Hij komt zn man wel voorbij; het is meer de voorzet waar het aan schortquote:Op donderdag 7 april 2005 18:06 schreef Luni het volgende:
[..]
Hij valt zeker tegen, maar heeft wel een goed techniek, o.k. hij komt geen man voorbij![]()
Mooi gesprokenquote:Op donderdag 7 april 2005 18:39 schreef FrankyMcG het volgende:
Joh! Kanker ff op met Rosales in dit CASTELEN Topic!
quote:Kans groot dat Castelen vertrekt
ROTTERDAM - Feyenoord houdt rekening met een vertrek deze zomer van Romeo Castelen. De international heeft een contract tot medio 2008. ,,De situatie is helder: of Romeo tekent nu bij, of hij vertrekt een jaar voor het aflopen van zijn contract zodat Feyenoord een vergoedingssom krijgt.
De kans op een vertrek is veruit het grootst,’’ stelt interim-manager Peter Vogelzang. ,,Los van Castelen houden we deze zomer rekening met meer inkomsten uit transfers om de exploitatie sluitend te krijgen.’
Hoezo weggeven? Als je Castelen nu kun weg kunt doen voor een mooi bedrag heb je er meer aan dan als je hem nog een jaar laat spelen (waarin ook hij niet het verschil zal maken) en hij gratis de deur uit loopt!quote:Op vrijdag 15 juni 2007 17:45 schreef El_Bassie het volgende:
Tuurlijk, gewoon een van je beste spelers weggeven!![]()
quote:Castelen: "Ik wil basisplaats op EK 2008"
31 juli 2007
Marco van Basten kent de weg naar Hamburg, moet Romeo Castelen deze week gedacht hebben. Een jaar voor een groot toernooi is een buitenlands avontuur altijd een klein risico, omdat je buiten beeld kan raken, maar bij Hamburger SV zal dat geen probleem zijn. Met een ritje naar Hamburg slaat Van Basten, gezien de aanwezigheid van ook de andere internationals Rafael van der Vaart, Nigel de Jong en Joris Mathijsen, immers vier vliegen in één klap.
Dat is belangrijk, vindt Castelen. De snelle aanvaller hoopt zich komend seizoen, in Hamburg, immers weer terug in Oranje te spelen. Het afgelopen seizoen raakte hij zijn plaats in het elftal kwijt, maar volgend jaar, als het EK op het programma staat, wil hij vlammen. "Het EK staat voor de deur. Daar wil ik basisspeler zijn. Bondscoach Van Basten vindt het belangrijk dat ik in een grote competitie en bij een grote club speel. Bij Hamburger SV is dat het geval. Hier kan ik me in de nationale ploeg spelen."
Castelen vindt het in ieder geval prettig dat hij in Hamburg zijn landgenoten Van der Vaart, De Jong en Mathijsen treft. "Het is altijd positief als je sommige spelers al kent. Ik ken deze jongens al van de nationale ploeg en tijdens onze trip naar Azië hebben ze al over Hamburger SV verteld. Alle drie waren ze zeer positief en dat was heel belangrijk voor me", aldus de aanvaller op de website van de club.
Met wie moet hij concurreren bij HSV? Ik ken niet zo veel spelers daarquote:Op dinsdag 31 juli 2007 12:12 schreef EnGCatjuh het volgende:
In de selectie komt ie wel, voor de basis heeft hij te veel mensen voor zich.
Als je er van uitgaat dat ze 4-4-2 willen spelen en hem aan de rechterflank uitspelen, dan is met name Piotr Trochowski een concurrent.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 13:57 schreef Zjakkie het volgende:
[..]
Met wie moet hij concurreren bij HSV? Ik ken niet zo veel spelers daar![]()
Zonde. Het was wel een ontzettende doodloper maar hij was/is wel een van de betere rechtsbuitens die we in NL hebben. En das een droevige constatering..quote:Op vrijdag 28 november 2008 13:48 schreef methodmich het volgende:
Hoorde gisteren dat de loopbaan van Castelen aan een zijden draadje hangt... Kraakbeenproblemen, die maar niet op lijken te houden. Gaat erg lastig worden om terug te keren.
Als dat daadwerkelijk niet meer lukt is dat wel sneu, want hij is nog redelijk jong. Overigens was Castelen volgens dezelfde bron ten tijde van zijn transfer bij ADO vandaan eerst al bijna rond met RKC Waalwijk. Alleen toen Feyenoord kwam, wilde hij uiteraard die kans grijpen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |