quote:Op donderdag 31 maart 2005 18:27 schreef MrDoegewoon het volgende:
Wedden dat je ouders lekker hebben liggen neuqen terwijl je fiets aan het spelen was
kijk je uit dat je moeder het niet zietquote:Op donderdag 31 maart 2005 18:53 schreef Woutey het volgende:
Jah was ff aan het aftrekken.
Wouters mama veegt ook nog steeds zijn billetjes na het schijten.quote:Op donderdag 31 maart 2005 18:55 schreef Tique het volgende:
die zelfstandigheid van jou
Jij weet (net als ik) vast ook niet wat, "ouderliefde" is.quote:Op donderdag 31 maart 2005 18:55 schreef Tique het volgende:
Sjeez...die zelfstandigheid van jou is wel heel erg ver te zoeken he, als ik met mijn fiets in de stad sta en ik ben me sleutels kwijt DENK ik er niet eens over om me ouders te bellen of ze me op komen halen
Jaquote:Op donderdag 31 maart 2005 18:59 schreef michelz het volgende:
ik erger me een beetje aan je taalgerbruik
is dat nou nodig om al die scheldwoorden er in te verwerken?
Jij weet (anders dan ik) vast niet wat "respect" isquote:Op donderdag 31 maart 2005 18:57 schreef Woutey het volgende:
[..]
Jij weet (net als ik) vast ook niet wat, "ouderliefde" is.
Jammer, jij krijgt ook gezeik. Foto's posten zonder toestemming :wquote:Op donderdag 31 maart 2005 19:37 schreef Razor21 het volgende:
Eerst bier drinken :
[afbeelding]
Toen wilde hij gaan Schifaren, helaas lukte dat niet echt :
[afbeelding]
Toen zoals hij zelf al aangaf ging ie zich zelf atrekken![]()
[afbeelding]
Bron : http://fotoboek.fok.nl/woutey
Vind je het gek?quote:
En jij bent een lompe boer, jij bent volwassen wettelijk gezien dan, dus als jij iets doms uitvreet zijn je pappie en mammie niet langer verplicht dit recht te zetten, daar ben jezelf verantwoordelijk.quote:zit ik net aan tafel, zegt ze: Het is mijn goed recht om jou niet op te halen als je wat gedronken hebt. Domme doos.
Verschil: jij duwt haar nu moedwillig in een lastige positie, dat jij in een lastige positie zat kun je haar niet verwijten. Komt door je eigen stommiteit.quote:Ik zeg: Ik zal jou is met een kuub lood in de stad dumpen, met een telefoon die alleen mij kan bellen.
Ik heb hier een hele mooie huifkar staan, maar ben even in de kast aan kijken of alles nog wel mooi recht staat. Loop maar lekker naar huis.
Helemaal mee eens! Mensen die hun kind zo opvoeden zodat ze zoals jij worden!quote:Vuile zweefteef.
Huilie. Wat een trieste vrienden heb jij zegquote:Op donderdag 31 maart 2005 19:40 schreef Skv het volgende:
[..]
Jammer, jij krijgt ook gezeik. Foto's posten zonder toestemming :w
Hahah, heerlijk vervelend ehquote:Op donderdag 31 maart 2005 19:44 schreef cultheld het volgende:
[..]
Huilie. Wat een trieste vrienden heb jij zeg![]()
jij bent een kankerstakkerquote:Op donderdag 31 maart 2005 18:38 schreef Woutey het volgende:
Bedankt voor de reacties
zit ik net aan tafel, zegt ze: Het is mijn goed recht om jou niet op te halen als je wat gedronken hebt. Domme doos.
Ik zeg: Ik zal jou is met een kuub lood in de stad dumpen, met een telefoon die alleen mij kan bellen.
Ik heb hier een hele mooie huifkar staan, maar ben even in de kast aan kijken of alles nog wel mooi recht staat. Loop maar lekker naar huis.
Jaaa maar het was ook spits.
Ik heb daar zelf in de fucking spits gereden, duurt nog geen 5 minuten met de auto. Vuile zweefteef.
edit: rijles (geen rijbewijs, anders had ik dat ding zelf wel opgehaald.)
Ik kom jullie soort gelukkig niet meer zo vaak tegen, daar ik nu vooral naar 18 en 21+ tenten ga. Vroegah in de plaatselijke breezahkast kwam ik ze wel eens tegen: Van die mannetjes met nep-merkkleding aan, allemaal een biertje/breezer in de hand en als ze dan teveel op hadden kwamen ze dapper doen tegen ons, ook al wogen ze allemaal 30 kg minderquote:
Ik ook.quote:Op donderdag 31 maart 2005 19:47 schreef cultheld het volgende:
[..]
Ik kom jullie soort gelukkig niet meer zo vaak tegen, daar ik nu vooral naar 18 en 21+ tenten ga.
Koop een nieuwe fiets en een mobiele telefoonquote:Op donderdag 31 maart 2005 18:10 schreef Woutey het volgende:
Ik naar de stad vandaag, paar biertjes gepakt, en weer terug.
Bij mijn fiets aangekomen merk ik dat ik me sleutel kwijt ben. Ik denk fuck tyfus ff naar station en daar collect call naar huis. Ik bellen daar: "Nee Wouter, wij zijn even aan het koken, we halen je niet op. Til dat ding maar." Ik dat godstyfuscholera-eind gesjouwd met dat krot. Kom ik thuis. Helemaal uitgeput.
"WOUTER! Er is een kwart wiel aan spaak uit!". Jonge dat jij me dat kankereind nou laat sjorren met dat krot, en zelf te LUI bent om er even heen te rijden, fiets achterin en weer terug te gaan en verder met koken. En maar zeiken, kan ik zelf nieuw wiel gaan betalen enz enz.
Zolang ik nog thuis woon moet ik mijn kamer opruimen en andere shit wat mijn moeder wil, dan eis ik ook dat zij mijn fucking fiets fixt. Godverdomme met haar gezeik.![]()
![]()
Hebben jullie nou ook meisjes in de groep (áls jullie die al hebben) die met jullie meegaan naar Sensation white en dan van die schattige beenwarmers aan doen voor het groepsgevoel?quote:
Hoe oud ben jij dan??quote:Op donderdag 31 maart 2005 18:17 schreef Woutey het volgende:
[..]
Dat is het leuke;
die feeks vind dat ik door de week niet mag drinken alleen in het weekend. (laatst al dikke mot gehad omdat ze bij mijn pa ging zeiken dat ik alcoholverslaafd was, toen afgesproken 2 weken alleen in weekend te drinken. Geen probleem uiterraard. Ik drink normaalgesproken alleen vrijdag en zaterdag, en soms nog wel eens op een terrasje of zo met wat vrienden.)
En ze vroeg: heb je bier op? Ik zo: jah, want heel 6V ging en ik ook. Oh, maar ik haal je niet op. Want je weet dat ik dat niet wil. Ik zei: Dan laat ik em wel staan.
"Doe maar, haal je em vanavond maar op."
Geen slechte gok! Ikzelf gokte op 14, maar het blijkt, helaas maar waar, toch anders te zijn:quote:
Ja inderdaad.quote:Op donderdag 31 maart 2005 19:54 schreef edje34 het volgende:
en dan zo kinderachtig praten??
Volgens mij had hij aardig wat op tijdens het openen van het topic
Niet eens, nee.quote:Op donderdag 31 maart 2005 19:50 schreef cultheld het volgende:
[..]
Hebben jullie nou ook meisjes in de groep (áls jullie die al hebben) die met jullie meegaan naar Sensation white en dan van die schattige beenwarmers aan doen voor het groepsgevoel?En dragen jullie dan van die Flügel t-shirts?
Huh, en er zit echt fruit in zegt Daphne?quote:Op donderdag 31 maart 2005 19:59 schreef NoizEkick het volgende:
[..]
Ja inderdaad.
Wouter, blijf in godsnaam van de chupachups af!! Het is TROEP! TROEP, zeg ik je!!11!
Dattie een stukje moest lopen.quote:Op donderdag 31 maart 2005 20:03 schreef Dark_Killah het volgende:
Hej woutey waar begint dit gehuil nou eigenlijk om?
Zelfs AXA'S hoorquote:Op donderdag 31 maart 2005 18:24 schreef PICHT het volgende:
Als het een onbeveiligd slot was, dus niet zon AXA ding had je je fiets bij zn bagagedrager moeten pakken, optillen, rennen en vervolgens de bagagedrager loslaten. Tadaaaaa je slot ligt eraf. Werkt altijd.
Hij had enkele biertjes gedronken in de stad (stomdronken waarschijnlijk) en is toen zijn fietssleutel kwijtgeraakt (wederom geef ik hier het in-stomdronken-toestand-zijn de schuld van). Toen moest ie zn fietsje dus he-le-maal naar huis lopen, waardoor er een paar spaken zijn gesneuveld. Nu moet ie zelf de schade betalen van zn lieve moeder.quote:Op donderdag 31 maart 2005 20:03 schreef Dark_Killah het volgende:
Hej woutey waar begint dit gehuil nou eigenlijk om?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |