FOK!forum / Travel / Fortaleza
NIels25dinsdag 29 maart 2005 @ 19:42
Op zondag 24 april naar Fortaleza! (brazil)

Vliet met TAP vanuit London (waar ik momenteel woon)
gelukkig heeft mijn werkgever een paar huizen nabij Fortaleza aan het strand, dus dat wordt
lekker 10 dagen chillen daar, ben erg benieuwd. Iemand al is geweest?
Grimmdinsdag 29 maart 2005 @ 19:44
me broer en het zwemrt er van de hoeren en de bedelaars maar wel een enorm leuke tijd gehad, voetbalwedstrijd bezoeken is absoluut top.
maar suc6
hardcorekabouterdinsdag 29 maart 2005 @ 21:32
Ben er ook geweest. Veel hoeren en bedelaars inderdaad zoals Grimm zegt maar daar raak je wel gewend aan, en ik vond persoonlijk het uitgaan (qua dansen en feesten) ook een beetje tegenvallen. Wel echt superweer en supermooie stranden. Zoals je zegt, het wordt 10 dagen keihard chillen (maar niet echt feesten). Ik zou ook wat van die tripjes maken, zijn niet al te duur en dan kom je op hele mooie exotische plekjes met duinen, meren en stranden. En in die tripjes kan je dan ook met strandbuggey's rijden wat ik persoonlijk ook erg cool vond. Veel plezier in ieder geval!

Ohja, als je dan uitgaat, zorg dat je niet op de wallen van Fortaleze belandt, 3 maal raden waar ik de eerste avond daar belandde. En dan wordt je dus wel aangekeken door 20 meiden die met jou naar je hotelkamer willen (veel hoerenlopers ook trouwens). Even vragen bij een touristen-bureautje. En ook niet onbelangrijk om te meldden dat je altijd legitimatie op zak moet hebben anders kan je boete krijgen. En als laatste altijd met met ze tweeën lopen, mede-Nederlanders waren beroofd waarmee ik in het hotel zat.
Hikwoensdag 30 maart 2005 @ 12:02
Er is een Centraal Brazilië-topic:
[Centraal] Brazilië-topic deel 2

en de oude: [Centraal] Brazilië, here i come!
Lucillewoensdag 30 maart 2005 @ 13:11
Zie de links van Hik, graag daar verder.