopen. Ik vond alleen het einde wat te langdradig, maar mister Corgan houdt daar gewoon van, dus erg verrast was ik niet.quote:Op woensdag 30 mei 2007 16:33 schreef LadyLovelyLocks het volgende:
Ben naar Pinkpop geweest voor de Pumpkins en het was gewoon goed.
Ik betwijfel het of de smashing pumpkins ooit nog hun oude niveau zullen halen, met dit album of met toekomstige. De magie is al lang weg sinds Jimmy uit de band werd gekickt t.g.v. de dood van Melvoin. Nu is er helemáál geen fuk meer van de band over, behalve een in nostalgie verdrinkende billy corgan; een naar erkenning hunkerende gevallen engel.quote:Op maandag 2 juli 2007 09:56 schreef SigmundFreud het volgende:
En wat vinden jullie van het nieuwe album (sinds gisteren is het 'overal' verkrijgbaar). De mix zit potdicht waardoor het geluid erg krampachtig wordt. Ik vind het in ieder geval beter dan Zwan. De reacties zijn tot nu toe gemengd, van 'grootste bagger ooit' (diegene heeft Machina nooit gehoord denk ik), tot 'beste album sinds Mellon Collie'.
Jimmy is er weer bij hoor!quote:Op zaterdag 7 juli 2007 12:34 schreef C21H23NO5 het volgende:
[..]
De magie is al lang weg sinds Jimmy uit de band werd gekickt t.g.v. de dood van Melvoin. Nu is er helemáál geen fuk meer van de band over, behalve een in nostalgie verdrinkende billy corgan; een naar erkenning hunkerende gevallen engel.
je sais...maar sinds hij eruit werd gekickt is de magie weg....quote:
Mmm, toen ik ze in Brussel zag, vond ik dat erg meevallen.quote:Op zaterdag 7 juli 2007 12:47 schreef C21H23NO5 het volgende:
[..]
je sais...maar sinds hij eruit werd gekickt is de magie weg....
dat bedoel ikquote:Op zaterdag 7 juli 2007 19:56 schreef Hukkie het volgende:
Heb Zeitgeist hier voor me liggen en net voor de eerste keer geluisterd. Moet nog een paar luisterbeurten krijgen, maar op het eerste gehoor vind ik hem een tikje tegenvallen. Klinkt wel lekker hoor, maar ik vind hem een beetje mak.
smashing pumpkins barbaar!!!!quote:Op zondag 8 juli 2007 10:56 schreef Collaborator het volgende:
Het werk ervoor ben ik niet zon fan van.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |