Zeg dat wel:quote:
Gewoon verloren tijdens het uitlaten van de hond ofzo?quote:Voorbijganger doet lugubere vondst in Amsterdam
Uitgegeven: 31 maart 2005 16:53
Laatst gewijzigd: 31 maart 2005 16:54
AMSTERDAM - Een voorbijganger heeft woensdagmiddag een lugubere vondst gedaan in de Kostverlorenvaart in de Amsterdamse wijk Oud-West. Rond het middaguur zag de man een been in het water langs de Tweede Kostverlorenkade drijven. Hij meldde zijn ontdekking bij de politie die het lichaamsdeel vervolgens uit het water viste.
Onderzoek heeft uitgewezen dat het been mogelijk afkomstig is van een man met een leeftijd tussen de 35 en 50 jaar oud. Op het lichaamsdeel zijn geen sporen aangetroffen die wijzen op een misdrijf. De politie heeft de zaak in onderzoek
nu.nl
Gisteren.quote:Op donderdag 31 maart 2005 17:23 schreef ChrisJX het volgende:
Was het nou gister of vandaag? Op At5 staat 'woensdagmiddag', maar ik neem aan vandaag, donderdagmiddag dus??
De aanstellerquote:Op donderdag 31 maart 2005 17:29 schreef alsem het volgende:
een vriend van me had 2 jaar geleden een been in de ijsel gevonden, hij moest helemaal naar de psycholoog enzo omdat het zo ranzig was!
Piraten die hebben meestal een houten been.quote:Op donderdag 31 maart 2005 17:30 schreef SHE het volgende:
dan blijft de hamvraag...wie mist toevalligerwijs een been?
hehe dacht je dat hij daar vrijwillig voor koos?quote:
Slachtofferhulp heeft em gedwongenquote:Op donderdag 31 maart 2005 17:44 schreef alsem het volgende:
hehe dacht je dat hij daar vrijwillig voor koos?
het kwam uit noordelijke richting.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |